:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wypadek samochodu osobowego. Kierowca w szpitalu

15/02/2017 10:00
Wypadki drogowe, Wypadek samochodu osobowego Kierowca szpitalu - zdjęcie, fotografia

Wtorkowe popołudnie skończyło się niemal tragicznie dla pijanego 39-letniego mężczyzny, który kierując samochodem uderzył w drzewo na trasie Brzeźnica-Budy

14 lutego 2017 roku około godziny 15:30 trzy zastępy straży pożarnej: z OSP Jastrowie, OSP Sypniewo oraz PSP Złotów zostały skierowane do wypadku drogowego na trasie Brzeźnica - Budy (gmina Jastrowie). Na miejscu okazało się, że kierujący samochodem opel vecrta na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku zderzenia kierowca został zakleszczony w rozbitym pojeździe.

Poszkodowany został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Badanie krwi wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie (fot. OSP Jastrowie)

Strażacy użyli narzędzi hydraulicznych w celu rozcięcia pojazdu (fot. OSP Jastrowie)

Przybyli na miejsce strażacy po zabezpieczeniu terenu i rozłączeniu zasilania musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wydostać poszkodowanego. Został on przekazany przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Mężczyźnie zbadano krew, która zawierała 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec miejscowości Budy został przewieziony do szpitala powiatowego w Złotowie.

Strażacy zabezpieczyli cały teren wypadku (fot. OSP Jastrowie)

Oprac. na podst. inf. OSP Jastrowie i KPP w Złotowie

Reklama

Wypadek samochodu osobowego. Kierowca w szpitalu komentarze opinie

  • Frytaka - niezalogowany 2017-02-21 16:17:32

    Według mnie to nie ma co się kłócić każdy ma swoje zdanie!!!

  • Katarzyna - niezalogowany 2017-02-20 20:59:35

    Ci ludzie nic mi nie zrobili. Tylko powiedzialam ze sa bez ambicji. Wies zacofana, nic sie nie dzieje. Nikt nie stara sie o zadna dotacje z funduszy unijnych na rozwoj. Jak sie przejezdza to widac tyllo mlodych ludzi pijacych alkohol na srodku wsi. Jest to piekna miejscowosc lecz zaniedbana.

  • frytaka - niezalogowany 2017-02-20 20:36:19

    Ale mi nie chodziło o tego człowieka bo każdy wie że nie powinien jeździć po pijanemu tylko chodziło mi że obraża pani tą wioskę co pani zrobili ci ludzie no proszę powiedzieć.tego pana sobie może pani obrażać ale nie ludzi z wioski.

  • Katarzyna - niezalogowany 2017-02-20 17:46:46

    Jakie sumienie?? Bo prawde powiedzialam?? Zabawne skomentowalam tylko czlowieka ktory wsiad do samodu po wplywem alkoholu. To dla mnie jest idiotyzm i straszny brak wyobrazni. A czytajac moja dalsza wypowiedz opis mieszkancow tej wsi nie odnosil sie do wszystkich. Mam prawo do wypowiadania sie o tym co mysle. Wlasnie po to mozna dodac tutaj swoj komentarz.

  • frytaka - niezalogowany 2017-02-20 15:37:56

    Jak pani może obrażać tą wioskę! Na tej wiosce mieszkają sami starsi ludzie i jak oni się czują czytając pani wpis? !nie zna pani ich to niech pani nie obraża! Jak widać pani też nie ma szacunku do ludzi i żal mi pani. Teraz niech panią dręczy sumienie za taki wpis!

  • Katarzyna - niezalogowany 2017-02-19 19:05:18

    Niech facet sie cieszy ze sie nie zabił. Trzeba byc kompletnie nieodpowiedzialnym czlowiekiem zeby jechac po alkoholu. Niestety miszkancy wsi czuja sie bezkarnie poniewaz ich drogi sa rzadko kontrolowane przez policje a szkoda.. Taki czlowiek sobie mysli ze jak pojedzie jeszcze po pare piwek to nic sie nie stanie. Wedlugl mnie powinien stanac przed sadem i otzymac dozywotni zakaz prowadzenia pojazdow. Co do wsi budy.. Duzo patologi w mieszkancach i zero ambicji. Na pewno nie kazdy ale wiekszosc.

  • Frytaka - niezalogowany 2017-02-17 17:56:33

    KONIEC TEMATU I NIE WYZYWAĆ SIĘ

  • Demi - niezalogowany 2017-02-17 17:53:20

    Przestań człowieku obrażać BO jesteś jakiś nawiedzony i chory. Co ty Masz DO tej wioski i ludzi.ogarnij się bo ty się zachowujesz jakbyś miał nie coś głową.

  • Hybrydowy - niezalogowany 2017-02-17 08:48:08

    Widocznie pasuje ci to ze jechal pijany , a jakby tak zabil niewinna osobe?? Tolerujecie pijakow?? Brawo dojrzałości.

  • Ab - niezalogowany 2017-02-17 08:46:24

    Szczecie w nieszczesciu a tak jakby zabil kogos to inna twoja wypowiedz by byla.

  • Major - niezalogowany 2017-02-17 03:33:17

    Ty Aneta ty to jakaś Patologia jesteś nie ważne czy z udziałem 3 osób czy nie nie jeździ się po pijoku a ty jeszcze o tym głośno mówisz że można jesteś jakąś kurwa nawiedzona czy co bo na tych budach to większość z was ma zryte łby jak nie cpunie kaleki to pijaki do twojej wiadomości stało się bo w tym czasie faktycznie ktoś mugl potrzebować pomocy a nie nawalony pewno twój facet.

  • frytaka - niezalogowany 2017-02-16 15:52:44

    Dlaczego bo to jest obrażanie drugiego człowieka.jak widać nie umiecie się zachować nie macie szacunku do ludzi. Żeby kogoś oczerniac trzeba mieć dowód taka jest rzeczywistość i nie komentujcie więcej bo żal to czytać

  • Major - niezalogowany 2017-02-16 15:10:05

    Czyli po pijoku przez las można jechać czysta wiejska patologia

  • Major - niezalogowany 2017-02-16 11:03:39

    Dlaczego usuwanie wpisy

  • frytaka - niezalogowany 2017-02-16 08:16:00

    Człowieku jak możesz obrażać tak dziewczynę widać że jesteś nic nie warty i sam jesteś patologią! !!Dziewczyna nie broni tego kierowcy lecz uświadomiła wam że nie wjechał w ludzi na przystanku jak to w miastach bywa tylko w las i sam sobie jest winny. A wy się czepiacie tej dziewczyny podejrzewam że każdy z was nie jest święty! !!!!!!tylko ludzie z chorą głową obrażają kobietę to jest dopiero dno!

  • xxxx - niezalogowany 2017-02-16 07:33:31

    Wsiowi tak maja , ze chleja i szpanuja.

  • do Aneta - niezalogowany 2017-02-15 23:56:28

    Aneta, jak widac masz nie gorzej zlasowany mózg od tego sprawcy wypadku (też delektujesz się wysokoprocentowymi trunkami?). Kary dla pijaków poruszających sie po drogach pod wpływem alkoholu powinny byc drakońskie by reszta (taka jak ty) się bała i nie kopiowała tego. Całe szczęście że ten twój broniony gangster drogowy nikomu nic nie zrobił, ale gdyby tak posłał kilka osób na tamten świat też byś go tak zapalczywie broniła? Powinien zostac tak pozamiatany (dożywotnio pozbawiony prawa jazdy, obciążony kosztami związanymi ze skutkami wypadku [interwencja Policji, straży pożarnej, pogotowia] by inni (ty też) na samą myśl o tym po codziennym chlaniu omijali wsiadanie do samochodu na kilka metrów.

  • W.F.T. - niezalogowany 2017-02-15 19:53:36

    Jestem ciekaw,ile wyniosły koszty obsługi tego wypadku i kto te koszty ma ponieść? Ja nie chcę się na to składać.Upił się,spowodował wypadek płaci za wszystko ze swojego portfela.Ubezpieczenie OC nie obejmuje odszkodowania za jazdę po alkoholu.Wszystkie służby ratunkowe, powinny wystawić temu Panu faktury za wykonane czynności ratownicze a szpital za leczenie.

  • Frytaka - niezalogowany 2017-02-15 18:40:03

    KONIEC TEMATU

  • Frytaka - niezalogowany 2017-02-15 18:37:38

    ej Aneta ma rację !!!

  • Aneta - niezalogowany 2017-02-15 18:34:09

    Boska to jest Matka. A odemnie warra. I koniec komentarzy! !!!

  • Fachowiec - niezalogowany 2017-02-15 18:25:06

    Aneto jesteś boska,chciałbym Cię poznać i założyć z Tobą rodzinę.

  • Aneta - niezalogowany 2017-02-15 18:17:38

    Tylko ja nie jestem z bud teraz to mnie koleś rozwaliles hahahaha

  • Aneta - niezalogowany 2017-02-15 18:10:13

    Nikt tu nic nie zabarwia tylko nikomu krzywdy nie zrobił tylko sobie a chyba to jest najważniejsze że nie było osób trzecich! !!!proste i koniec tematu! !!!!

  • Roman - niezalogowany 2017-02-15 18:09:49

    Jak nie jak tak. Całe Budy wiedzą :)

  • Aneta - niezalogowany 2017-02-15 17:56:01

    Ludzie ze wsi są bardziej poukladani jak ci z miasta taka prawda! !!!wszystko jest zawsze do czasu i każdy odpowiada za siebie ale nikt mi tu nie będzie pisał że jeździłam po pijaku taka prawda! !!!!Szczerze to żal mi tej osoby która takie brednie piszę i najwidoczniej to ta osoba jeździ po pijaku! !!!!

  • furmann - niezalogowany 2017-02-15 17:48:03

    Aneta jesteś tania. Powinnaś się trochę cenić, "wsiowe" też są coś warte. Ten ktory sie rozbił to zapewne ktoś bliski ale wytlumacz mu , że tak nie wolno zamiast probować takie zdarzenie "kolorowo" zabarwiać.

  • Aneta - niezalogowany 2017-02-15 17:42:55

    A po drugie nie mam w-ski haha

  • Aneta - niezalogowany 2017-02-15 17:41:03

    Ty chyba mnie z kimś pomyliłeś debilu nigdy nie jeździłam po pijaku! !!!przedstw się bo takie głupoty to możesz pisać do koleżanki a nie do mnie! !!!!

  • do Aneta - niezalogowany 2017-02-15 17:18:47

    Cześć Aneta! Pozdrowienia od Stanisława Lema.

  • Aneta - niezalogowany 2017-02-15 16:55:03

    Dobrze zabrać prawko ale nie tępić.

  • Fachowiec - niezalogowany 2017-02-15 16:35:59

    Jazda po pojaku to przestępstwo więc kara będzie bardzo surowa.Zabrać prawko dożywotnio aby wyeliminować pijaka na zawsze z dróg!

  • Aneta - niezalogowany 2017-02-15 16:22:26

    Bardzo żebyś wiedział. On już sam dostał nauczkę i nie trzeba go tępić! !!!jeszcze raz pisze nikomu krzywdy nie zrobił tylko sobie i to jest najwieksza kara. Czlowieku tępić można tych gnoji co krzywdza innych a nie tych co robią sobie sami krzywdę! !!!

  • Fachowiec - niezalogowany 2017-02-15 15:42:49

    Według ciebie tępić trzeba tylko tych pijaków za kółkiem którzy zrobią komuś krzywdę?MĄDRA JESTEŚ !

  • Aneta - niezalogowany 2017-02-15 14:26:42

    A co to pierwsza osoba na świecie jechała pod wplywem alkoholu nie bądź smieszny gorsze wypadki były. Nikomu krzywdy nie zrobił tylko sobie.A tępić to można innych tych którzy robią krzywdę innym! !!!!!!!

  • Ab - niezalogowany 2017-02-15 14:07:21

    Debilizm jezdzic pod wplywem alkoholu no kur...nie normalny czlowiek takich to powinno sie tepic. Brak slow.

  • Aneta - niezalogowany 2017-02-15 13:59:26

    A co kurwa tylko ludzie ze wsi mają wypadki? !nie bądź człowieku śmieszny każdemu może się to przytrafić! !!!i ludziom z miasta też więc nie komentuj! !!!

  • Bunia111 - niezalogowany 2017-02-15 13:08:11

    Szczęście że zatrzymał się na drzewie a nie zabił niewinną osobę. Takich za kraty no odebranie prawka nic nie da!

  • masa - niezalogowany 2017-02-15 13:04:08

    To zapewne miejscowy wsiuch