:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wypadek z udziałem motocyklisty w Krajence

Wypadki drogowe, Wypadek udziałem motocyklisty Krajence - zdjęcie, fotografia
14/08/2018 20:32

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 19.00 przy ul. Złotowskiej w Krajence

Kierowca samochodu osobowego marki Opel nie ustąpił pierszeństwa przejazdu motocykliscie w wyniku czego doszło do zderzenia bocznego. Sytuacja miała miejsce na ul. Złotowskiej w Krajence. Kierowcę motocykla i podróżującą z nim pasażerkę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu samochodem osobowym.

Reklama

Wypadek z udziałem motocyklisty w Krajence komentarze opinie

  • Tomasz Szefler 2018-08-17 23:20:30

    To jest moj kuzyn i nie zycze zlych komentarzy

  • Stary - niezalogowany 2018-08-17 09:17:31

    Dam ci szansę wykazania się. Tylko powiedz chłoptasiu jak mam się ustawić byś mógł mnie trafić? Dzisiaj o 16.30 na stadionie w Krajence będę na cienie czekał.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-16 18:29:25

    Strażakom nawet nie przeszkadzało nawet to że ludzie chodzili obok poszkodowanych (nie licząc rodziny poszkodowanych).....dzieci patrzały bacia pokazywała palcem może 4latkowi lub 5cio co się stało MASAKRA...tak śp.Piotr by na to nie pozwolił .......

  • jozef - niezalogowany 2018-08-16 10:17:28

    Rozpędż się rowerem przed ścianą swego domu do 40 km/h i gwałtownie się zatrzymaj, póżniej opisz tu co widziałeś.

  • Xxx - niezalogowany 2018-08-16 02:45:25

    Ograniczenie jest do 40km/h. Proszę spojrzeć na znaki o tym informujące

  • Prostowanie ram - niezalogowany 2018-08-15 23:04:25

    Prostowanie ram motocykli. najnowszym sprzętem firmy CAT model Caterpillar CS54B

  • Złodziej - niezalogowany 2018-08-15 20:17:49

    Kupię Opla

  • Matka - niezalogowany 2018-08-15 18:23:11

    Postawa Pana udzielajacego pierwszej pomocy godna pochwaly!

  • Secia - niezalogowany 2018-08-15 10:45:52

    Szkoda że nie Pan redaktor nie napisał o panu pracowniku ze stacji paliw Stilla że szybko podbiegł i udzielał pierwszej pomocy jadącym motocyklistom, on jako jedyny tam wiedział co miał robić i zachował w tej sytuacji spokoj.

  • Wikt - niezalogowany 2018-08-15 10:44:55

    Nikt nie kierował ruchem. Policja ma podróżnych w d...e. Tylu strażaków do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, a na Baranowie i na skrzyżowaniu przy kościele nie było nikogo kto by pokierował ruchem przez Łońsko. Św.pamieci Piotr by na to nie pozwolił, żeby panował taki haos.

  • Homer - niezalogowany 2018-08-15 10:40:09

    Ograniczenie jest do 50, proszę nie wprowadzać ludzi błąd

  • otim - niezalogowany 2018-08-15 09:36:30

    A motocyklistom zaspawanie tłumików żeby nie hałasowali i skrócenie linki gazu.

  • otim - niezalogowany 2018-08-15 09:34:42

    A motocyklistom zadawanie tłumików żeby nie hałasowali i skrócenie linki gazu

  • Kaska - niezalogowany 2018-08-15 09:01:57

    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymajcie się i do zobaczenia.

  • W.F.T. - niezalogowany 2018-08-15 07:39:16

    W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 40 km/godzinę.Przy zachowaniu tej prędkości prędkości przez motocyklistę,nawet przy wymuszeniu pierwszeństwa przejazdu, motocyklista powinien wyhamować.No chyba że.....??????

  • Omega - niezalogowany 2018-08-15 03:03:48

    SPRZEDAM OPLA !

  • Driver - niezalogowany 2018-08-15 03:02:39

    Jak zwykle wina osobowki. Kierowcy osobówek badania co rok i egzamin. Temu z opla dodatkowo okulary

  • Fotograf - niezalogowany 2018-08-14 23:58:40

    Ceny paliwa, czy jak?

Dodajesz jako: |