:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C

Zderzenie dwóch busów, jedna ofiara śmiertelna

Wypadki drogowe, Zderzenie dwóch busów jedna ofiara śmiertelna - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 26/07/2019 13:44

Poszkodowane zostały trzy osoby, dwóch kierowców i pasażer

Do czołowego zderzenia forda transita i volkswagena caddy doszło w czwartek, 25 lipca, około godziny 16:30 na trasie Lędyczek - Podgaje. Z ustaleń policji wynika, że kierujący volkswagenem mieszkaniec Gdańska zjechał na lewy pas ruchu i doprowadził do wypadku. 

W jego wyniku poszkodowane zostały trzy osoby. W momencie przybycia na miejsce służb ratowniczych dwie z nich były poza pojazdami, jedną strażacy uwolnili z samochodu przy użyciu sprzętu hydraulicznego. 

Wszyscy uczestnicy wypadku trafili do szpitali. W wyniku odniesionych obrażeń pasażer forda zmarł dziś rano. W związku z tym Komenda Powiatowa Policji w Złotowie prowadzi postępowanie w sprawie spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Okazało się, że mieszkaniec Gdańska prowadził auto będąc w stanie nietrzeźwości - mial ponad 1,5 promila. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Droga zablokowana była przez ponad trzy godziny.

W akcji udział brały Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza z KP PSP w Złotowie, OSP Okonek i Lędyczek, służby medyczne i policja.

Łukasz Opłatek

fot. KP PSP Złotów

Reklama

Zderzenie dwóch busów, jedna ofiara śmiertelna komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-26 14:16:35

    Volkswagen Transit?

  • gość 2019-07-26 14:22:32

    Tacy kierowcy w tych busach,że na traktor się nie nadają,brani z łapanki!

  • gość 2019-07-26 14:29:39

    W akcji brały udział "Volkswagen" Ford Transit kontra Volkswagen Caddy. Widać , że auta dobrze zniosły czołówkę. Budujemy coraz bezpieczniejsze auta a płodzimy coraz bardziej upośledzone społeczeństwo.

  • Łukasz Opłatek 2019-07-26 14:47:53

    Przepraszam, za wiele rzeczy naraz. Już poprawiłem.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-26 15:59:15

    Pamiętajcie o zapinaniu pasów. Auta nie wyglądają tragicznie. Człowiek powinien wyjść z tego co najwyżej że złamaniem czy większym siniakiem

  • gość 2019-07-26 16:01:11

    Panie Redaktorze, ależ nikt się o takie błędy nie obraża. Mylić się to rzecz ludzka. Nawet najlepszym się zdarza. Mi też. Kamieniem nie rzucę.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-26 16:45:21

    przez nieodpowiedzialnego czlowieka zmarl niewinny czlowiek - moj dziadek, co z tego ze wsadza kolesia do wiezienia? zycia juz nie da sie zwrocic

  • gość 2019-07-26 16:53:54

    to dziadek nie wiedzial ze wiezie go na.ebany kierowca mógł wysiasc

  • Gość - niezalogowany 2019-07-26 18:01:43

    Dziadek jechał fordem. Wypadek spowodował kierowca VW, który jechał pijany. Czy to tak trudno przeczytać artykuł ze zrozumieniem??? Pod każdym artykułem w komentarzach w pierwszym rzędzie melduja się debile, którzy nie rozumieją co czytali.

  • gość 2019-07-26 18:05:41

    sam jestes debil patolu

  • Ja - niezalogowany 2019-07-26 18:24:23

    Takim idiotom co jeżdżą po pijaku powinni sądzić po 15 lat więzienia i by się to zmieniło a dopóki chory Polski sąd będzie wymierzal kary w zawieszeniu to żaden baran się nie nauczy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-26 22:03:13

    dziadek i kolega jechali w pelni trzezwi. polecam czytac artykul ze zrozumieniem. wjechal w nich pijany kierowca

  • gość 2019-07-26 22:50:29

    Mam wiele lat, w dalekiej przeszłości zdarzało mi się jechać po pijaku. Dziś nikt na to mnie nie namówi, nawet gdy jestem mocno wypity. Mam system samokontroli. No niestety nie każdy to nabył. Ale znając siebie nie ukamieniował bym sprawców.To tragedia.

  • gość 2019-07-27 08:51:18

    Tak to jest nieszczęście. W przeszłości wielu kierowców zaczynało jazdę od piwa , były tez mocniejsze alkohole. Nie było wcześniej takiego natężenia ruchu na drodze a i prędkośc średnia była duzo niższa. Teraz żyjemy w innych czasach i musimy miec wieksza swiadomosc i ponosic za to odpowiedzialnosc.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-27 09:56:20

    Stop heytowi a niby czemu a ja na takich zjeba....nych moczymordów co zabijają innych ba drogach mógłbym sam wymierzyć karę okrutną i mialbym poparcie wielu opuszczonych rodzin. Nie wstydzę się tego co myślę i mówię o tym głośno wśród falszywych ludzi co są dziś tak zastraszeni aby odezwać się na temat tego co myślą.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-27 17:23:18

    Kolega pisze ( tacy kierowcy w tych busach, to nie był żaden przewoźnik ) co to ma do tego . To jechał mój brat z kolega który teraz nie żyje przez jakiegoś popaprańca który wypił i wsiadł za kółko . .

  • Gość - niezalogowany 2019-07-27 18:07:34

    Skąd był kierowca forda

  • Gość - niezalogowany 2019-07-28 00:50:55

    A jak brat się czuje

  • gość 2019-07-29 08:15:02

    Bardzo proszę najbliższe rodziny osób jadacych fordem o kontakt na adres e-mail: [email protected]

  • Gość - niezalogowany 2019-07-29 12:09:39

    Przez pijanego kierowcę zginął mój najukochańszy facet , najwspanialszy tata i dziadek a pijak przeżył i czy to jest sprawiedliwe ????!!!! Obydwaj byli zapięci pasami !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-07 11:08:33

    To chodzi o mojego wujka który zmarł :/ a tego pijaka to powinni zamknąć na dożywocie

Dodajesz jako: |