:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 15°C
USUNIĘTE Domyślna_stara, Zakrzewska rzemieślników - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 21/03/2018 20:22

W kościele Parafii pw. św. Marii Magdaleny w Zakrzewie odprawiono mszę za wszystkich rzemieślników

W poniedziałek 19 marca z okazji święta patrona rzemieślników - św. Józefa na uroczystej mszy spotkali się w miejscowym kościele rzemieślnicy wraz z rodzinami.

 

Foto. Andrzej Ławniczak

Reklama

Zakrzewska msza rzemieślników komentarze opinie

  • Czesław - niezalogowany 2018-03-25 20:38:18

    Ci ludzie na zdjęciu wydają się być dumni z siebie ciekawe czy przeczytali te komentarze bo powodu do dumy tu raczej nie ma reprezentując takich ludzi.

  • Szczera prawda - niezalogowany 2018-03-25 20:34:32

    Ludzie zrzeszeni w .... potrafią powiedzieć uczniowi i pracownikowi ze nie zarobił nawet na wypłatę począł gdy zmienili sobie samochody na nowe z salonu i swoim dzieciom takze. Trzy lata nauki zawodu to była strata czasu człowiek znosił humory szefa i upokorzenia z jego strony i to jego darcie ryja. Nie polecam nikomu zakładu "biforda" i w ogóle nauki w naszej zawodowce z praktykami u prywaciarzy.

  • Roman - niezalogowany 2018-03-24 19:52:22

    To prawda co pisze ponizej w komentarzach dlatego brakuje rzemieślników. Większość absolwentów naszej zawodowki nie pracuje w zawodzie chwytają się czegoś innego lub wyjeżdżają za granicę. Bo co ma zrobić człowiek który przez trzy lata nauki zawodu odwalał czarna robotę lub trzepal dywany i kosil trawnik prywaciarzom januszom. A oni zrzeszyli się w ... i twierdzą że uczą zawodu. Kilka słów prawdy w ich kierunku. Absolwenci gimnazjów nie zapierdalajcie na tych ludzi niech sobie wynajmą pracownika do brudnej roboty choćby za najniższą krajową a nie ucznia za kilka stów.

  • Krzysztof - niezalogowany 2018-03-23 19:51:06

    Kiedys słyszałem o klasach o profilu wielozawodowym jednak przekonałem się ze istnieje tam tylko jeden zawód - murzyn.

  • Ice cube - niezalogowany 2018-03-23 19:45:27

    If i call their a niggas aint nothin to it their boss made me do it...

  • Do starszego cechu - niezalogowany 2018-03-23 19:06:40

    Zaprzeczysz komentarzowi przodownika pracy ? Wątpię. Doświadczyłem tego wszytkiego co napisał w komentarzu i moji koledzy również. Po prostu wstyd. Mam nadzieje ze absolwenci podstawówek i gimnazjów nie będą tak głupi i nie pójdą do zawodowek żeby zostać tanią siła roboczą w zakładach "januszy".

  • Radek - niezalogowany 2018-03-23 18:58:55

    Dokładnie, to że ktoś ma słabe wyniki w nauce nie musi oznaczac ze nie ma mózgu i idzie zapierdalac na takich ludzi zrzeszonych w ...

  • Daredevil - niezalogowany 2018-03-22 23:46:14

    Racja, opamientajcie się jeżeli nie chcecie zapierdalac u takich ludzi i znosić upokorzenia z ich strony.

  • Green goblin - niezalogowany 2018-03-22 23:27:19

    Mam kolegę który po skoncżeniu podstawówki nie był taki głupi i nie poszedł do zawodowki zapierdalac na gościa który jeździł nowym autem z salonu dzieciom tez pokupywal samochody i pobudowal domy a pracownikom i uczniom powiedział ze nie zarobili nawet na wypłaty. No cóż... ten prywaciarz ma ksywke "biford" a mój kolega siedzi teraz w niemczech. Absolwenci podstawówek i gimnazjów zastanówcie się czy chcecie iść do zawodowki i zostać tania siła roboczą.

  • Do starszego cechu - niezalogowany 2018-03-22 22:29:57

    Zaprzeczysz komentarzowi przodownika pracy? Wątpię. Doświadczyłem tego co napisał w komentarzu i moji koledzy również. Dlatego po prostu wstyd. Oby absolwenci gimnazjów i szkół podstawowych nie byli tak głupi i nie zostali darmowa siła roboczą.

  • Chinczyk - niezalogowany 2018-03-22 19:06:58

    Modlitwa o młodocianych "murzynów " na przyszłe lata.

  • Bob marley - niezalogowany 2018-03-22 18:55:18

    Chodzi o "cech rzemiósł różnych"?

  • Przodownik pracy - niezalogowany 2018-03-22 18:50:28

    Ci co nie wiedzą to ich oświece rzemieślnicy by chcieli zeby młodzież uczyła się w zawodowkach bo potrzebują murzyna do pracy nie po to by uczyć go zawodu tylko do brudnej roboty a po kilku latach on przychodzi do pracy a oni mówią " ty tego nie umiesz, nie masz kwalifikacji nie mogę cię zatrudnić " tak jest w zakładach zrzeszonych w ...
    Mam nadzieje ze dzisiejsza młodzież nie da się nabrać na zawodówki i nie będzie darmową siła roboczą w zakładach "januszy".

  • Parafian - niezalogowany 2018-03-22 10:47:35

    W Złotowie jest 4 kościoły a Karol z swoją świtą jedzie do Zakrzewa

Dodajesz jako: |