:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  23°C bezchmurnie

Zaginęła 77-latka

Informacje, Zaginęła latka - zdjęcie, fotografia

Jeszcze wczoraj wieczorem był z nią kontakt

Mieszkanka gminy Okonek zaginęła w okolicznych lasach. Wyszła na spacer z psem. W pewnym momencie jednak zabłądziła. Swoje zagubienie zgłosiła telefonicznie rodzinie, ta natomiast policji. Służby ratownicze niemal natychmiast rozpoczęły poszukiwania. Miejsce przebywania 77-latki próbowano namierzyć przez telefon, niestey sygnał urwał się. Kobiety do tej pory nie udało się odnaleźć. Poszukiwania nadal trwają.


Zaginęła 77-latka komentarze opinie

  • z okonka - niezalogowany 2017-12-17 15:22:57

    A od czego jest triangulacja? Szuka sie na podstawie ostatniego sygnalu, wyslanego przez telefon do anteny. Do momentu jego rozladowania. Dopiero wtedy oznacza sie promien poszukiwan i rozpoczyna akcje. A nie szuka tam gdzie "sie wydaje" lub gdzie "zazwyczaj chodzi". Ale wtopa policji. Powinien ktos za to beknac, za nieprofesjonalne rozpoczecie akcji.

  • Janek - niezalogowany 2017-12-15 10:10:16

    niestety :)

  • Anetta - niezalogowany 2017-12-15 10:09:14

    i wiedza juz cos??

  • Mieszkaniec gminy - niezalogowany 2017-12-08 11:20:58

    Pomysł, że mogło i ja i pieska bagno wciągnąć. Niestety, ale jest taka możliwość

  • Anetta - niezalogowany 2017-12-07 22:57:03

    czy jest juz cos wiadomo? Bardzo mnie to zaginiecie meczy :(

  • Zwierzak - niezalogowany 2017-12-07 20:22:41

    Może nie obchodziła by mnie ta cała sprawa ale to mama mojej koleżanki z podstawówki.

  • Zwierzak - niezalogowany 2017-12-07 20:17:20

    Nie cały tydzień minął i co cała sprawa ucichła.A po pani nie ma śladu a piesek co wyparował przecież to nie możliwe.A przy wejściu na kąpielisko 2 jeziora jest zamontowana kamera czy ona wogule działa.

  • Zwierzak - niezalogowany 2017-12-07 20:16:48

    Nie cały tydzień minął i co cała sprawa ucichła.A po pani nie ma śladu a piesek co wyparował przecież to nie możliwe.A przy wejściu na kąpielisko 2 jeziora jest zamontowana kamera czy ona wogule działa.

  • zdzichu - niezalogowany 2017-12-05 22:10:53

    Ludzie wy zamknijcie te mordy rodzina przezywa tragedie a wy wstawiacie głupie komentarze nie macie nic innego do roboty to idzcie spać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Do mieszkaniec - niezalogowany 2017-12-04 17:15:02

    Mieszkaniec ty to dopiero jesteś tepak i debil!!!!! Ze tez tacy jak ty nigdy się nie gubią! !!

  • Aśka - niezalogowany 2017-12-04 16:35:31

    Czy coś nowego wiadomo w sprawie?

  • Tiger - niezalogowany 2017-12-04 16:07:00

    Czemu nie przyjechali z tym sprzętem http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/109835,Mobilne-Centrum-Wsparcia-Poszukiwan.html

  • Michał - niezalogowany 2017-12-04 15:53:13

    "ponoć" żenada powtarzać plotki

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2017-12-04 14:47:50

    Biedna kobieta:/,ponoc dzwonila na policje zeby jej pomogli a oni tylko kazali jej psa do siebie przytulic,nawet jej nie znalezli po sygnale komorki wstyd za Policje

  • Aśka - niezalogowany 2017-12-03 21:59:52

    Czy wiadomo coś więcej? Znalazła się?

  • .... - niezalogowany 2017-12-03 21:57:33

    Jeszcze się nie zakończyła. Nie znaleźli tej pani

  • Kris - niezalogowany 2017-12-03 21:51:46

    Jak sie ta cała sprawa zakończyła?

  • Marek - niezalogowany 2017-12-03 21:39:26

    Brałem udział w poszukiwaniach. Jak wiele osób. Kobieta miała kontakt telefoniczny i mówiła, że stoi po kolana w czymś mokrym i nie może wyjść. Z jeziora czy stawu raczej by wyszła

  • My - niezalogowany 2017-12-03 20:36:19

    Chodziła na Baka i na ścieżkę rowerową. To była jej jedyna trasa. Znam ja bo cZęsto z nią rozmawiałam. Faktycznie jak toś się udziela z dołu " BĄK" nie jest brany pod uwagę .

  • Obserwator - niezalogowany 2017-12-03 15:26:56

    A gdzie chodziła?

  • Ja - niezalogowany 2017-12-03 14:56:01

    A dlaczego policja szuka jej tam gdzie nie chodziła ? A gdzie przeważnie przebywała z pieskiem po ratownikach ani śladu . W ogóle tego miejsca nie biorą pod uwagę .

  • znajoma - niezalogowany 2017-12-03 13:20:20

    Czy znaleziono tą miłą Panie ?

  • W.F.T. - niezalogowany 2017-12-03 08:40:17

    Lokalizator GPS ,to koszt około 100 złotych.Każda starsza osoba powinna taki lokalizator posiadać i nie było by problemu.Czy ludzkie życie jest tak mało warte?

  • Żal - niezalogowany 2017-12-03 00:24:53

    Niekoniecznie bagna.Teraz pola i łąki są bardzo mokre więc mogła to pomylić z bagnach. Straszne. Wspólczuje

  • Mieszkaniec gminy - niezalogowany 2017-12-03 00:11:32

    Nie znaleźli jej w jeziorze. Prawdopodobnie była na terenach bagiennych. Jeżeli ją znajdą to już najprawdopodobniej nie będzie żyła. Kobieta w tym wieku po tak długim czasie się wyziebi. Kondolencje dla rodziny tylko

  • !!!!! - niezalogowany 2017-12-03 00:01:48

    Jak sie nie wie dokladnie to sie takich wiadomosci nie pisze!!????!

  • nie wiem czy prawda - niezalogowany 2017-12-02 22:23:47

    Ponoć znaleźli w jeziorze.

  • .... - niezalogowany 2017-12-02 22:01:52

    Oby Babunie znaleźli jak najszybciej. Życzę z całego serca.

  • Anna - niezalogowany 2017-12-02 21:48:58

    Redaktor mógł coś napisać na ten temat ale cisza w tekście

  • Kasia - niezalogowany 2017-12-02 21:30:15

    Skad ta pewnosc ze nikt nie szuka? Trzeba bylo przyjechac i ile sluzb ratowniczych i mieszkancow bylo zaangazowanych. Niektorzy tylko potrafia siedziec i siac ferment.

  • Xcc - niezalogowany 2017-12-02 20:51:10

    Psa też nie ma to jest dziwne

  • cichy - niezalogowany 2017-12-02 20:47:51

    W jakich rejonach zaginęła ? Chcę pomóc

  • W.F.T. - niezalogowany 2017-12-02 20:18:15

    Pies tylko, dobry pies wyszkolony do poszukiwania zaginionych ludzi. Szukajcie blisko.Babcia poszła na spacer nie na pielgrzymkę.A czy piesek wrócił do domu?Jeżeli tak,to może on wskaże drogę do babci.Może chce coś przekazać ,Trzeba go tylko zrozumieć.

  • Xcc - niezalogowany 2017-12-02 19:30:49

    Chyba nic z tego nie będzie za długo to trwa

  • :-( - niezalogowany 2017-12-02 18:56:32

    Chyba nie. Pewnie jutro dalej

  • Xcc - niezalogowany 2017-12-02 17:16:01

    Znaleźli Babcię czy jeszcze poszukiwania trwają? Wie ktoś

  • :-( - niezalogowany 2017-12-02 16:38:02

    Bardzo miła i sympatyczna Babunia. Mam nadzieje ze sie znajdzie cała i zdrowa.

  • Józek - niezalogowany 2017-12-02 16:07:41

    Ja na grzybach nieraz zagubiłem się, bo mam słabą orientację. Ale mam już zegarek z kompasem, już okazał się pomocny.

  • Ja okonek - niezalogowany 2017-12-02 15:43:27

    Nie gadajcie ze znieczulica bo młode dziewczyny chodzą i szukają od rana do wieczora. Wczoraj je widziałem o 21.

  • Szwajcar - niezalogowany 2017-12-02 15:30:06

    Straszne.... gdybym był w domu to bym pewnie cały dzień spędził na szukaniu, trzymam kciuki że wszystko będzie dobrze.

  • Anna - niezalogowany 2017-12-02 13:58:41

    Wszyscy z okonka dalej ruszyć szukać jej. Jaka znieczulica