:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Portal zlotowskie.pl 08/04/2019 08:52

W dniu dzisiejszym o godzinie 8 zawitaliśmy z kamera do Publicznej Szkoły Podstawowej w Zakrzewie. Napotkany na korytarzu Edmund Bindek, szef miejscowego Związku Nauczycielstwa Polskiego podzielił się z nami uwagami dotyczącymi sytuacji nauczycieli i innych pracowników szkół.

Reklama

Zakrzewo strajkuje komentarze opinie

  • gość 2019-04-08 10:49:25

    Szefie komunistycznego związku,emeryturę 500+ weżmiesz? Tacy ludzie....tego nawet komentować nie warto. Wstyd i hańba.Zapytajcie ile nauczyciele rzeczywiście zarabiają i dostają z naszych wspólnych podatków.Hańba

  • gość 2019-04-08 11:13:30

    Nie muszę pytać bo co miesiąc dostaje śmieszne pieniądze i to jest dopiero HAŃBA.

  • gość 2019-04-08 12:18:31

    Panie Bindek PZPR się panu marzy.Zapomniał pan? To już było i nie wróci więcej.

  • gość 2019-04-08 12:21:13

    Śmieszne pieniądze??? Bez przesady. Źle nie macie .....

  • gość 2019-04-08 16:11:30

    Oczywiście że Zakrzewo,to kużnia komunizmu.Widać jak oni głosują,zawsze przeciw katolikom i patriotom.Dziś ks.dr.Bolesław Domański przewraca się w grobie i widzi że głosują na bolszewie postkomunistyczną PO-PSL=PZPR.A tego Binda cała gmina zna,że to zatwardziły komunista.Jak on może jeszcze uczyć dzieci Polskie,powinien dostać porządnego kopa i paszoł won.

  • Zakrzewo - niezalogowany 2019-04-09 17:27:29

    Śmieszne... Skoro Ci ludzie służą ludziom i dzieciom to dlaczego zostawiają ich w potrzebie? Ci pseudo nauczyciele powinni wyłożyć teraz ze swojej kieszeni za opiekunów, opiekę nad dziećmi którym oni nie są w stanie zapewnić opieki... Myślą że to jest jedyny "ważny" zawód? Ile ludzi pracuje po godzinach za darmo mając na sobie wielką odpowiedzialność. Oby przyszło im odpowiedzieć za to nieodpowiedzialne zachowanie. Chcą pieniędzy za takie akcje? Śmieszne. Jestem całkowitym przeciwnikiem PiSu, ale mam nadzieję, że raz postąpią słusznie i nie dadzą nauczycielom złamanej złotówki za takie zachowanie. Smutne i przykre jak może dojść do tak czegoś...

  • Oświata - niezalogowany 2019-04-09 20:12:58

    Najsmutniejsze jest to, że Ci, którzy tak zaciekle obrażają nauczycieli i wypisują stek bzdur na ich temat, najchętniej zostawialiby swoje dzieci w przedszkolu i szkole nawet na weekend... skoro tam pracują takie nieroby, komuniści i ogólne dno - to ja się pytam- dlaczego Rodzicu nie poślesz swojego dziecka do prywatnej placówki, gdzie zapłacisz za jego edukacje grube pieniądze? albo nie uczysz swojego dziecka sam, we własnym domu? Dobro dziecka to nie tylko szkola dostosowana do jego potrzeb. To także rodzic, który wspiera dziecko i nauczyciela w tym, co wypracowują na lekcjach. Niestety rodzice coraz częściej mają tylko wymagania... za to nauczyciel ma się kłaniać w pas i wychowywać ich dzieci, (bo oni sami mają inne sprawy na głowie), najlepiej za darmo. Nauczyciele też mają rodziny, tez chodzą do lekarzy, załatwiają sprawy w urzędach, gotują obiady, odrabiają lekcje ze swoimi dziećmi itp., itd. I prawie codziennie przychodzą z pracą do domu. Za śmieszne pieniądze. Każdy zawód ma swoje plusy i minusy. Jednak niech o pracy nauczyciela nie wypowiadają się ci, którzy nigdy nie pracowali w tym zawodzie.

  • gość 2019-04-09 20:32:25

    Praca jak każda inna, już nie umartwiajcie się nauczyciele. Oby zaczeli płacić za wiedzę nauczycieli, a nie za wykształcenie , bo za to to w żadnym zawodzie nie płacą . A rozmówca wcale nie powinien się wypowiadać ? Kiedyś ganiał tylko na boisku sportowym a potem utworzył sobie stołek komunistyczny do niczego. Nie zna się na niczym ani kiedyś ani teraz -senior.

  • gość 2019-04-09 20:37:24

    Za 18 godzin tygodniowo to każdy by chciał tyle zarabiać < powinni zlikwidować Kartę nauczyciela . to by docenili pracę jaką mają obecnie . Jeste za likwidacją przywilejów. Wybrali sobie ten zawód to niech nie piszą, że to tak ciężko. Czy ich zmuszono ????? :)

  • gość 2019-04-09 20:45:43

    Każdy pracuje więcej godzin w aktualnych realiach i praca do domu to standard lub dużej po godzinach . Trzeba się przestawić a widać , że tej grupie jest ciężko .

  • gość 2019-04-10 16:48:11

    A ten się wypowiadać nawet nie umie . (ciało pedagogiczne).

  • GośćWaldek - niezalogowany 2019-05-05 22:47:56