:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zaczadzenie w Jastrowiu - dwie śmiertelne ofiary tlenku węgla

Straż pożarna, Zaczadzenie Jastrowiu śmiertelne ofiary tlenku węgla - zdjęcie, fotografia

Ofiary to kobieta w wieku 34 lat i mężczyzna w wieku 60 lat

Dziś o 13:07 strażacy odebrali wezwanie do Jastrowia, na ulicę 1 Maja, gdzie dwie osoby zatruły się tlenkiem węgla, popularnie zwanym czadem. Oprócz strażaków na miejscu pojawiły się służby medyczne i policja.

Na miejscu, w jednym z pomieszczeń zakładu kosmetycznego przerobionego na lokal mieszkalny, znaleziono dwa ciała.

W budynku strażacy wykryli duże stężenie tlenku węgla.

Łukasz Opłatek

 

Reklama

Zaczadzenie w Jastrowiu - dwie śmiertelne ofiary tlenku węgla komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 14:37:13

    Wiadomo co z poszkodowanymi ?? ŻYJA ??

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 15:02:53

    W radiu przed chwilą podali, że nie żyją :(

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 15:07:36

    Nie mogę uwierzyć

  • gość 2018-12-04 15:08:50

    A wiadomo coś kto? Dorośli, dzieci?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 15:20:00

    Wiadomo kto to w tym nieszczęsnej tragedii zmarł ?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 15:21:11

    To w salonie kosmetycznym a na asta24 piszą że w domu...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 15:35:53

    Właścielka salonu zginęła:( Justyna ;(

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 15:35:56

    Zycie Piły podaje że kobieta 34 lata, mężczyzna 60. Nie żyją :(

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 15:47:09

    Masakra!!!przeciez to jest taka tragedia

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 16:55:09

    Justyna Majchrzak i Roman Majchrzak?

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-12-04 17:01:51

    To naprawdę o Justynę chodzi ??

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:05:55

    Czy chodzi o Justyne K?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:10:46

    Gadocha i szydlowska

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:11:34

    Gadocha i szydlowska

  • Gośka - niezalogowany 2018-12-04 17:13:40

    Przykra wiadomość. Szkoda ludzi :(

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 17:14:15

    W arvenie?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 18:11:09

    Wyrazy współczucia dla rodzin. (*)

  • gość 2018-12-04 18:33:29

    Największa wina właściciela obiektu, a także nadzoru (straż) bo jako budynek przeznaczony do użytku przemysłowego powinien być okresowo kontrolowany, a szczególnie przed okresem grzewczym. Dlaczego nie było (jeśli były to nie działały) urządzenia ostrzegawcze (nie kosztują dużo, kilkadziesiąt zł)?

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-12-04 18:44:18

    Wyrazy współczucia dla rodzin Ludzie ogarnijcie się P.Gadocha mój były sąsiad pomocny, zawsze się uklonil przykre.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 19:35:32

    Przyczyną czad ? ???

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 21:34:37

    Na zdjęciu widać salon Arvena. Czy ta pani miała małego synka? Co się dzieje z dzieckiem?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 21:55:46

    To straszne co się stało... Wyrazy współczucia dla rodzin zmarłych...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 22:09:48

    Wyrazy wspolczucia dla rodzin.To straszna tragedia.Oby rodzice P.Justyny szybko znalezli spokoj.Bardzo ta tragedia zaboli wszystkich ich bliskich,ale z Boza pomoca poradza sobie z tak ogromnym bolem i cierpieniem.

  • Sanislaw nowicki - niezalogowany 2018-12-04 22:17:45

    Wyrazy współczucia dla obu rodzin.

  • gość 2018-12-04 22:25:49

    Wit...Był wspaniałym Człowiekiem

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 22:26:05

    Dlaczego ludzie sa tacy okrutni?dlaczego nie maja w sobie odrobiny wspolczucia?Przeciez stala sie ogromna tragedia,przez komentarze nie ktorych ludzi,podwojnie cierpia teraz tylko ich rodziny,dzieci,rodzice.Czy nie stac w obecnej chwili nie ktorych,na chwile zadumy i zrozumienia?Przeciez znaliscie te osoby... i jak mozecie nawet po smierci zle pisac o tym Panu,dajcie mu odejsc w spokoju.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 22:36:19

    Zblizaja sie Swieta,radosny czas dla kazdego....prawie kazdego,bo te dwie rodziny przeplacza te swieta,spedza je w bolu i rozpaczy,z rozdartym sercem,po kolacji wigilijnej pojda na cmentarz spedzic swieta ze swoim ojcem czy swoja matka,czy corka.Wspolczucia dla obu rodzin.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 22:55:23

    Justyna

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 22:57:56

    Ja dalej uwiezyc nie mogę . Pani Justyna super babka. Zawsze z uśmiechem na twarzy . Współczucia dla jej rodziny a najbardziej dla jej synka [*].

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 22:58:05

    Justyna

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-12-04 23:11:24

    Tak Justyna

  • Gość - niezalogowany 2018-12-04 23:20:14

    R.I.P Vit [*]

  • Gość 1 - niezalogowany 2018-12-05 03:49:33

    Tak to racja teraz oczerniac człowieka bo nie żyje ? Dlaczego wczesniej tego nie robiliście S.P. P.Marek wspaniały człowiek znalam go osobiście ,całej rodzinie wyrazy współczucia

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 07:04:56

    Też znałam Ś.P Pana Marka. Owszem miał swoje za uszami ( myślę jak każdy z nas ) ale to nie nam jest oceniać jaki on to był. Jaki on nie był ale to człowiek także zasługuje na szacunek . Niech spoczywają w pokoju. Komentarze do takich artykułów powinny być blokowane. Rodziny jak to czytają dostają kolejny cios i to ogromny. Po tym co się stało to chociaż w tym momencie wspominacie P Marka z tej dobrej strony.

  • Zasmucona - niezalogowany 2018-12-05 07:50:55

    Też uważam, że komentarze pod takimi tragicznymi zdarzeniami powinny być blokowane. Szanowna Redakcjo, proszę to przemyśleć. Każda śmierć jest wielkim bólem dla rodziny i znajomych, tym bardziej tak tragiczna - a te komentarze są okropne, jak można być tak nieczułym ! Te opinie na pewno dojdą do rodziny - powodując u nich jeszcze większy smutek :(

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 07:58:38

    Także uważam że komentarze pod adresem zmarłego są niestosowne.Był to człowiek mieszkający nie daleko mnie.Uwazam że nie był to zły człowiek. Fajnie się krytykuje tylko dlaczego się nie podpisujecie?Tacy wszyscy jesteście idealni?

  • Gość 8 - niezalogowany 2018-12-05 08:04:17

    Tragedia

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 08:13:31

    Pewnie wypowiadają się o tym Panu osoby które go tak na prawdę nie znały tylko słyszały o nim od osób 3. Ci co go znali tak na prawdę wiedzą jakim był człowiekiem. Ludzie.. to co było , co robił to było kiedyś - czas przeszły a teraz mamy- czas teraźniejszy.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 08:19:57

    Pan Marek miał swoje zasady, nabroił trochę w przeszłości ale był wspaniałym człowiekiem. Miał swoich wrogów jak każdy z nas, ale w twarz by mu nigdy śmierci nie życzyli bo by im zaraz po nogawkach leciało.

  • Marcin - niezalogowany 2018-12-05 08:20:42

    Czytajac wasze komenty to czlowiek nie wie czy ma plakac czy sie śmiać ile w was jest nienawisci do drugiego człowieka o głupia złotókę byscie człowieka pocieli z tego tylko jastrowie słynie.... Z darmozjadow cpunow kryminalistów nierobow i piszczalskich dziewczyn a jak do chodzi do tragedii zamiast wspolczuc to jeszcze jedziecie po ludziach co za prostacy w tym Jastrowiu mieszkają!!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 08:27:02

    Wyrazy współczucia dla rodzin zmalych

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 08:43:30

    Wyrazy wspolczucia dla rodzin !! Wypowiada sie osoba na temat Jastrowia nie na miejscu. !! Nie kazdy z Jastrowia jest taki jak napisalas/es skoro czynisz nas swoja miara ciekawy swiat masz :) Ludzie nie wazne Jaki ten Pan byl ale chociaz w ta ostatnia chwile pozegnajcie go jako czlowieka nie zwierzecia ! Niech spoczywaja w pokoju (*)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 08:44:43

    Dokladnie chodzi o wypowiedzi Marcina !!

  • Antoniewicz Ale - niezalogowany 2018-12-05 09:30:14

    Znałem również Marka Gadochę. Miałem tę szanse aby poznać. Z tej dobrej strony. W okresie gdy Marek i ja mieliśmy dzieci w Gimnazjum Publicznym wielokrotnie razem współpracowaliśmy. Marka nawet nie trzeba było prosić o pomoc, wystarczyło , że wiedział o tym , że jest coś organizowane i był. Przychodził zawsze chętny do pomocy , zaangażowany. Na Marka zawsze można było liczyć, nawet nie mówił „będę”. Po prostu przychodził, był i wspólnie pracowaliśmy. Ciągle interesował się poczynaniami swoich dzieci, był fajnym rodzicem i znając jego dzieci , wiem , że był dobrym ojcem. A do tego wszystkiego Marek był , uprzejmy, kulturalny, miły. Wielokrotnie wprawiało mnie w zakłopotanie, gdy spotykając się gdzieś przelotnie on jako pierwszy mówił „dzień panie Olku”. Takiego Marka ja będę pamiętał. Aleksander Antoniewicz

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 11:57:29

    Za młodo, za wcześnie twe światło zgasło. Będziesz w mym sercu i pamięci na zawsze Justyno.

  • gość 2018-12-05 12:33:35

    Mieszkam obok Pana Marka około 11 lat dzieli nas mały ogródeczek - zawsze pozostanie dobre wspomnienie o Nim . To dobry i uczynny sąsiad . Zawsze uśmiechnięty i miły.Był dobrym ojcem i sąsiadem.Całej rodzinie wyrazy głębokiego współczucia.Sąsiedzi

  • Ula.. - niezalogowany 2018-12-05 13:13:25

    Podli zakłamani ludzie którzy źle piszą o innych.kryminalista-a co paczki do więzienia mu musieliście robić?znałam tego człowieka z całkiem innej strony,pełna kultura ,,empatia i bezinteresowność.na pewno nie zniżyłby się do poziomu tych komentujących żeby źle onich napisac

  • gość 2018-12-05 13:43:53

    Wszyscy którzy tu piszecie i się pochylacie nad śmiercią tych ludzi, odpowiedzcie sobie na cztery proste pytania: - co to jest czujka tlenku węgla? - kiedy należy zainstalować czujkę? - ile kosztuje czujka tlenku? - na kim ciąży obowiązek utrzymywania urządzeń grzewczych ( w tym kominów) na odpowiednim (sprawnym) poziomie? Może już pora się zastanowić? Oni też byli przekonani że ich to nie dotyczy...

  • Gość Jwe - niezalogowany 2018-12-05 15:10:14

    Nie ważne Kto jakim był tylko jakim się Stał przeszłość każdy miał jakąś Ważna teraźniejszość! Justyna zawsze Za Kasa była Uśmiechnięta i można było zazartowac i się uśmiechnęła a nie Ponura! Wyrazy współczucia dla Obu Rodzin P. Marek też był wporzadku już nie mi niemy się na drodze P. Marku Spoczywajcie w spokoju :-(

  • gość 2018-12-05 18:04:47

    Wyrazy współczucia dla rodzin

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 18:16:05

    Wiadomo co się dzieje z synkiem pani Justyny ? straszna tragedia naprawdę...

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 18:19:53

    Wyrazy współczucia dla obu rodzin.A do tych krytyków to sie walcie

  • gość 2018-12-05 18:56:30

    Znałem Marka od bardzo długiego czasu, kiedyś blisko mieszkaliśmy. Nie mam powodu by o nim choć jedno złe słowo powiedzieć i takim w mojej pamięci pozostanie. Każdy popełnił w swoim życiu (szczególnie w młodości) jakieś głupie czyny, więc nikt nie ma prawa uważać się za lepszego od Niego, każdy ma coś ,,za uszami''.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 20:27:04

    Jakie to wszystko jest straszne i zalosne.Straszne jest to,ze ludzie depcza nawet zmarlego,a zalosne to...ze takie pismidlo jak "Super ekssssspres"pisze w swoim nedznym artykule nazwe naszego miasta"Jastrów",pisza co im slina przyniesie,bez rozumu,nawet nie chce im sie poprawnie napisac nazwy naszego miasta Jastrowie.A smia pisac o tragedii dwoch rodzin,oby pisali chociaz prawde.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 20:48:00

    Jest mi okropnie przykro, tragedia której nie mogę sobie wyobrazić, tuż przed Mikołajem, świętamisię. Wyrazy głębokiego współczucia

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 20:58:45

    Justyna ma rodziców więc dziadkowie z pewnością zaopiekują się wnukiem

  • gość 2018-12-05 21:48:09

    .. napisali JASTROW?? dobrze napisali to miasto tak się nazywałó za Niemców, przejmujesz sie tym co wypisuje brukowiec i szmatławiec?? właśnie o to im chodzi aby tacy jak ty kupowali te NEWSY" i "studiowali" te wypociny !! spal to gówno i nie czytaj więcej, tak ci radze jako "WUJEK DOBRA RADA" POSŁUCHAJ NIE BĄDŻ... ŁOŚ

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 21:58:05

    Zgadzma sie.Justyna ma bardzo dobrych rodzicow,jak w kazdej rodzinie pewnie byly niesnacki,ale jak co do czego,to stawali za soba murem,wiec synek Justyny napewno ma wsparcie i milosc najblizszych dziadkow i wojostwa.Jestem pewna ze beda dla synka Justyny wspaniala rodzina,chodz mama to mama.Pani Szydlowska to wspaniala osoba,ciepla,zawsze serdeczna,mila i uprzejma.....mysle,ze To wlasnie Ona bedzie sercem i dusza przy swoim wnuczku,ze Ona da sile jemu a On jej by zniesc ta straszna tragedie.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 22:02:23

    Nie jestem"Łoś"nie czytam tej gazety,wpadla mi przez przypadek na necie z opisem tej tragedii i z tad moj komentarz.Z kad odrazu ten sarkazm???

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 22:06:49

    Czasy Niemcow dawno sie skonczyly,teraz to Jastrowie!Popieram wczesniejszczego rozmowce.Chodzi o tragedie,a nie o pyskowke typu"nazwa miasta"!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-05 23:21:02

    Sympatyczna i bardzo miła kasjerka z Dino .Wyrazy współczucia dla rodziny .

  • gość 2018-12-06 08:47:40

    Kim byl Marek kazdy wie. Wedle powiedzenia " o zmarlych nie mowi sie zle" nikt nic nie powie. Kazdy jednak ma prawo zapamietac czlowieka jak chce. Nie bawmy sie jednak w gloryfikowanie .

  • gość 2018-12-06 09:35:53

    ^ Dokładnie to co opisał Pan/Pani wyżej

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 09:55:56

    Czy ktos wie kiedy pogrzeb?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 09:56:13

    Straszna tragedia(*)(*)(*).Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 16:48:38

    W sobotę

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 16:50:20

    O ktorej?

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 18:30:52

    Niektóre komentarze to mnie przerażają np. kiedy pogrzeb?o której? Jeśli są klepsydry to wszelkie informacje tam można znaleźć, jeśli nie ma to chyba coś znaczy! Nie potrzebne są tłumy gapiów. Należy uszanować wolę pogrążony w żałobie rodzin.

  • gość 2018-12-08 20:59:28

    Spoczywaj

  • gość 2018-12-08 21:00:21

    przyjaciel

  • gość 2018-12-12 09:05:43

    skurwysyny gnoje

  • Gość - niezalogowany 2018-12-12 12:45:56

    A kogo tak wyzywasz?

Dodajesz jako: |