Wypadek samochodu osobowego. Kierowca w szpitalu

Wtorkowe popołudnie skończyło się niemal tragicznie dla pijanego 39-letniego mężczyzny, który kierując samochodem uderzył w drzewo na trasie Brzeźnica-Budy

Samochód uderzył przodem w drzewo (fot. OSP Jastrowie)
Samochód uderzył przodem w drzewo (fot. OSP Jastrowie)

14 lutego 2017 roku około godziny 15:30 trzy zastępy straży pożarnej: z OSP Jastrowie, OSP Sypniewo oraz PSP Złotów zostały skierowane do wypadku drogowego na trasie Brzeźnica - Budy (gmina Jastrowie). Na miejscu okazało się, że kierujący samochodem opel vecrta na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia kierowca został zakleszczony w rozbitym pojeździe.

Opis zdjęcia

Poszkodowany został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Badanie krwi wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie (fot. OSP Jastrowie)

Opis zdjęcia

Strażacy użyli narzędzi hydraulicznych w celu rozcięcia pojazdu (fot. OSP Jastrowie)

Przybyli na miejsce strażacy po zabezpieczeniu terenu i rozłączeniu zasilania musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydostać poszkodowanego. Został on przekazany przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Mężczyźnie zbadano krew, która zawierała 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec miejscowości Budy został przewieziony do szpitala powiatowego w Złotowie.

Opis zdjęcia

Strażacy zabezpieczyli cały teren wypadku (fot. OSP Jastrowie)

Oprac. na podst. inf. OSP Jastrowie i KPP w Złotowie

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu