:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zakrzewska msza rzemieślników

Kościół, Zakrzewska rzemieślników - zdjęcie, fotografia
19/03/2019 19:35

W dniu święta swego patrona św. Józefa zakrzewscy rzemieślnicy spotkali się na uroczystej mszy świętej odprawianej przez księdza Andrzeja Chorobę.

Jak każdego roku rzemieślnicy wraz z rodzinami spotkali się w dniu święta swego patrona św. Józefa na uroczystej mszy. Jak udało nam się ustalić rzemieślnicza tradycja ma już blisko 40 lat.

Zachęcamy do oglądania naszej relacji.

 

 

Reklama

Zakrzewska msza rzemieślników komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-19 22:01:23

    Ja chciałbym żeby rzemieślnicy mający tytuł mistrza zaczęli uczyć zawodu zamiast wykorzystywać uczniów do brudnej roboty. Większość absolwentów właśnie dlatego nie pracuje w zawodzie lub wyjeżdża na zachód Europy a mistrzowie - pracodawcy narzekają ze brakuje pracowników - rzemieślników. Sami są sobie winni.

  • BBC - niezalogowany 2019-03-19 22:07:29

    Może to nie na temat ale czytałem w internecie ze starszyzna plemienna Zimbabwe podpisała umowę o współpracy z plantatorami bawełny z Karoliny Północnej i Południowej.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 13:47:48

    Pamiętam 5 nas szło. W ZAWODZIE ROBIE TYLKO JA. Reszta chodzila tylko bo szkoły bylo 2 lata!bo im spieszno na zachód...jak byłeś debilem to zamiatales podłogę jak chciałeś uczyć to i kasa byla extra..Pozdrawiam serdecznie Pana Władysława.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 15:42:57

    Jeżeli ktoś był ,,debilem i zamiatał podłogę" to dlaczego jego mistrz wziął za niego kasę ???Przecież pieniadze dostał za to ze go nauczył zawodu. To jakiego on go nauczył zawodu ???Sprzątaczki ???Poza tym ja wolałbym zamiatać podłogę trzy lata a nie kuć w ścianach i kopać. Oni przyjmują uczniów bo to tania siła robocza na ktorej nie jeden z nich sie dorobił. Jak można bronić tych chamów ??? Trzeba być debilem.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 15:45:17

    ,,kasa extra" ??? Za cały miesiąc razem z sobotami 100 zł. Rzeczywiście kasa extra.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 15:50:32

    Wielu powinno oddać pieniądze bo nie uczyli zawodu. Tyle w tym temacie.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 15:54:36

    Oraz oddać stracony czas.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 16:24:15

    Do zamiatania proszę sobie zatrudnić sprzątaczke zobaczycie ile to jest minimum najnizsza krajowa. A co do pieniędzy jakie dostaliście za rzekomego czeladnika proszę je zwrócić bo on jest nim tylko na papierze. I proszę zwrócić tym chłopakom za stracony czas.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 18:47:56

    Glupoty pierdolicie..I będę bronił tego co mnie uczyl..5 szlo kończyło 2 i dobrze!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 18:55:59

    Kase oddać? Pamiętam jak uczeń wybija szybe od 7 wtedy to było 2500zl jeden wypycha auto z komory za świeżo pomalowany el.i Co ty na to?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 21:22:33

    Pamiętajcie janusze prywaciarze ze nawet sprzątaczka dostaje najniższą krajową pensję a wyglada na to że was na to nie stać wy ...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-20 21:50:39

    Januszu chcesz za szybę 2500 którą zbił uczeń tak??? A z czego się utrzymujesz i za co kupiłeś samochód i dom? Może bezdomny ci dał tak jak rydzykowi XD.

Dodajesz jako: |