:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Portal zlotowskie.pl 18/04/2019 09:22

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 6:00 na trasie Złotów - Śmiardowo Złotowskie

Kierujący samochodem ciężarowym z nieustalonych dotąd przyczyn uderzył w drzewo. Kierowcę, który w wyniku wypadku doznał obrażeń ciała przewieziono do szpitala. Przyczyny wypadku bada policja. 

Reklama

Wypadek na trasie Złotów - Śmiardowo Złotowskie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 11:44:30

    Na prostej wygrzal w drzewo co to za kierowca

  • Gośćdingo.24 - niezalogowany 2019-04-18 11:52:13

    Gościu nie co za kierowca, pewnie pracujesz na taśmie od 8-16 i gowno wiesz co znaczy transport i jazda nocą. Załadunki o 20 i powrót po 12 godzinach do Domu w międzyczasie wyładunek od 3-6 sklepów 5000t mięsa. Zastanów się zanim cokolwiek napiszesz.

  • gość 2019-04-18 11:58:43

    do Gośćdingo.24: który pojazd ciężarowy może przewieźć ładunek o masie 5000t???

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 12:05:11

    @Gośćdingo.24 po to chyba macie tacho, żeby do takich sytuacji nie dochodziło

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 13:38:40

    Tacho kaze ci w dzień odpocząć gdy slonce grzeje i kabina nagrzana do 60 stopni . Pauze kończysz o 19 i ruszasz wg tacho jesteś wypoczęty a tak naprawdę to nic nie odpoczoles bo sie nie dalo a potem musisz do rana jechac.

  • gość 2019-04-18 14:11:04

    Na bank grzebał na komórce często to widzę u kierowców,to plaga którą trzeba tępić jak stonkę.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 15:06:58

    Prawdopodobnie zasnął i obudził się na drzewie z tego co widać nic nie przewoził prócz pustych skrzynek

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 15:12:23

    Do kolegi z Dino jak tak ci jest źle jeździć a nie potrafisz to nikt cię na siłę nie bierze i nie karze skoro tak narzekasz zmień pracę na inną idź na magazyn i tam z paleciakiem biegaj jak inni i kompletuj zamówienia a nie kozaka na forum zgrywasz jaki jesteś drajwer. Jak nie umiesz jeździć takim dużym samochodem ciężarowym to przesiadz się na rower i nie kozakuj!!!!

  • Supergość - niezalogowany 2019-04-18 15:49:01

    Gościu z dingo24, nie próbuj usprawiedliwiać kierowcy, który nie powinien podejmować pracy wykonywanej w stresie, w stachanowskim tempie, po 14 godzin. Bierzecie pracę dla wariatów i oferowanej przez wariatów, to przypiedalacie w drzewo na prostej, bo oczy się zamykają.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 17:05:50

    Szanowni Panowie... Jak łatwo ferujecie wyroki, już "komórka", nieostrożność... A może ten człowiek zasłabł???? Mój syn jest kierowcą międzynarodowym..., mam nadzieję że NIGDY, nie spotka na swej życiowej drodze, Takich,,wolnomyślicieli", STRASZNE TO i takie okrutne!!! A może miast beznadziejnych dywagacji, należałoby spytać czy np. potrzebna jest krew??? Dla poszkodowanego....

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 18:18:56

    Widziałem podobne zdarzenie przyczyną była wadliwa opona która pękła dobrze, że driver żyje. MAN TGM 15.280.

  • Ktoś - niezalogowany 2019-04-18 20:07:47

    Stonke to sobie na ogródku wytęp. Ciekawe co potem do ryja byś wkładał jakby na półkach było pusto palancie.

  • gość 2019-04-18 20:57:21

    Mądry, kto zna temat pracy kierowców zawodowych nie pisze głupot.

  • gość 2019-04-18 21:26:02

    wyciąć te beznadziejnie rosnące drzewa przy krawędzi jezdni. Pas drogowy to nie park, gdyby nie drzewo wpadłby do rowu i tyle.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 22:15:14

    Wanke ty d**** znowu masz kolejnego czlowieka na sumieniu którego nie masz. A nadal nie pozwalasz wycinac drzew bo cien daja jak jedziesz powozem konnym

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 23:30:41

    Wiecie co piszecie jak dzieci . Każdy z was widać kierowca najlepszy pouczajcie o kierowaniu bo piszą na komórkach itp i jadą. Niestety ten kto nie posmakował tego zawodu ten nic nie wie... jeżdżę 15 lat w zawodzie i niestety telefony są nieodzowne ale każdy z nas ma głośnomówiący i to przez radio w ciężarówce.tak ze nie zdazylo mi się nigdy mieć telefonu w ręku chyba ze prywatny.piszecie zmień prace na fabrykę tylko zadajcie sobie pytanie kto wam z tej fabryki ten towar zabierze

  • gość 2019-04-19 01:10:47

    Rozmowa przez telefon trzymany w ręce w czasie jazdy samochodem jest karalna i to ostro tak jak spożywanie posiłków. W fabryce by wyrobić normę też musisz przestrzegać przepisów BHP bo stracisz kończynę albo życie.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 06:55:38

    I tak zapadł wyrok na kierowcy. Po co sądy! Wystarczy wrzucić temat do AL i wyrok wydany .D....

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 08:48:57

    Znam kierowcę ktory niestety uderzył w drzewo. I teraz uwaga dla tych co wydają sądy.. Kierowca nie grzebał przy telefonie, tylko zasłabł, i tak, miał 5t mięsa do rozwiezienie i już wracał do domu. 3km od domu zasłabł i niestety zatrzymał się na drzewie. Całe szczęście że tylko zebra ma połamane, bo sądząc po wraku to mogłoby się to dużo gorzej skończyć. I gdyby na fabrykach, taśmach płacili godne pieniądze to myślicie że chciałby dla Was te piperzone mięso wozić nocami ? Zastanówcie się...

  • Kierowca-Dokładnie to o nas my - niezalogowany 2019-04-19 09:48:59

    https://youtu.be/hTQQNXEKazo

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 18:19:04

    Tobrze ze jechał juz bez tych 5 ton bo inaczej ... Strach pomyśleć.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 22:14:38

    Zgadza się.kolega jechał już rozładowany do Domu i zasnął za kierownicą bo to już była 3 nocka pod rząd.nikomu nie życzę pracy w nocy.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 22:26:40

    Tak się kończą Nocne jazdy.Organizmu nie oszukasz.Zmęczenie i tak cię położy.Dobrze że chłop żyje.Lepiej pracować w dzień bo noc jest do spania a nie do pracowania.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-23 14:11:43

    Kasa kasa kasa ....

Dodajesz jako: |