:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 14°C

Z wózkiem widłowym za pan brat

Edukacja, wózkiem widłowym - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 10/06/2019 00:07

W dniach od 3 do 6 czerwca br. w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego przy ul. Norwida 10 w Złotowie uczniowie kształcący się w zawodzie technika logistyka nabywali umiejętności praktycznych w poruszaniu się na wózku widłowym

Miesiąc wcześniej młodzież uczestniczyła w podobnych zajęciach teoretycznych, podczas których otrzymała materiały szkoleniowe. Darmowy kurs przeprowadziła firma Primus – Szamotuły.

W piątek (7 czerwca) odbył się przed komisją Urząd Dozoru Technicznego egzamin uprawniający przyszłych logistyków do tytułowania się mianem operatora wózków jezdniowych podnośnikowych w kategorii IIWJO i IIIWJO. Rozmowa z egzaminatorami nie należała do najłatwiejszych, ale i tak zdający świetnie sobie poradzili.

 

Kurs z pewnością pozwolił młodym ludziom na podniesienie kwalifikacji zawodowych, dzięki czemu w przyszłości nie będą mieli problemu ze znalezieniem dobrze płatnej pracy.

 

Na podst.inf. z CKZiU

Reklama

Z wózkiem widłowym za pan brat komentarze opinie

  • gość 2019-06-10 14:02:20

    W jeden dzień kurs operatora wózka widłowego??????to jakaś kpina!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 14:41:46

    Najważniejsze jest to ile czasu dana osoba wyjeździ na wózku widłowym bo teoria do pracy się nie przyda. Ale jeden dzień to za mało żeby nabrać wprawy w operowaniu takim wózkiem.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 16:00:39

    Mowa jest tu o 1 dniu teorii i 3 dniach praktyki...

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 17:03:37

    Ja uprawnienia na wózki widłowe zrobiłem w godzinę a doświadczenie zdobyłem w trakcie pracy żadna filozofia tylko kiepsko płacą w powiecie złotowskim operatorom wózków! Nie to co na zachodzie Europy :-)

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 17:11:54

    Pierwsza moja robiłem 4 dni zakończona egzaminem pisemnym i praktycznym kolejna tak zwany refresh 15 minut dodam że to uk

  • Daniel 44 - niezalogowany 2019-06-10 17:59:54

    Tak teoria się do niczego nie przyda jak się nie ma wprawy

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 18:04:06

    Wozek wozkowi nie rowny a przestawic palete euro z jednego moejsca w drugie to smiech tak samo jak to ze tezeba ponownie robic uprawnienia bo urzędasy szukaja kasy.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-10 20:11:55

    Ciekawe jak im poszły wykresy w jeden dzień opanowali

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 10:49:35

    Ile pretensji do tych młodych ludzi. Tak opanowali wykresy w jeden dzień, bo nie są debilami. Mi nauczenie się wykresyów zajęło pół godziny, bo są proste. Teoria to podstawa, przy jeździe wózkiem, bez niej nigdy nie będziesz poprawnie używał wózka, bo sama praktyka bez teorii czyni z Ciebie debila, który myśli że umie jeździć, a hu** umie i stwarza tylko niebezpieczeństwo w miejscu pracy. Ci młodzi ludzie uczą się na LOGISTYKÓW, a taki egzamin przy zdaniu egzaminu na logistyka to pestka. Mam uprawnienia I WJO, a takich ludzi z pretensjami jak na tym forum spotykam często.
    PS. Zdali przed UDT to znaczy że mają wiedzę i umiejętności.
    Pozdro

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 11:58:46

    Kpina to są Twoje wypowiedzi co tylko potwierdza, że nie masz pojęcia o czym piszesz Ty baranie. Przeszedłem cały kurs i zdałem egzamin w szkole przed komisją UDT i nie miałem z tym żadnego problemu. Ale nie będę tego tłumaczył takiemu bałwanowi bo pewnie w UK to Ty jesteś inspektor wózków widłowych. Bez pozdrowień.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-11 19:39:35

    Dla mnie ten egzamin jest już na samym wstępie oblany, gdzie zdający maja kaski, a o światłach już nie wspomnę. Co to za egzaminator byli ze takich podstawowych błędów nie zauważyli?

  • Hanys - niezalogowany 2019-06-11 21:47:09

    3 godziny 16 palet tak mnie jeden ładowal, palety obok naczepy to jakaś kpina wiem może się uczy powie nie jeden a co z moim czasem pracy?

  • operator. - niezalogowany 2019-06-11 23:50:22

    dramat . doswiadczenia nauczy sie na magazynie jak sciagnie z 6 metrow palete piwa o masie 1 tony jak jebnie na dol zrobi fikołka bo zlapie palete 3/4jej dlugosci :) baba za kolkiem t jest nieporozumienie. brak wyobrazni.

  • operator. - niezalogowany 2019-06-11 23:50:54

    dramat . doswiadczenia nauczy sie na magazynie jak sciagnie z 6 metrow palete piwa o masie 1 tony jak jebnie na dol zrobi fikołka bo zlapie palete 3/4jej dlugosci :) baba za kolkiem t jest nieporozumienie. brak wyobrazni.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-12 12:58:52

    Jezdze na wozkach kilka lat , wiec brak mi slow