:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 6°C

Zderzenie dwóch rowerzystów w Zakrzewie

Wypadki drogowe, Zderzenie dwóch rowerzystów Zakrzewie - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 12/07/2019 11:48

Wczoraj w Zakrzewie na ulicy Złotowskiej doszło do zderzenia dwóch rowerzystów

13-letni kierujący jednym z nich, wykonał manewr skrętu w lewo, z pobocza na jezdni, nie upewniwszy się czy można ten manewr wykonać bezpiecznie. Zajechał drogę rowerzyście poprawnie poruszającemu się po drodze. Był nim 32-latek ze Złotowa, który został przewieziony do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Złotowie.

Reklama

Zderzenie dwóch rowerzystów w Zakrzewie komentarze opinie

  • gość 2019-07-12 12:00:36

    Ciekawe kto wystawił kartę rowerową... Powrotu do zdrowia! A dla młodego - rozwagi!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 12:57:52

    Trzezwi byli? W tym zlotow i okolica to jezdzic nie umieją.. teraz sprawa cywilna i rodzice dziecka bekna grubo na kase koszta leczenia odszkodowania

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 13:29:05

    Pewnie tez nie dostosowal predkosci do panujacych warunkow

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 14:37:54

    "Wczoraj w Zakrzewie na ulicy Złotowskiej doszło do zderzenia dwóch rowerzystów.
    13-letni kierujący jednym z nich..."
    Kto pisze te artykuły? Kogo Wy tam zatrudniacie? Ludzi z ulicy bez umiejętności napisania krótkiego tekstu poprawnego stylistycznie?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 14:39:20

    "... Z pobocza na jezdni". Aż czytać się tego nie da.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 14:52:58

    To pewnie w rodzinie ktoś passata albo bmw ma

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 17:42:05

    Ten dzieciak już dziś na hulajnodze po Zakrzewie jeździł, po całej drodze!!!

  • gość 2019-07-12 17:44:55

    "13-letni kierujący jednym z nich, wykonał manewr skrętu w lewo, z pobocza na jezdni, ..." Stylistycznie jak mało zdolny absolwent "zerówki".

  • Masakra - niezalogowany 2019-07-12 21:51:11

    Nie zapomnijmy o szybkiej reakcji sluzb policja przyjechala po 40 minutach karetka po 1h dotego dwa wozy strazy pozarnej

  • On - niezalogowany 2019-07-12 23:30:54

    Lepszy dzieciak na rowerze czy hulajnodze niż przed komputerem. Jest grupka chłopców którzy codziennie jeżdżą i moim zdaniem super sprawa a takie zdarzenia nie bez przyczyny nazywają się,, wypadkami,,. A może któryś z rowerzystów omijał dziurę w drodze... Bo tych na Złotowskiej co nie miara...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-13 09:32:09

    Jak by na ręczny nie zwracał było by wszystko ok ale też kierunkowskazy lewgo nie włączył!!!

  • Supergość - niezalogowany 2019-07-13 09:58:08

    Tych, co na rowerze jadą z telefonem przy uchu, lub co gorsza, piszących wiadomość, lałbym po dupsku.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 19:15:17

    On nie ma karty rowerowej i jechał czymś pldobnym do choppera na pedały więc nie mógł dostosować się prędkością do kolarzówki nie wyzywać tymka dzbany