:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 5°C
Wypadki drogowe, Wypadek Głubczynie - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal zlotowskie.pl 28/10/2019 20:47

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 14:00 w Głubczynie

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu w miejscowości Głubczyn. W zdarzeniu udział brały dwa auta osobowe.
Działania przybyłych na miejsce zastępów straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oraz na udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanym w wypadku.
Działania zakończyły się o godz 16:40.


Sily i Środki :
OSP KRAJENKA
OSP AUGUSTOWO - GŁUBCZYN
JRG ZŁOTÓW
ZRM - dwa zespoły

Policja

Foto i info: OSP Augustowo - Głubczyn

 

Reklama

Wypadek w Głubczynie komentarze opinie

  • Gość1234 - niezalogowany 2019-10-28 20:59:21

    Może jakaś informacja kto zawinił ? Czy ktoś ucierpiał ?

  • Karol Potapowicz Potapowicz 2019-10-28 21:06:17

    Po więcej informacji na temat tego zdarzenia zapraszamy już jutro.

  • Gość1234 - niezalogowany 2019-10-28 21:07:50

    Podejrzewam Pana z srebrnego golfa. Kilka razy widziałem jak brawurowo przejeżdża to skrzyżowanie. Zresztą jak wielu innych...Pani Sołtys może Warto dołożyć starań o lepsze oznakowanie drogi od strony miejscowości ,,Stare” bezmózgi wylatują nie zważając ze kilka metrów dalej jest przedszkole i szkoła więc chyba bezpieczeństwo naszych dzieci jest ważniejsze niż budowanie ,,skalniaków” i wielkich inwestycji w park czy sale wiejska.

  • Gość1997 - niezalogowany 2019-10-28 21:55:15

    Kierowca golfa jechał w stronę starego z drogą z pierwszeństwem to kierowca peugeota nie udzielił mu pierwszeństwa i wymusił!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-29 00:15:33

    To kierowca Peugeota jechał z centrum glubczyna w stronę starego dlatego kierowca Volkswagena w tej sytuacji zawinił ☹️

  • Gość - niezalogowany 2019-10-29 00:22:34

    To kierowca Peugeota jechał z centrum glubczyna w stronę starego dlatego kierowca Volkswagena w tej sytuacji zawinił ☹️

  • Gość - niezalogowany 2019-10-29 06:12:46

    To wina peugeota , kierowca golfa wracał z Dolnika w stronę Starego to on mu nie udzielił pierwszeństwa. !

  • gość 2019-10-29 08:36:43

    Na tym skrzyżowaniu jest poważny kłopot z widocznością. Jadąc od strony Augustowa praktycznie nic nie widać, czy coś jedzie od strony Dolnika. Brak lustra + ogrodzenie szkoły skutecznie utrudniają właściwą ocenę sytuacji na tym skrzyżowaniu.

  • Gość 1993 - niezalogowany 2019-10-29 10:50:06

    Znaków może być 10 ale jeżeli tuje przy ogrodzeniu szkolnym urosną jeszcze większe to widoczność będzie tylko z ciężarówki wystarczająco dobra. Przy sprzątaniu wokół szkoły pani dyrektor została o tym powiadomiona bo jadąc od Augustowa widoczność przez tuje jest ograniczona. Oznaczenie drogi jest w porządku i może stać tam jeszcze 10 takich samych znaków ale jak kierowcy nie będą ich przestrzegali to nawet 100 znaków nic nie da. Dobrze byłoby zrobić coś tymi tujami przy szkole. Sale wiejska wybudować jeszcze jedna, tak żeby było o czym gadać ludziom zawistnym na wsi, skalniakow postawić jeszcze kilka.... ludzie co by nie zrobił człowiek dl wsi to i tak będzie dla niektórych zle. Przyjdźcie na zebranie, zróbcie coś dla wioski a nie siedzicie z dupami w domach i wiecznie narzekacie! Czy to był pan Bronek czy teraz pani Ewa nigdy co niektórym z was się nie dogodzi :) pozdrawiam cieplutko

  • Gość 1993 - niezalogowany 2019-10-29 10:50:33

    Znaków może być 10 ale jeżeli tuje przy ogrodzeniu szkolnym urosną jeszcze większe to widoczność będzie tylko z ciężarówki wystarczająco dobra. Przy sprzątaniu wokół szkoły pani dyrektor została o tym powiadomiona bo jadąc od Augustowa widoczność przez tuje jest ograniczona. Oznaczenie drogi jest w porządku i może stać tam jeszcze 10 takich samych znaków ale jak kierowcy nie będą ich przestrzegali to nawet 100 znaków nic nie da. Dobrze byłoby zrobić coś tymi tujami przy szkole. Sale wiejska wybudować jeszcze jedna, tak żeby było o czym gadać ludziom zawistnym na wsi, skalniakow postawić jeszcze kilka.... ludzie co by nie zrobił człowiek dl wsi to i tak będzie dla niektórych zle. Przyjdźcie na zebranie, zróbcie coś dla wioski a nie siedzicie z dupami w domach i wiecznie narzekacie! Czy to był pan Bronek czy teraz pani Ewa nigdy co niektórym z was się nie dogodzi :) pozdrawiam cieplutko

  • 123456 - niezalogowany 2019-10-29 13:20:12

    Uważam ze to gmina powinna się starać o bezpieczeństwo na tym skrzyżowaniu a nie pani Sołtys chyba ze chodziło panu o oświetlenie , lecz to dobrze ze sołtys stara się o inwestycje typu : sala , siłownie oraz wiaty . Myśle ze to nie jest problem Sołtysa jak to Pan wskazał u góry

  • gość 2019-10-29 14:16:14

    To jest droga powiatowa. Tutaj ZDP w porozumieniu z władzami samorządowymi powinien ten problem rozwiązać.

  • Gość13 - niezalogowany 2019-10-29 14:55:22

    Gdyby na tej drodze każdy stosował się do przepisów i jeździł zgodnie z przepisami a nie jeździł jak wariat było by dobrze, ale jesli mowa o tujach koło szkoły powinny zostać usunięte bo brak widoczności z strony Augustowa i dodatkowo powinno być lustro aby było widać czy z strony Dolnika ktoś jedzie.

  • Lol - niezalogowany 2019-10-30 07:45:49

    Żałosne wpisy!!!!

  • gość 2019-10-30 11:27:31

    widać po uszkodzeniach samochodu nie wygląda aby jechały 5o km/h

  • gość 2019-10-30 21:44:00

    W takiej pipiduwie doprowadzić do zderzenia to naprawdę potrzeba mistrzostwa.

  • gość 2019-10-30 23:07:41

    Obyś się nie zdziwił...

  • Gość - niezalogowany 2019-11-01 07:21:34

    Nie ważne kto wymusił wazne ile kierowca golfa mial promili....... zacznijmy od tego

  • Gość - niezalogowany 2019-11-01 07:22:59

    Nie ważne kto wymusił wazne ile kierowca golfa mial promili....... zacznijmy od tego

  • Gość26 - niezalogowany 2019-11-01 16:24:44

    Kierowca peugeota był wczorajszy zostały mu zabrane uprawnienia A pasażer był tak pijany że trzeba było czekać aż wytrzeźwieje i złoży zeznania kierowca golfa wracał z pracy to jak miał mieć promile ? Ludzie ogarnijcie się

  • gość 2019-11-02 08:56:05

    korzystając z tego że jest tu tylu komentujących, przejedźcie się drogą od tego skrzyżowania koło kościoła aż do samego końca, wtedy zauważycie że że tuje potrafią bardzo ograniczać widoczność, co więcej, przez nie już były tam co najmniej 2 stłuczki, tuje są posadzone w pasie drogowym, wystarczy 1 telefon sołtys-urząd dróg by je usunąć, zamiast tego był i strażnik i policja z sukcesem przesadzenia 3 tuj, pozostałe tuje nadal ograniczają widoczność i robią za szalet miejscowych pijaczków, i póki co temat jest nie do ruszenia...

  • gość 2019-11-02 19:27:23

    Jak - nie do ruszenia. Jeżeli tuje rosną w pasie drogi, to niech zarządca zrobi z tym porządek. Niezależnie od tego, zarządca powinien umieścić tam lustro.

  • pieszy gość - niezalogowany 2019-11-05 12:18:23

    Z tych "mondrych" komentarzy wynika ,że obaj byli winni,po co tam jechali? Znaki nie pomogą a jedynie rozsądek i znajomość przepisów !

  • pieszy gość - niezalogowany 2019-11-05 12:20:21