:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Komunikaty i przetargi, Zakrzewo strajkiem Stara Wiśniewka przeciwko - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
22/03/2019 10:16

Dziś w Urzędzie Gminy Zakrzewo odbyło się spotkanie dyrektorów placówek oświatowych z zastępcą wójta, Dorotą Murach w sprawie ogólnopolskiego strajku nauczycieli

Na chwilę obecną pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Zakrzewie oraz Publicznego Przedszkola w Zakrzewie w referendach strajkowych opowiedzieli się za przeprowadzeniem protestu od 8 kwietnia b.r., zaś kadra Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starej Wiśniewce była przeciwko i w tej placówce wszystkie zajęcia odbywać się będą zgodnie z planem. Dyrektor PSP w Zakrzewie Arletta Tymińska deklaruje, że nauczyciele zapewnią zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w czasie trwania protestu, w przypadku przedszkola mogą wystąpić trudności z opieką nad dziećmi, gdyż tam za strajkiem opowiedziało się 100% kadry. Dyrektor Hanna Lalik będzie na bieżąco informować rodziców o dalszym postępowaniu w czasie trwania protestu.

 

UG Zakrzewo

Reklama

Zakrzewo za strajkiem, Stara Wiśniewka przeciwko komentarze opinie

  • gość 2019-03-22 11:57:33

    Życzę powodzenia strajkującym. Szkoda, że w takim czasie, ale cóż, wyjścia nie ma...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 12:19:54

    Pokażcie mi biednego nauczyciela i paragon z korepetycji .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 12:33:50

    No właśnie!!!ciągle tylko biadola

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 12:58:46

    Brawo dla Pani Dyrektor że Starej Wiśniewski, jedna rozsądna, dla której prawdziwą wartość stanowią uczniowie.

  • gość 2019-03-22 12:59:58

    Brawo. Oby skutecznie. Życzę powiedzenia.

  • gość 2019-03-22 13:23:08

    Mam nadzieję, że taką decyzję jak Zakrzewo podejmie też cały Złotów. Nie dajcie się.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 13:26:56

    Łamistrajków zatrudnię od zaraz!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 13:29:29

    A czemu w wakacje nie strajkują albo w święta

  • gość 2019-03-22 13:46:29

    Teraz albo nigdy! Brawo nauczyciele. A jak rząd da podwyżki to rozumiem że nauczyciele ze Starej Wiśniewki odmówią jej przyjęcia, lub przekażą na potrzeby parafii.

  • Gośćdlugi - niezalogowany 2019-03-22 13:52:25

    Nauczyciele nie powinni już nic więcej dostać i tak mają za dużo płacone za ich niby to ciężka pracę.

  • gość 2019-03-22 14:04:16

    Niech sobie latem strajkują, a nie kosztem dzieci. I tak już nie mogą nadgonić z programem, bo co chwila mają wolne i wtedy to rodzic musi z dzieckiem siedzieć i nadrabiać. Za dobrze mają i tyle

  • gość 2019-03-22 14:20:50

    Jak poprzedni rząd rządził to o podwyżkach mogli tylko pomarzyć. A teraz ciągle im mało.....za dobrze mają, za dobrze......

  • Obserwator - niezalogowany 2019-03-22 14:48:21

    A dlaczego Broniarz z ZNP nie strajkował za czasów PO? Przecież latach ich rządów nauczyciele nie dostali podwyżek. Teraz PO chce się wysługiwać nauczycielami aby robić zadymę przed wyborami.

  • gość 2019-03-22 14:53:56

    Dla tych co wiecznie krytykują nauczycieli - na studia i do szkoły nauczać!!! Skoro mają tak dobrze jak uważacie to jakim cudem nie wybraliście takiego fachu. Droga wolna. Proszę zadbać o wykształcenie i wybrać pracę w szkole. Nikt nikomu nie broni.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 14:56:00

    Ach jak oni chcieli by aby zabrać 500plus, 300 na start, trzynastaki jak i emerytury Mama plus no i wszystko im dać. Tak jest bo to oni głosem pierwszego Brojarza w Polsce, mówią że rząd znalazł 40 miliardów dla rodzin a oni biedni nauczyciele i ich rodziny niby z nich nie korzystają. Ciekawe dlaczego nauczyciele nie zaglądają do kieszeni Brojarza, czyżby się bali. Takiego egoizmu po nauczycielach chyba nikt się nie spodziewał. No cóż moda przeciw PIS i polityce prorodzinnej trwa. To i POzostaje życzyć im; jak przyjdzie Tuskomamia to zabierze wszystko da im po 1000 brutto co obiecuję Schetyna i znowu będą bogaci nauczyciele bo za POPSL takimi niby byli, będą patrzeć na widoczne różnice wśród dzieci które coraz mniej ich obchodzą. Kurde Nauczyciel tak zły zawód jak nigdy. Może by zmienić go na fizyczny a do nauczania dopuścić młodych którzy czekają w kolejce jednak nie mają pleców i pracują właśnie fizycznie nawet na zachodzie poza granicami kraju. Pracują tam nie dlatego że wiécej zarobią ale dlatego że klika starych nauczycieli wprowadza swoich a oni nie mają żadnych szans na dostanie pracy w wyuczonym zawodzie. Osobiście współczuję biednym nauczycielom których nie stać na wyżywienie swojej rodziny, tylko co powiedzieć rodzicom dzieci którzy za 200 godzin w miesiącu dostają1500 zł netto czyli aż o 500 zł więcej niż żądana podwyżka przez nauczycieli. Opozycja oszalała.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 15:01:58

    A ja popieram nauczycieli.

  • gość 2019-03-22 15:03:27

    Zawsze znajda sie jakies .....lamistrajki !.....zycze powodzenia Nauczycielom !

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 15:09:38

    Kto by pomyślał, że Wiśniewska to taki zaściankowy ciemnogród?!

  • Gośćja - niezalogowany 2019-03-22 15:09:40

    A może tak by sklepikarze zaczęli strajkowac co mają najniższą pensje i zwykli robotnicy co pracują ciężko w fabrykach na trzy zmiany najniższa krajowa dostają!!! Ciągle tylko się słyszy o strajkach pielęgniarek, policji, nauczycieli, sądów..... Czy oni wszyscy mają aż tak źle!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 15:25:46

    Tak PiS rozbestwilo ludzi 500+ ,1000 dla emerytów, dlatego teraz każdy będzie chciał jakieś pieniądze

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 15:27:18

    Sztuczna napierdalanka, he he, nagroda za komenty się należy. Komu?

  • NAS - niezalogowany 2019-03-22 15:45:26

    nauczyciele to banda złodziei

  • gość 2019-03-22 15:59:03

    Mało wykształceni, patologia, tacy co mieli pod górkę do szkoły, rodziny żyjące z 500+, ludzie z małą wyobraźnią, którzy nie są w stanie wyobrazić sobie na czym ta praca polega zawsze będą przeciw nauczycielom. Taki jest elektorat Pis, kupiony za 500+, albo wpatrzony w kościół. Tacy ludzie nie są w stanie wyobrazić sobie jak wyglądałby świat bez nauczycieli- bo mają z nimi kiepskie wspomnienia. Nie znam obecnie nikogo, kto zarabia najniższą krajową, a jeśli ktoś taki jest, to zapraszam do fizycznej pracy za 2500-2800, jakoś tłumu nie widzę, a ogłoszenia mam wszędzie. Życzę naprawdę powodzenia nauczycielom, mam nadzieję, że moje jedyne dziecko, będzie nauczane przez zmotywowanych ludzi, w normalnym systemie...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 16:03:07

    Jeśli zarabiają za mało to nikt na siłę nie trzyma no przecież z takim wykształceniem bez problemu znajdą pracę za większe pieniądze,a na ich miejsce jest wielu młodych i chętnych aby uczyć.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 16:09:25

    Wśród młodych nie ma chętnych do pracy w szkole za 1679zl .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 16:17:30

    Nauczycieli którym należy się podwyżka jest jak na lekarstwo,bo albo nie potrafią dziecku tej wiedzy przekazać albo 90%uczniów to kretyni i trzeba wykupić korepetycje by cokolwiek zrozumieli.Może czas zacząć rozliczać nauczycieli z wyników a nie tylko stękają że mało i mało a nauką niech zajmą się rodzice przecież nie mają nic innego do zrobienia po pracy

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 16:35:19

    Ciekawe kto następny w kolejce po 1000,niestety ktoś inny musi na to zarabiać i nie ma czasu na strajki.Pozdrawiam wszystkich prowadzących własną działalność.

  • gość 2019-03-22 17:31:48

    Wiadomo to już,że ten strajk nauczycieli jest polityczny,przeciw polskiemu rządowi.Oni stoją murem za tym komunistycznym związkiem nauczycieli ZPN,który kieruje nim darmozjad aparatczyk PZPR Broniarz.Widać jak Zakrzewo głosuje na wrogów Polski Niepodległej z PO i PSL.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 17:49:04

    Jak tak źle nauczycielom to inne zawody czekają, niech zrobią miejsce. Mam studia skończone i chętnie za te "grosze" będę pracować w szkole bo teraz zarabiam 2000 ale pracuje 40h/tydzień i mogę pomarzyć o prawdziwym urlopie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 17:49:41

    Jeżeli tak źle tym nauczyciela to do roboty fizycznej i od razu wrócą na swoje bo pracy się boi a kasę by chcieli.Zaden zawód w kraju nie ma tyle wolnego co oni.Ale im źle .Wolny wybór. Strajki im w głowach. Pajaców nie brakuje w naszym kraju.Nie popieram ich śmiesznego strajku.

  • gość 2019-03-22 18:30:50

    Jak to czytam to mnie oczy pieką. Podobają mi się pozdrowienia od człowieka który robi jak i ja na Was wszystkich. 40 godzin pracy w tygodniu i szanowny użytkowniku myślisz że to dużo? Urlop? Chorobowe? Załóż firmę zobaczymy czy będzie Ci się opłacało skorzystać. 300+ 500+ 1000 podwyżki? Pewnie! Bawmy się. Ale ja jako sektor prywatny słuchać Was już nie mogę, bo problem jest kurewsko wielki a Wy go nie dostrzegacie! Jedno wielkie rozdawnictwo! Socjal się rozbujał na hura! Inni widzą że ktoś "dostał" To ja też poproszę! Nie? To strajkuję! Pewnie bo dadzą! Ale ja pytam z czego dadzą? Jak mają tylko to co od nas skasują. Czyli? Czyli zabiorą więcej...

  • Mirek - niezalogowany 2019-03-22 19:07:28

    Nauczycieli zawziecie krytykuja ci, którzy mieli klopoty w szkole i byli największymi głąbami w klasie .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 19:28:00

    To co się dzieje w szkołach! ... to jakaś paranoja dzieci muszą nadrabrać w H..

  • gość 2019-03-22 19:40:40

    Kiedy wreszcie zawistnicy przyjmą do wiadomości, że nauczyciele pracują co najmniej 40 godz. tygodniowo - w tym 18 przy tablicy! Ten pozostały czas to przygotowanie pomocy dydaktycznych na każdą lekcję, poprawa zadań domowych uczniów, sprawdzianów, kartkówek, testów itp. Do tego zebrania z rodzicami, wywiadówki, rady pedagogiczne, szkoleniowe, tony dokumentacji. A tym, którzy posyłają dzieci na korepetycje, radzę zabrać komórki. Jeśli dziecko nie będzie zabawiało się pod ławką telefonem, tylko uważało na lekcji, to da sobie radę. Oczywiście mówię o normalnych dzieciach, nie leniach, za których muszą inni pracować (najczęściej rodzice).

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 19:50:54

    18 GODZIN TYGODNIOWO RAZY CZTERY TO JEST 52 WMIESIĄCU NAWET PRZY NAJNIŻSZEJ KRAJOWEJ MAJĄ 30 ZŁ ZA GODZINĘ KTO TYLE ZARABIA .BANDA WYŁUDZACZY WYPI....ICH

  • gość 2019-03-22 19:54:44

    Marionetki w rękach PO.....dać im podwyżkę niby za cooooooo

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:11:07

    Jak im mało i coś potrafią niech tworzą własną działalność zobaczą jak to się pieniądze ZARABIA. Lenie i nieudacznicy polityczna zagrywka WSTYD

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:11:54

    Niech się wezmą za naukę dzieci a nie podwyszki chcą za co ja się pytam dzieci do domu zadane mają tyle, że kilka godzin siedzą i jeszcze się nauczyć na kartkówkę czy sprawdzian i pytanie z kilku przedmiotów i to wszystko na jeden dzień niech się za robotę wezmą bo nażekać może każdy ale robić niema komu

  • Jun - niezalogowany 2019-03-22 20:14:29

    Za robotę niech się wezmą a nie pajacy z siebie robią

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:17:14

    Jak chcą strajkować to niech strajkują w wakacje lub święta a nie kosztem dzieci i tak bez tego dzieci mają dużo zadane do domu

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:25:44

    Banda złodzieji

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:32:32

    Jak im tak ciężko się pracuje to niech sobie inny zawód wezmą podwyżki to każdy by chciał a robić to niema komu i to wszystko kosztem niczemu winnych dzieci wstyd niby wykształceni a idiotów z siebie robią

  • Waldek - niezalogowany 2019-03-22 20:35:36

    Takie podejście do pracy nauczyciela mają zwykle rodzice, którzy sami edukację dosyć wcześnie zakończyli.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:41:01

    Tylko budżetówki mogą strajkować w innej strefie zatrudnienia natychmiast cię wypierdzielą. SZANTAŻYŚCI

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 20:48:38

    Rozbujały się komentarze niech Ci pseudo profesorowie poczytają co ciemny naród o nich myśli. Może będzie im przed dziećmi wstyd. Zapomniałem oni wstydu nie mają

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 21:09:47

    Nauczyciele sami sobie na takie opinie zapracowali, a wstydzić to się sami powinni

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 21:19:57

    A ja myślę że należy im się co najmniej 2000 tys podwyżki dla każdego i to nie za nauczanie a za wykształcenie i codzienny horror jaki przeżywają z granadą dzieciaków. Za to też powinni otrzymać tak jak wszyscy dodatkowo 26 dni urlopu. Jak sprawiedliwość to taka jaką chce najbardziej spracowany i Szanowny pan Broniarz. Myślę że nauczyciele mogą szybko osiągnąć swój cel jeżeli pana Broniarza wybiorą na Prezydenta, toć on wszystkie rozumy pozjadał. Schetynę na premiera, Kruzik Rostoska na ministra edukacji. Powodzenia.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 21:36:21

    A Biedronia jako katechetkę będzie ciekawiej niż z czarną Ulką czy ona jest już na emeryturze?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 21:42:13

    Napiszę do tego gościa, który gamoń nawet nie wie ile jest 4 x 18 . O ile wiem to jest 72 . Do drugiego gościa , pisze się podwyżka a nie podwyszka. To między innymi takim baranom co nie potrafią liczyć do stu ani pisać poprawnie na pewno bym nie został nauczycielem. Szanuję zawód nauczyciela , nie jest łatwo dzisiaj uczyć dzieci i młodzież. Kończyłem szkoły początek lat 80. W moich czasach szacunek do nauczycieli był inny jak dzisiaj. Jak ktoś chce się wyuczyć i zdobyć dobre wykształcenie to osiągnie swój cel . Bez urazy kto jest leniem i gamoniem to nim pozostanie. Popieram nauczycieli. Walczcie o swoje , nie ustępujcie tym pisiorm kłamliwym co rozdają kasę na lewo i prawo.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 21:46:47

    Kolega wyżej - Inteligencik się znalazł .......kultury za grosz brak

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 22:03:04

    Zapomniałeś profesorku że godzina ma 60 minut a nie 45 i szykuj konspekty na lekcje bo cię wreszcie ktoś rozliczy

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 22:26:13

    Zakrzewskie przedszkolanki 100%........nie no dziwię się rodzicom, że nie reagują... taka młodą kadra niech najpierw się wykaże a nie żąda podwyżek

  • Gość - niezalogowany 2019-03-22 23:48:36

    Trzymam kciuki za nauczycieli! Często jest tak, że rodzice nie potrafią prawidłowo wychować swoich dzieci, ponieważ liczą na to że ktoś inny zrobi to za nich. Nauczyciele maja 20-30 uczniów. Dzieci nie mają szacunku do dorosłych, do nauczycieli również, ale jak mają mieć skoro dorośli komentują ich pracę w sposób pokazany powyżej. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 00:06:32

    Brawo Zakrzewo. Mam nadzieję, że reszta szkół w powiecie złotowskim pójdzie za ich przykładem.

  • gość 2019-03-23 06:50:20

    Bronią siebie nawzajem, bo mało kto za nimi stanie - wstydżcie się i weżcie się do pracy

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 07:18:15

    Mam tylko maturę. W firmie leśnej zarabiam 3-4 tys. Po 8 godz. pracy mam wywalone na wszystko. Do domciu i się relaksuję z rodziną. Zaliczyłem masę wywiadówek gdzie spotykałem tak głupich rodziców, że głowa bolała od ich mądrości. Nauczyciele muszą mieć cierpliwość również do nich. Część tych rodziców pisze tutaj. Nauczyciele macie racje. Te pieniądze po prostu się Wam należą. Bardziej niż opierdalaczom policjantom, którzy z dupami w autach siedzą, a jak już jadą, to z papierosem w zębach. Ale jak Wam dać podwyżke, jak Waszych głosów w wyborach jest mało i nie zarabiacie pieniędzy do budrzetu. Nie to co policja. Kroi frajerów, mandaciki dają na500+.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 07:21:38

    Przepraszam-budżetu.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 07:52:44

    czytam komentarze i niedobrze mi się robi. 90% osób tu piszących ma co najmniej niedorozwój. Nie dziwię się, że nie nawidzą nauczycieli bo pewnie wiedza im do głowy nie wchodziła. Jestem przedsiębiorcą, a moja żona mimo moich nalegań pracuje nadal w szkole, poświęca się dla dzieciaków rozkapryszonych i ogłupianych przez rodziców, walczy z narzuconym przez mało inteligentną minister programem, dzięki któremu dzieci są coraz głupsze. Wracam do domu późnym popołudniem by spędzić wieczór z rodziną, odpocząć, a moja żona wyciąga komputer bo nie zdążyła uzupełnić dziennika, bo musi odpowiedzieć jakiejś mało inteligentnej matce i kłutliwemu ojcu, który robi w Niemczech i wydaje mu się, że zarabia w euro więc jest Bogiem.. Życzę powodzenia nauczycielom, trzymam kciuki. Narzekajacych zapraszam do siebie do pracy na taśmę, płacimy więcej niż zarabiają nauczyciele, praca tylko osiem godzin i do domu- to dużo krócej niż moja żona w szkole...

  • gość 2019-03-23 08:53:22

    tak się złożyło, że jestem w posiadaniu "przedszkolankę" i jak czytam tych adwersarzy, co nie mają pojęcia o zawodzie nauczyciela to mi bebechy wywraca ! Powiem wam krótko, chętnie sie zamienie, bo jak chce gdzieś zabrać rodzine na jakiś wypad czy przejażdkę to wiecznie słyszę i widzę że nie mam czasu i papiery jakies wypełnia i to nie chodzi o dni robocze, ale praktycznie w kazde weekendy tak jest ! Więc mi nie pitolcie że maja tak dobrze, a Broniarz to osobny wątek który chce sie znowu wypromować kosztem nauczycieli. Tak po krótce opisuje swoje odczucia i realia, pozdrawiam laików !

  • gość 2019-03-23 09:49:38

    SPRYWATYZOWAĆ szkoły zabrać przywileje komunistyczne pozwalniać liderów podjudzaczy i się skończy ten CYRK po co mamy wszyscy łożyć na lekcje masturbacji i dewiacji wprowdzane do szkół 1000 zł hahahahahahahah za takich nauczycieli to ja DZIĘKUJE !!! nie jesteście warci złamanego centa DEMOKRACJA KONSTYTUCJA WOLNE SSĄDY PRAWA KOBIET MULTIKULTI Sekularyzm blablablab tralalala . DOŚĆ tego szaleńczego-obgłąkańczego postępactwa marksistowskiego z EU.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 10:31:39

    A wiesz kolego że Twoja żona mogłaby te papiery wypełnić w szkole, zapewne jakby się postarala to zrobiłaby wszystko w trakcie 8 godzin ale najwidoczniej WOLI to robić kiedy Ty wrócisz z pracy. Może dzięki temu ma szansę unikać spędzania czasu z mezusiem. Dlaczego nauczyciel po kilku przeprowadzonych lekcjach ucieka do domu? Nie mógłby usiąść w pokoju nauczycielskim i tam "dobić" do ośmiu godzin sprawdzając klasówki albo robiąc konspekty? (już widzę jak nauczyciel szykuje się na każdą lekcje :)) skoro wola ta robotę wziąć do domu to ich sprawa ale gdyby robili to w szkole to może faktycznie byłoby widać że ich praca to więcej niż odbębnienie lekcji. Nie wydaje mi się że jest to wyższa kasta niż urzędnik, sklepikarz, konduktor czy ktokolwiek inny żeby akurat im należało się więcej i więcej. Wiele razy słyszałem od nauczyciela ze trzeba było iść uczyć w szkole jak mi się wydaje że to taki łatwy chleb, wtedy odpowiadam że to nie ja narzekam że oni mają łatwo tylko oni narzekają że mają ciężko chociaż sami ten zawód wybrali. To że macie do czynienia z dziećmi nie znaczy że macie ciężej. Urzędnik ma upierdliwych petentow sklepikarz klientów a prywaciarz wszystko musi zrobić tanio i szybko. Opanujcie się

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 11:52:22

    Więc zapewnij w szkole nauczycielowi osobne biurko, cichy pokój, służbowy telefon i dostęp do internetu, tak jak ma pani Kazia w urzędzie gminy, a później pier.dol takie głupoty.

  • gość 2019-03-23 12:01:59

    Za chwilę nie będzie nauczycieli- już zaczyna brakować. Tak samo jak brakuje już urzędników, konduktorów i sklepowych. Zresztą, nie wiem czy wiesz ile zarabiają sprzedawcy w Biedronce, Lidlu? Więcej niż nauczyciele, a ich też już brakuje. Brakuje lekarzy, którzy zarabiają kilka razy więcej niż nauczyciele. Nikt nikogo na siłę w szkole nie trzyma, więc obyśmy się nie obudzili z ręka w nocniku, że nie ma komu uczyć. PO przeminęło, Pis przeminie, a smród zostanie... Zresztą wszyscy widzą tylko kasę, a jakoś nikt nie wspomina innych postulatów związanych z programem nauczania... Nie jestem nauczycielem, ale chodzę na wywiadówki i współczuję nauczycielom szczególnie w kontaktach z rodzicami... Nigdy nie chciałbym być nauczycielem w tych czasach.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 12:02:32

    No właśnie nigdy nie słyszałem żeby nauczyciel strajkowal o to, by pieniądze przeznaczyć na rozwój szkoły! W 100 procentach poparlbym ich strajk jeśli walczyliby o pieniądze na szkoły a nie do kieszeni. Taka kasa jakiej się dopominają starczylaby na remonty, materiały, technologie. Zresztą czy nauczyciel musi mieć ciche spokojne miejsce?? Że niby każdy osobny pokój? To nierealne. Nie może usiąść jeden obok drugiego przy stole w pokoju nauczycielskim? Jakos urzędnicy sobie radzą siedząc razem. Każdy robi swoje, trzeba tylko chcieć. Ja pracuje w biurze, obok mnie siedzą dwie osoby, naprzeciwko 3 i jakoś żyjemy. Jak trzeba robotę brać do domu to bierzemy, ale większość udaje się zrobić w trakcie normalnego dnia pracy

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 12:06:49

    Też współczuję nauczycielom. Współczuję też urzędnikom, sklepowym budowlańcom i innym. Jak tak dalej będzie to wszyscy będziemy milionerami bo każdy dostanie podwyżki tyle że wtedy te pieniądze będą g... warte. Nauczyciele mają ogromną kartę przetargowa w postaci dzieci i niestety zawsze ja wykorzystuja

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 15:16:51

    Ewolucja zarobków pani minister Zalewskiej: 2015 — 109 000 zł rocznie 2016 — 142 000 zł rocznie 2016 — 233 000 zł rocznie 2018 — 280 000 zł rocznie W cztery lata podwyżka 257%

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 18:29:26

    A w Krajence jakie są wyniki? Może Pan redaktor się dowiedzieć?

  • gość 2019-03-23 20:15:27

    Należy zdelegalizować ten komunistyczny związek nauczycieli ZNP.A tych komunistycznych nauczycieli,którzy są politykami z ramienia PO-PSL,zwolnić dyscyplinarne.Oni mają tyle przywileji ,że na świecie nie ma żadnego takiego państwa.Oni mają służyć uczniom i rodzicom a nie biorą się za politykę.To jest awanturnictwo polityczne,którzy żyją z kieszeni polskich podatników.Jak im się nie podoba praca nauczyciela 18 godzin tygodniowo,to niech wyjadą zagranicę i pracy się nauczą na zmywaku.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-23 21:42:49

    Gupie nauczyciele wzjeli pinoadze od Sorosa

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 17:07:12

    O jaki szantaż bo zabraknie nauczycieli. Bo rodzice są za głupi a ten z lasu na wywiadówce krzyczy mam 3000zł netto i życzę nauczycielom podwyżki jednocześnie szkaluje wydatki 500+. Ot prawdziwy bohater i taki nauczycielom pasuje. Facet wszyscy nie pracujemy w lesie a większość z nas też chodzi na wywiadówki i widzi co dzieje się w szkołach jednak nie nam wystawiać oceny poszczególnym rodzicom. Ty najpewno poruszasz się tylko w gronie zdezynfekowanym i wyedukowanym i to w każdych okolicznościach nawet przy wódce. W codziennym życiu większości Polaków to co napisałeś nie ma nic wspólnego z pracą ani kulturą osobistą. O to że zabraknie nauczycieli to się nie martw bo wystarczy że rozpadnie się klika dająca im pracę z tzw. poparcia to kolejka nowych dobrze wykształconych pedagogów będzie b. duża. Wiedz że od dawna mówi się że dla dyr. każdej szkoły najbezpieczniejszy jest zwykły podległy nauczyciel bo ten z tytułem magistra już może mu zagrozić. Tak więc życzę ci mniej chamstwa w kierunku rodziców i w miarę możliwości lepszych zarobków dla nauczycieli którzy moim zdaniem powinni być opłacani z budżetu tak jak urzędnicy państwowi.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-24 18:45:30

    Brawo lipka!! A panią z zakrzewa jak źle to niech zmienia zawód! 13nastki wolne wakacje ciągle im mało wstyd !

  • gość 2019-03-25 06:55:50

    Za dużo mamy nauczycieli,jako mgr niedouczeni.Oni są bez zawodu a inżynier ma wiedze i szacunek niż jakiś komunistyczny mgr.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 13:28:59

    Chyba już czas na wyniki referendum strajkowego ze wszystkich szkół w powiecie. Czy poza Starą Wisniewką są jeszcze jakieś lamistrajki? Nie sądzę, ale czekam na informacje.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 19:33:35

    Podobno łamistrajkiem jest Kleszczyna i Napierstkowo Górne

  • gość 2019-03-26 14:34:03

    Powinna się zająć tymi komunistycznymi nauczycielami z Zakrzewa CBA,ABW i Prokuratura Generalna,kto ich finansuje?!.Na pewno bojówki bolszewickie i antypolskie.Również powinien się nimi zająć Fiskus,skąd oni mają majątki i domy jak tak mało zarabiają na pół etacie..To są pospolici zdrajcy Polski,wrogowie uczniów i rodziców,którzy podpalają naszą Ojczyznę.

  • gość 2019-03-26 15:01:02

    TYLKO PEDKÓW BRAKUJE ... GDZIE O. ŁUKASZEWICZ ?

  • gość 2019-03-26 18:04:43

    Nauczyciele komunistyczni,to nic innego to jest kasta postkomunistyczna jak sędziowie którzy są nietykalni.To bydło darmozjadów postkomunistycznych nauczycieli należy usunąć.Czekają na te stanowiska,którzy skończyli dzienne studia a nie jakieś kursy postkomunistyczne a mają poglądy patriotyczne i katolickie,nie mogą się dostać na to stanowisko nauczyciela,bo powiatem rządzi postkomuna PO-PSL,rodem z PRL.

  • gość 2019-03-27 08:43:16

    Do Administratora: Czy można sprawdzić kto pisze te kłamstwa na nauczycieli i z jakiego IP - prosiłbym o podanie lokalizacji i informacji że to jest tylko 1 osoba - opłacana przez PIS który rozdaje wszystkim tylko nie pracującym. Dziękuję. Do piszącego nieprawdę - podpisz się jeśli uważasz że to co piszesz to prawda - masz odwagę? Nie prawda? - typowy opłacany przez PIS kłamca. Czy się jednak mylę i podpiszesz się?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-27 22:38:30

    Ja pier... jakie teorie spiskowe! "To tylko jedna osoba" i to opłacana:D dla kolegi pewnie ziemia jest płaska a szczepionki nie działają :d

  • gość 2019-04-09 18:11:14

    Ja zwracam się do administratora,żeby podał IP, z dnia 27.03.2019 r.o godzinie 8,43.16 tego bydlaka komunistycznego,który obraża Polski rząd i PIS.Ten bydlak komunistyczny jest prostakiem.

Dodajesz jako: |