:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 25°C
Portal zlotowskie.pl 01/02/2018 18:01

Stopniały śniegi i pogoda coraz częściej skłania do spacerów. Jednym z miejsc w Złotowie po których można spacerować jest złotowska promenada przy rzece Głomia. Topniejący śnieg i obfite opady deszczu sprawiły, że kolejną miejską atrakcją może być... spływ kajakowy promenadą.

 

 

Reklama

Zalana promenada w Złotowie komentarze opinie

  • jastrowiak48 - niezalogowany 2018-02-03 07:04:38

    I CÓŻ WIELKIEGO SIĘ STAŁO ! NIE TAKIE OBIEKTY W TYM ROKU ZNALAZŁY SIĘ POD WODĄ ! Przyjdzie lato , będzie promenada ! Będzieta spacerować ! Trza tą Waszą promenadę troszki podnieść i będzie po kłopocie ! Mnie się ona podoba ! To taka złotowska Wenecja ! Zamiast się cieszyć atrakcjami , Oni ciągle narzekają ! Macie szkoły, urzędy, największe sieci sklepów, przychodnie ,a w nich specjalistów, wspaniały szpital ,piękne ronda i ulice, proste chodniki, ścieżki rowerowe, dużo zadbanej zieleni, dyskoteki, pływalnię, piękną halę sportową itp. itd, i ciągle narzekacie. Bierzcie przykład z Jastrowiaków ! Cisza , spokój, ogólne zadowolenie, nikt się nie buntuje, nie narzeka ! To dopiero dyscyplina !!!

  • dlugi - niezalogowany 2018-02-02 21:33:44

    kaczy dołek dla kaczek i kaczorów

  • Mariusz - niezalogowany 2018-02-02 08:16:41

    Wpisy są uzasadnione. To mieszkańcy oceniają i poddają krytyce poczynania włodarzy. Niestety ludzie "władzy" bardzo często dają wyraz braku nieomylności, przyznania się do błędu.W Polsce jest to nagminne tzw. zamiećmy to pod dywan "podatnik zapłaci". W normalnych okolicznościach za takie błędy płaca Ci którzy są pomysłodawcami bubli budowlanych. Te tereny zawsze były zalewowe. Uważam, że z własnych pieniędzy powinny za to teraz zapłacić Ci którzy podejmowali takie nieodpowiedzialne decyzje.

  • Czytelniczka - niezalogowany 2018-02-02 08:14:06

    Tam wiecznie jest woda. Nie tylko po śniegu.

  • Ze Złotowa - niezalogowany 2018-02-02 02:21:13

    te lampy są na mostach geniuszu , rzeka wylała i są pod wodą

  • Myślenie nie boli - niezalogowany 2018-02-01 22:08:16

    bezpieczeństwo najważniejsze, bo niby jak ryby mają pływać jak jest ciemno, no i te ławki podwodne :) (dobrze, że przypięte łańcuchem do słupa, bo jeszcze chuliganeria mogłaby wrzucić je do wody:)).

  • W.F.T. - niezalogowany 2018-02-01 21:48:40

    Opadnie woda ,opadną i emocje.

  • hej - niezalogowany 2018-02-01 18:49:24

    to już prawie ZŁotów Zdrój kajakiem między lampami można zawody zrobić o puchar burmistrzów i radnych z poprzedniej ekipy za wspaniały przepływ wody pod mostem oczywiście projektant kasę wziął i teraz miasto na zawodach zarobi kasę.Kto robi taki wąski przepływ pod mostem jest wiele kwiatów w Złotowie gdzie projektant pobrał kasę za bzdurne projekty nap. wjazd na parking koło Dino od strony przychodni, sam parking z wysokim krawężnikiem gdzie są uszkadzane przednie zderzaki, cała ulica Plażowa zmiana wykonania nawierzchni duże koszty bo została zerwana droga betonowa a miała zostać według projektu, dwa wjazdy do dziś nie są zrobione bo projektant zrobił projekt z spadkiem podjazdów do garaży, nie wiem chyba w dalszym ciągu dla miasta robi te projekty i buble a miast klepie projekty i płaci.Po co powoływać czynniki społeczne itd. dać teraz lakierki panu co projektował ta promenadę aby pospacerował z godzinę po wodzie, tak samo niech pan projektant wjedzie z drogi na parking koło Dino, życzę powodzenia

  • Rymdgghhg - niezalogowany 2018-02-01 18:37:20

    Stawki otwierał obecny. Zapomniałeś?

  • Kris - niezalogowany 2018-02-01 18:12:54

    Ale kładki dla wędkarzy juz są zrobione tylko ciężko na nie się dostać

  • kled - niezalogowany 2018-02-01 17:53:01

    Z naturą jeszcze nikt nie wygrał!Taki rok deszczowy jaki był 2017 i kontynuacja 2018 nie pamiętam! A mam już, dzięki Bogu 68 lat!Niestety, w porównaniu do wspomnień z lat 50 i 60 tych ubiegłego wieku /to były zimy/to klimat począwszy od lat 70 tych się zmienia.Zimy klasyczne wystąpiły sporadycznie?

  • Kajakarz - niezalogowany 2018-02-01 17:37:22

    Ze ten kajak to wytrzymal, hahahaha!

  • Kpina - niezalogowany 2018-02-01 17:31:30

    A tam! Popowodziowe auta z Holandii to norma w Zlotowie to i polska promenada po powodzi będzie jak ta lala!

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-02-01 17:28:14

    Do Telexpresu się nadaje !!!!

  • WarszawaTego - niezalogowany 2018-02-01 17:14:56

    Złotowiaki- cebulaki po kij wam latarnie w rzece?Tego to nigdy nie zrozumie może mi ktoś to wytłumaczy?Po co to wodę oświetlać po nocy.

  • Kazikowa - niezalogowany 2018-02-01 16:50:45

    Haha jednak Polak potrafi

  • Karola - niezalogowany 2018-02-01 16:28:42

    Gruboo haha

  • Wer - niezalogowany 2018-02-01 16:27:02

    A za kadencji jakiego to burmistrza powstała tą promenada?

  • Darek - niezalogowany 2018-02-01 16:23:18

    zgłoście do teleexpresu bedzie hit przewodni ipodajcie kto byl incjatorem i pomyslodawcą tego wspanialego pomyslu

  • Źutka - niezalogowany 2018-02-01 16:21:25

    Nie pierwsze źle zainwestowane pieniądze podatników

  • Karolciu - niezalogowany 2018-02-01 16:04:50

    Karol w kajaku?

  • do ss - niezalogowany 2018-02-01 15:56:47

    Swoją odpowiedź zaadresowałeś nie tam, gdzie trzeba, a dlaczego, to sam postaraj się zrozumieć (jeśli potrafisz).

  • Złotowianka - niezalogowany 2018-02-01 15:56:29

    Bardzo inteligentne było budowanie promenady na tarasie zalewowej rzeki, pogratulować tylko pomysłodawcy tej zacnej budowy...

  • xd - niezalogowany 2018-02-01 15:37:20

    współczuję osobie, która musiała napędzać kajak hahah

  • ss - niezalogowany 2018-02-01 15:36:10

    "ha" polecam słownik ortograficzny języka polskiego.

  • Ha - niezalogowany 2018-02-01 15:31:15

    Nikt tu nie szczy!

  • Marika - niezalogowany 2018-02-01 15:29:20

    Hahahah :D