:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 10°C

XIX Spotkanie z Matką Boską Radosną

Portal zlotowskie.pl 24/08/2019 23:12

Dzisiaj o 19 rozpoczęła się kolejna edycja Spotkań z Matką Boską Radosną w Zakrzewie. Uroczystości zaplanowano w dniach 24 - 25 sierpnia br. W programie między innymi : czuwanie przed obrazem Matki Boskiej Radosnej, procesja, uroczysta msza święta oraz w dniu 25 sierpnia w godzinach 16 - 21 na placu przy Kaplicy Matki Boskiej Radosnej okazjonalny koncert. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Reklama

XIX Spotkanie z Matką Boską Radosną komentarze opinie

  • gość 2019-08-25 11:10:42

    przestancie takie ogloszenia dawac ! to powinny byc ogloszenia w kosciolach ! a nie tutaj !

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 15:20:41

    A dlaczego?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 15:29:23

    Czarna zaraza

  • gość 2019-08-25 15:30:33

    a dlatego,że każdy kościół ma swoją stronę internetową !!!
    a stąd von

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 15:48:37

    Tak jak tęczowa?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 16:40:51

    Przecież możesz swoją stronę założyć. Np. wiejskiglupek.pl i tam swoje mądrości przedstawiać, a tutaj nie wchodzić. Wszyscy będą zadowoleni.

  • gość 2019-08-25 17:24:57

    A wy myślicie,że na wsi są same głupki.Mylicie się.A co zrobicie jak wszystkie geje odejdą z kościoła ? Puste kościoły zostaną i od wiejskich głupków bedziecie zbierać na tace ,zresztą jak to robicie od wielu ,wielu lat.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 20:18:05

    Geje w kościele teraz powiedziałeś mądrość haha. Brawo jest równość i mają takie prawa jak reszta. Niedługo to normalni ludzie będą w mniejszości.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 22:51:14

    Ludzie opanujcie się trochę! Robicie wojnę z niczego. Komu przeszkadza to, że jest taki artykuł na tej stronie to nie musi go czytać. Ale za to że wszystkie ważne wydarzenia są relacjonowane na złotowskie.pl to chwała tym którzy to robią.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 22:51:49

    Ludzie opanujcie się trochę! Robicie wojnę z niczego. Komu przeszkadza to, że jest taki artykuł na tej stronie to nie musi go czytać. Ale za to że wszystkie ważne wydarzenia są relacjonowane na złotowskie.pl to chwała tym którzy to robią.

  • GośćÓ - niezalogowany 2019-08-25 23:32:20

    To ile wkońcu jest tych matek bożych bo nie ogarniam? Myślałem że jedna a tu....