:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Wypadek Węgiercach - zdjęcie, fotografia

Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby trafiły do szpitala

Do wypadku doszło około godziny temu na skrzyżowaniu przy wjeździe do Węgierc od strony Złotowa i Krajenki. Trzy osoby trafiły do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że jadący od strony Krajenki kierowca samochodu marki peugeot nie zatrzymał się przed znakiem STOP i to doprowadziło do zderzenia czołowego z jadącym od strony Tarnówki nissanem Almera. Na miejsce zdarzenia przyjechały zastępy straży pożarnej, policja oraz dwie karteki pogotowia. W tej chwili droga w kierunku Tarnówki jest zablokowana.

Reklama

Wypadek w Węgiercach komentarze opinie

  • Mateusz - niezalogowany 2018-04-25 11:36:40

    Wszelakie braki u Ciebie mogą poświadczać jedynie Twoje wypociny oraz hejt nie wnoszący nic poważnego do udzielanych tu informacji. Nie pozdrawiam

  • Angela - niezalogowany 2018-04-25 10:35:32

    Jeśli tak napisał do znaczy że też tak mówi.Nie wiem jak z wykształceniem Kolegi o którym piszesz ale Tobie go z pewnością brakuje skoro należysz do jednego z "wiejskich gapiów" Bez komentarza....

  • Mateusz - niezalogowany 2018-04-25 09:26:38

    Jak już jesteś taka skrupulatna to po pierwsze nikt tu nic nie mówił tylko napisał, a po drugie to nie jest dochodzenie tylko fakt. Byłem akurat obecny na miejscu zdarzenia, tak jak to ten "wykształcony" kolega poniżej napisał - jeden z "wiejskich gapiów"

  • Robert - niezalogowany 2018-04-25 08:31:29

    Nie tłumacz braków w nauce literówka! A Ty z policji czy jeden z wiejskich gapiów że stwierdzasz fakty????

  • Hi - niezalogowany 2018-04-25 07:44:23

    Co ma do rzeczy drobna literowko do braku odpowiedzialnosci kierowcy, twoj komentarz jest troche smieszny i to nie dochdzenie tylko fakt

  • Angela - niezalogowany 2018-04-24 23:12:03

    Patrzał???? Mówi się patrzył!!! Zajmij się poprawną wymową a nie robisz dochodzenie!

  • PKJ - niezalogowany 2018-04-24 21:19:50

    Tak to prawda.

  • sdsd - niezalogowany 2018-04-24 17:27:41

    sprawca z peugeota był bez nóg i z jedną sprawną ręką co ciekawe prawdopodobnie gdy dojeżdżał do stopu patrzał na mapę papierową którą miał położoną na kikutach

  • Wegg - niezalogowany 2018-04-24 17:17:41

    Zderzenie czołowe a nie przez stop. Tam prędzej do takiego wypadku doszło przez ten Stop nie przez jego brak !!!

  • Wegg - niezalogowany 2018-04-24 17:15:51

    Bo jadąc od bartoszkowa w stronę tarnówki jak się stanie na tym stopie to nic nie widać od strony zalesia

  • W.R - niezalogowany 2018-04-24 17:13:30

    Większy może więcej

  • Czesław - niezalogowany 2018-04-24 16:54:37

    "Chamowalas", czyli zachowywałaś się po chamsku?

  • Kierowca - niezalogowany 2018-04-24 14:25:25

    Czesto sie tam nie zatrzymuja. . . Dwa razy chamowalam bo kierowcy nie widza znaku Stop . . .

  • Diler kapuśniaku - niezalogowany 2018-04-24 13:47:02

    Dokładnie. W piątek jechałem za samochodem Media Expertu od strony Bartoszkowa. Media pojechał jak gdyby nigdy nic.

  • Poza - niezalogowany 2018-04-24 13:34:44

    Stop w tym miejscu dla kierowców nie istnieje...

Dodajesz jako: |