:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Koncerty muzyka, Bukowińskie Spotkania Jastrowiu - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 19/06/2019 23:13

To już XXX edycja Bukowińskich Spotkań w Jastrowiu

Dzisiaj ulicami Jastrowia przemaszerował kolorowy korowód, którego uczestnikami byli muzycy i tancerze przybyli do Jastrowia na Bukowińskie Spotkania. 

Zapraszamy do obejrzenia foto i wideorelacji z tego wydarzenia. 

 

Reklama

XXX Bukowińskie Spotkania w Jastrowiu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-20 00:36:10

    Super !

  • gość 2019-06-20 12:04:23

    plac nie powinien nazywac sie jana pawla drugiego tylko plac imprez

  • gość 2019-06-20 13:20:07

    30 lat minęło jak jeden dzień

  • Gość - niezalogowany 2019-06-20 15:48:21

    Dobrze, ze mlodych niema tylko sami starzy i coraz ich mniej, jastrowiacy... 7...8 osób? Jeszcze kilka lat i koniec tej bukowiny.... Nareszcie. Co roku to samo....

  • Znajomy - niezalogowany 2019-06-20 16:08:25

    Rzympolom rok w rok to samo rzenada i ręce opadaja

  • Gość - niezalogowany 2019-06-20 19:10:20

    Która z tych trzech kobiet jest wolna ???

  • Turmal - niezalogowany 2019-06-20 20:44:45

    Niech jadą w góry, gdzie ich miejsce, dość wąchania ich brudnych ciuchów i odoru lewego spirytu.

  • gość 2019-06-20 20:57:07

    żenada, oraz marnowanie pieniędzy zwykłych ludzi, w tej dziurze tylko imprezki dla moherów, ludzie wzywam was do obalenia pana burmistrza oraz jego niekompetentnej świty po co to co rok ten sam chłam na który już nikt nie przychodzi widać kogo wybraliście ...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-20 23:24:32

    Kiedyś były to piękne występy z Boliwi Pakistanu Norwegi Francji Mołdawi też z Ukrainy ale ten festiwal nie założył Zbigniew Kowalski jak mu co niektórzy mu przypisują ten festiwal rozpoczeła moja mama Danuta i burmistrz Sikora tez ten festiwal to klapa co raz gorsze zespoły niema nic nowego w programie straszne nudy dlaczego burmistrz Wojciuk nie zaprosi tych zespołów co naprawdę piękne dawali występy i bawili się wszyscy ludzie i było super a dlaczego Wojciuk nie zaprosił prawdziwych założycieli tego festiwalu?i dlaczego Wojciuk woli robić przekręty w gminie Jastrowia i chańbić mieszkańców?dlaczego Wojciuk sprzedał pks i gdzie mają się podziać ludzie jak pada deszcz czy śnieg?dlaczego Burmistrz nic nie robi z połeńczeniami Piła Złotów Wałcz Szczecinek by ludzie mieli szansę na pracę czemu nic nie robi by powstawały nowe zakłady pracy ?dlaczego nie wyremonuje pkp które od wojny nie było remontowane i niema poczekalni ani uttoalety jak w normalnym świecie ?Burmistrz woli robić przekręty w mopsie na czele z Janusiakiem czego nie zrobi parku z pkp z ławkami i kwiatami i dlaczego nie ma ławek na mieście i tojtoi ?i nie robi ulic chodników bo na niektórych ulicach wogule niema ?

  • gość 2019-06-21 08:48:06

    A czy mama Danuta była z tobą u lekarza ???

  • Gość serwisu - niezalogowany 2019-06-21 10:34:55

    Kiedyś były to piękne występy z Boliwi Pakistanu Norwegi Francji Mołdawi też z Ukrainy ale ten festiwal nie założył Zbigniew Kowalski jak mu co niektórzy mu przypisują ten festiwal rozpoczeła moja mama Danuta i burmistrz Sikora tez ten festiwal to klapa co raz gorsze zespoły niema nic nowego w programie straszne nudy dlaczego burmistrz Wojciuk nie zaprosi tych zespołów co naprawdę piękne dawali występy i bawili się wszyscy ludzie i było super a dlaczego Wojciuk nie zaprosił prawdziwych założycieli tego festiwalu?i dlaczego Wojciuk woli robić przekręty w gminie Jastrowia i chańbić mieszkańców?dlaczego Wojciuk sprzedał pks i gdzie mają się podziać ludzie jak pada deszcz czy śnieg?dlaczego Burmistrz nic nie robi z połeńczeniami Piła Złotów Wałcz Szczecinek by ludzie mieli szansę na pracę czemu nic nie robi by powstawały nowe zakłady pracy ?dlaczego nie wyremonuje pkp które od wojny nie było remontowane i niema poczekalni ani uttoalety jak w normalnym świecie ?Burmistrz woli robić przekręty w mopsie na czele z Janusiakiem czego nie zrobi parku z pkp z ławkami i kwiatami i dlaczego nie ma ławek na mieście i tojtoi ?i nie robi ulic chodników bo na niektórych ulicach wogule niema ? Popieram jak najbardziej

  • gość 2019-06-21 14:06:48

    A czy mama Danuta była z tobą u lekarza ???

  • Gość - niezalogowany 2019-06-21 17:44:31

    Gościu jak chcesz to sam się lecz ja jestem zdrowa i powiedziałam prawdę ja mam na to twarde dowody i tyle mam ci do powiedzenia

  • gość 2019-06-22 09:01:57

    Twarde dowody to masz w kiblu , uruchom szare komórki odnośnie PKS , PKP kto teraz jeżdzi zasyfionymi autobusami czy koleją będziesz dokładać do kursów , a może poczekaj naczelnik od 500+ już kiełbasę wyborczą odnośnie PKP i PKS rozrzucił może się doczekasz i jeszcze jak masz dowody na przekręty to do prokuratury tylko się nie ośmiesz .

Dodajesz jako: |