:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Zakochaj się w Polsce odc.80 Złotów

W sobotę 11 sierpnia program 1 TVP wyemitował kolejny odcinek programu "Zakochaj się w Polsce", który poświęcony był miastu Złotów.

Zakochaj się w Polsce odc.80 Złotów komentarze opinie

  • Pio - niezalogowany 2018-08-16 20:19:19

    tak z drugiej części Polski, do miasta ale i bardziej do ludzi mieszkających...

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-13 17:29:16

    W każdym pięknym Mieście wydobywa się dym z komina. Jeśli komuś się coś nie podoba to zawsze będzie narzekał. Pozdrawiam

  • leo - niezalogowany 2018-08-13 11:10:09

    Szkoda ze nie pokazano kominow dymiacych zima

  • waga - niezalogowany 2018-08-13 09:26:42

    Szkoda, że nie pokazano parków miejskich, ostatnio bardzo zaniedbanych i sporadycznie sprzątanych !!!

  • Złotowianka - niezalogowany 2018-08-13 08:37:37

    Żaden inny region na Ziemiach Zachodnich i Północnych nie doczekał się tylu opracowań naukowych, jak Krajna Złotowska. Na temat historii okresu międzywojennego. Jest ona fascynująca - bohaterska. Zaprezentowana właściwie z głównym jej bohaterem Księdzem Patronem Bolesławem Domańskim (zasłużył na pomnik tradycyjny), jako niekwestionowanym przywódcą i obrońcą praw Polaków w Niemczech będzie z innymi walorami krajoznawczymi Złotowa dodatkowo zachęcać potencjalnych turystów do bliższego poznania naszego miasta i regionu.

  • Zakrzewianin - niezalogowany 2018-08-13 00:44:33

    Wszystko wskazuje na to, że z Polską łączy cię jedynie obywatelstwo.

  • O - niezalogowany 2018-08-13 00:08:58

    A czym mamy się chwalić ładnymi drogami. Zaniedbania ostatnich kilkunastu lat w sferze turystycznej teraz wychodzą

  • pytanie brzmi - niezalogowany 2018-08-12 18:00:28

    Czy po obejrzeniu tego filmu, ktoś z drugiego końca Polski zachce tu przyjechać?

  • kkkltrm - niezalogowany 2018-08-12 17:27:21

    Przepraszam, pokazali, są zimowe ujęcia.

  • kkkltrm - niezalogowany 2018-08-12 17:21:26

    Szkoda, że nie pokazali wspomnianego jeziora Baba i prowadzącej ścieżki. Trochę mogłoby nie pasować do koncepcji. Za to byłoby ekscytująco!

  • Grażyna - niezalogowany 2018-08-12 11:06:13

    Kochany Obserwatorze, to nie była lekcja historii. Jak turyści przyjadą, to w muzeum dowiedzą się całej tej historii.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-11 21:39:18

    Jaki Jurek - taki.. Jurek.

  • Czesław - niezalogowany 2018-08-11 21:38:29

    Rzeczowy, niepretensjonalny materiał promocyjny o naszym mieście.

  • Er5 - niezalogowany 2018-08-11 21:33:29

    fajne to było

  • Ja Obserwator - niezalogowany 2018-08-11 18:01:22

    Ta wypowiedź mija się z prawdą, ponieważ Ksiądz Patron Bolesław Domański kierował z Domu Polskiego w Złotowie (przede wszystkim) i Zakrzewie - całym ruchem polskim w Niemczech.

  • Ja - niezalogowany 2018-08-11 16:04:26

    To jest materiał o Złotowie i jeśli pojawia się tu postać ks. Domańskiego, to w kontekście jego działalności w tym mieście. Jak będzie program o Zakrzewie, to z pewnością będą te wszystkie informacje.

  • Jurek - niezalogowany 2018-08-11 15:19:51

    Jaki aktor - taki film.

  • Magdalena - niezalogowany 2018-08-11 15:10:22

    Były red. szczyci się w filmie budynkami poniemieckimi, w których ciemiężono miejscowych Polaków podczas zaboru i po wojnie.Wypadało o tym chociaż wspomnieć.

  • Krzysiek - niezalogowany 2018-08-11 14:21:24

    Bardzo fajny film promocyjny

  • Obserwator - niezalogowany 2018-08-11 14:16:27

    Z wypowiedzi kustosz muzeum wynika, że Ksiądz Domański był lokalnym działaczem (polskim?), a nie prezesem ZPwN. Słowem nie wspomniano o siedzibie Księdza w Zakrzewie. O tamtejszym i złotowskim Domu Polskim oraz o roli jaką one odegrały w okresie międzywojennym.

  • Telewidz - niezalogowany 2018-08-11 13:44:09

    Od występującego w filmie dowiedziałem się, że prawie wszystko, co mamy najlepszego w Złotowie - zawdzięczamy zaborcy.

  • Mateo - niezalogowany 2018-08-11 13:37:17

    Panie Justyna od kiedy to jeleń ma rogi? Proszę poczytać.

  • Karol Potapowicz 2018-08-11 11:54:46

    Dziękuję za czujność. Poprawiono.

  • Xyz - niezalogowany 2018-08-11 11:36:34

    W sobotę 10 sierpnia? W którym roku? Bo w tym roku sobota wypada 11 sierpnia...