:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz -2°C

Zderzenie skutera z autobusem. Poszkodowana zmarła

Wypadki drogowe, Zderzenie skutera autobusem Poszkodowana zmarła - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 03/07/2019 07:37

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 6:00 na trasie Blękwit - Klukowo

Z ustaleń policji wynika, że kierująca skuterem kobieta z Głubczyna, jadąc w kierunku Blękwitu, nie zachowała należytej ostrożności i próbując skręcić w lewo wjechała pod wyprzedzający ją autobus. 

Kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala, gdzie zmarła.

Pasażerowie i kierowca autobusu nie odnieśli obrażeń.

Ruch na trasie Blękwit - Klukowo był zablokowany.

Łukasz Opłatek

Reklama

Zderzenie skutera z autobusem. Poszkodowana zmarła komentarze opinie

  • gość 2019-07-03 07:50:43

    Zero objazdów ze strony klukowa, policja znowy sie nie popisała.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 08:16:17

    Bo to ghost rider byl

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 09:22:54

    Co wy za brednie wypisujecie??? Są świadkowie i opisują całkowicie inaczej to zdarzenie l. Kierowca autobusu trzymał się tyłu skutera i prawdopodobnie nie zauważył że kobieta chce skręcić.

  • Łukasz Opłatek 2019-07-03 09:28:29

    Dzień dobry. Policja twierdzi co następuje: kierująca skuterem chciała skręcić w lewo, ale nie upewniła się, czy może taki manewr wykonać, podczas gdy kierowca autobusu już ją wyprzedzał... Twierdzi Pan/Pani, że było inaczej? Proszę zgłosić się do policji jako świadek

  • gość 2019-07-03 10:08:23

    A dlaczego autobus wyprzeddzał na zakazie (jest linia ciągła)?!?

  • gość 2019-07-03 10:24:52

    Linia ciągła jest w przeciwnym kierunku!!!

  • BMW X3 - niezalogowany 2019-07-03 10:29:13

    Sprawa jest jasno przedstawiona
    Kierowca autobusu nie zachował odpowiedniej odległości

  • Gość pzl - niezalogowany 2019-07-03 10:32:22

    Kobieta nie żyje

  • Xx - niezalogowany 2019-07-03 10:57:51

    Kobieta zmarła

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 11:31:23

    Kierowca autobusu do więzienia za spowodowanie wypadku areszt na 3 miesiące dalej prokuratura robić tak tak samo jak kierowców ciężarówek wsadza się do więzienia przy każdym wypadku w wielkich miastach Paryż Rzym Londyn rowerzyści skutery motory na drogach i obwodnicy autostrada lewy prawy pas przyciska ją się jadą do przodu pomiędzy autami i nie ma tylu wypadków co w Polsce tylko na to się zaczyna i zaraz sezon na dawców organów Przy okazji kupię wątrobę po mnie boli

  • gość 2019-07-03 11:32:10

    szanowny Panie redaktorze. Kobieta nie z Głubczyna a z Klukowa a poza tym raz Pan pisze że jechała z kierunku Blękwitu a raz w kierunku Blękwitu. Na dowód tego mam zdjęcia artykułu. Proszę nie pisać bzdur

  • gość 2019-07-03 12:19:43

    Mając zamiar skrętu w lewo kierująca motorowerem powinna dojechać do osi jezdni, po drugie przed wykonaniem manewru obowiązkiem jest upewnienie się, czy nie jest się wyprzedzanym!

  • Krajanka - niezalogowany 2019-07-03 12:30:50

    Kobieta nie żyje i nic tego nie zmieni czy to z Jej winy czy z winy kierowcy autobusu. Problem tkwi w tym, że tą drogą poruszają się również rowerzyści i nikt nadal nie zauważa pilnej potrzeby wykonania ścieżki rowerowej wzdłuż DW188. Ciągłe rozmowy, ustalenia i obiecanki ze strony władz samorządowych są już żałosne!!!

  • gość 2019-07-03 12:56:37

    Taka prawda że kobieta jechała z Klukowa do pracy a nie że z Błekwitu Znam tą kobiete osierociła dziecko 11 letnie co sama go wychowywała Anie pierdoły wypisują zawsze mają racje kierowce a poszkodowany nie widział że jedzie skuter szkoda bardzo mi tej kobiety znam ją młoda już musiała zejść z tej ziemi Kierowcy uważajcie jak jedzicie przez Klukowo jedzą samochody jak szalence

  • gość 2019-07-03 13:02:25

    jak by kierowca jechał trochę ostrożnie to by tego nie było

  • gość 2019-07-03 13:20:30

    wielka tragedia,nikt tu jeszcze nie dodał że karetka ze Złotowa do Błękwitu gdzie jest ze szpitala może 2,5km jechała 20 minut w takim czasie można dojść pieszo.do zdarzenia doszło około 5:45

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 13:24:04

    Tam juz dawno powinna byc sciezka rowerowa. Dla skuterów tez. Bo to samobojstwo tam jechac czyms małym. Ja jezdze tam rowerem na Krajenke i jek tiry lecą to smierc w oczach.

  • gość 2019-07-03 13:46:40

    Ile jeszcze tragedii musi się stać, żeby władze zauważyły że ścieżka rowerowa jest bardzo potrzebna na tej ruchliwej drodze. Może wreszcie pomyślą, że czas zadbać o bezpieczeństwo jeżdżących jednośladami

  • gość 2019-07-03 13:49:11

    Ile jeszcze tragedii musi się stać, żeby władze zauważyły że ścieżka rowerowa jest bardzo potrzebna. Droga jest bardzo ruchliwa i czas zadbać o bezpieczeństwo jeżdżących jednośladami.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 14:04:31

    A czemu nie bylo zadysponowane Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Ciężko ranna osoba przywieziona do Zlotowskiego szpitala to tak samo jakby zabrać ją od razu do kostnicy. Powinna trafić do specjalistycznego szpitala.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 15:12:54

    Całkowity brak prewencji Złotów-Piła to tor wyścigowy bez sędziego

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 15:35:54

    Tak samo światła stoją na końcu wioski nic to nie daje bo i tak zdarza się rozpędzić.. Powinny na środku wioski stać bo teraz i tak hu.. To daje

  • gość 2019-07-03 15:57:29

    Gdzie rozum był żeby na końcu wioski zrobić światła w Klukowie a gdzie początek są światła robiono bez namysłu kiedyś było przejście a jak szosę robili to już nie zrobili przejścia bez sensu ktoś rządzi bez namysłu i czekamy na przejście żeby przejść na drugą strone żeby przejść na autobus A co do scieżki rowerowej to już robią 10 lat i nie mogą zrobić tylko robią ludzi głupich

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 16:26:21

    Skoro kierowca był w trakcie wyprzedzania, to dlaczego uszkodzona jest lewa strona? Wg mnie wygląda to jakby raczej nie zdążył wyhamować. Ona już się nie obroni, a pan kierowca może łgać ile wejdzie. Kilka dni temu tir zmiażdzył osobówkę, kierowca też łgał, dopóki nie okazało się, że jest nagranie.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 16:28:11

    Zmarła kobieta była moja siostra. Jedna próba nie piszcie. Chcieli byście być w takiej sytuacji...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 16:31:09

    Ta kobieta była moja siostra.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 17:46:37

    Jak zwykle wszyscy wiedzą najlepiej jak było, kierowca autobusu winny i koniec, policja, świadkowie nie ważni. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 18:00:16

    Paczkowej n8e podobaly sie komentarze o torowski wiec telefon do redaktora by wylaczyl komentowanie.. wolność slowa i przyjęcia krytyki na siebie o sobie.. hahhaa

  • Ja - niezalogowany 2019-07-03 19:12:09

    Wyrazy współczucia dla rodziny.

  • Aleksander Nowi - niezalogowany 2019-07-03 19:18:02

    ludzie macie równo nasrane w głowach, od tych co piszą że światła na srodku wioski, jaka to różnica w tym przypadku debilu jeden z drugim. Ścieżka rowerowa owszem, ale skuter i tak nią nie pojedzie, a jakiś cep piszę żeby sciezke dla skuterów zrobić ... dwa już nie linczujcie kierowcy autobusu bo na skuterach jeżdza jak ameby, wystarczy dowód i potem bez kierunku z krawedzi drogi skreca w lewo. Nie mówię o tym przypadku bo nie wiem jak było ale przestańcie pisać jeden przygłup z drugim te swoje epopeje debiliady. Na fb komentujcie czy odwagi zabraqknie podpisać się pod swoimi bzdurami.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 20:48:51

    Aleksander nowi o jakiej krawędzi jezdni piszesz,widziałeś uszkodzenia autokaru!!!

  • gość 2019-07-03 21:07:05

    kolo mogilna dzis rano skuter z 2 osoby nie zatrzymal sie na stopie i walnol prosto w autolawete smierc x2 selekcja i kara za nieprzestrzeganie pprsepisow

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 21:13:39

    Ścieżka rowerowa ze Złotowa obok amfiteatru do samego klukowa !!!! Masa ludzi jeździ rano do pracy do Blękwitu i z Klukowa...Ile dusz musi zejść z tego świata,żeby władze coś w tym kierunku ruszyły. Wyrazy współczucia dla rodziny..

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 21:22:09

    Wojewoda ma wy..je.ane na to czy ktoś zginie czy zostanie kaleką,ważne aby dla niego i reszty przydupasów na nagrody wystarczyło kasy

  • Robert - niezalogowany 2019-07-03 21:30:41

    Ludzie nie oceniacie czegoś czego nie widzieliście i nie róbcie i nie róbcie z kierowcy autokaru mordercy itp.jechałem tym autokarem i do wiadomości wszystkich zainteresowanych cała wycieczka zamawiała modlitwę za poszkodowana

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 21:38:21

    Nom ale ludzie z naprzeciwka też jechali panie kolego z autokaru i znam ich zdanie a byli 50 m od wypadku więc widzieli dobrze co się stało.. Policja robi dochodzenie zobaczymy co z tego wyjdzie...

  • Łysy - niezalogowany 2019-07-03 21:57:06

    Zastanawiam się jak można wykonać manewr wyprzedzania a jednocześnie zachować bezpieczną odległości od pojazdu poprzedzającego.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 22:14:16

    Gdyby była ścieżka rowerowa to kobieta nie musiałaby codziennie jeździć skuterem do pracy!!! Jest Nas tam ogrom ludzi pracowników, którzy docieramy pieszo poboczem, rowerami i musimy uważać na siebie każdego dnia! Niech Wójt gminy Złotów ruszy swoje 4 litery i zainterweniuje w Poznaniu bardziej aniżeli dotychczas w kwestii budowy obiecanej ścieżki pieszo rowerowej!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 22:37:48

    Nie ma co tutaj pisać bo i tak wszyscy mają wyj.bane.!!!!

  • Pan Wojciech - niezalogowany 2019-07-03 22:50:47

    Do wszystkich " znawców " którzy znaleźli prawo jazdy w chipsach powiem wam krótko Kobieta sygnalizuje kierunkowskazem manewr skrętu w lewo to musi ustąpić pierwszeństwa pojazdom jadącym w tym przypadku z naprzeciwka i jeżeli nie ma w tym przypadku znaków obowiązuje zasada prawej ręki to tak przypominam tym tępym ludziom którzy znają się na wszystkim proponuje zajmijcie się swoim życiem a nie wymyślacie teorię spiskowe dziękuję nie pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 23:01:16

    Ludzie proszę nie wypisujcie komentarzy o ścieżkach, światłach itp. Zginęła młoda kobieta, która miała przed sobą jeszcze całe życie. To jest wielka tragedia dla rodziny, której należą się kondolencje i głębokie wyrazy współczucia. Rok temu pochowalam ojca i do dnia dzisiejszego wiem jaki to ból po stracie bliskiej osoby. Wyjechała z domu, do którego już nie wróci. Wyrazy współczucia dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 23:06:15

    Ewindetna wina kierowcy tylko glupi moze powiedziec ze byl w trakcie wyprzedzania jedno sladu a uszkodzenia na autobusie z lewej strony niby jak do wiezienia na 25 lat to by sie nauczyl a nie zabil kobiete i beszczelnie klamie !kawal huja z ciebie!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-03 23:18:16

    Za czyimi plecami schowali się mądrale od obietnic wyborczych wybudowania ścieżki rowerowej i chodnika. Ano zostali wybrani i mają wszystkich w dup.e.
    Przecież Blekwit, Klukowo to peryferia Złotowa i dawno powinno się na tym odcinku postawić znaki zakazu wyprzedzania z podwójną ciągłą włącznie.
    To co się stało to się nie odstanie ale można pomyśleć o ludziach których coraz więcej tam jeździ do pracy. Ceniąc ich życie należy na tym odcinku ograniczyć prędkość do 40 k/h z natychmiastowym zakazem wyprzedzania.
    W tym miejscu odległości pomiędzy wioskami są tak niewielkie że wolniejsza jazda nikomu by nie zaszkodziła a dała by więcej bezpieczeństwa pojazdom jednośladów.
    Czas to zrobić bo jeśli nie teraz to kiedy.
    Mądrale z powiatu do dzieła.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 00:11:31

    Gościu ciebie wsadzić do kicia.. Za kozaka w necie a pizde w świecie

  • gość 2019-07-04 01:32:37

    Może tak pomyślcie że ten kierowca miał również na uwadze ilość osób którą wiezie i nie mało przypadków się słyszy o wymuszeniu przez jednoślady pierwszeństwa.A ślady na autobusie wskazują że o mały włos udało by mu się ominąć ten motocykl. Jako kierowca uważam że kierowca mógł naprawdę nie widzieć kierunkowskazu jeśli wykonywał już manewr wyprzedzania a nie wspomnę że jeśli skręca się w lewo trzeba dojechać do lewej krawędzi tj środka jezdni.a jeśli wszyscy zaczniemy tak jeździć to np na autostradach skręcając w prawo powinniśmy skręcać w ostatniej chwili przed rozwidleniem zajeżdżając innym kierowcą drogę a o rondach to już nie będę się rozpisywać.a słowa typu więzieni to już nie w naszej ocenie.współczuje temu panu bo to już do końca życia w psychice zostaje a na pewno celowo tego nie zrobił.Dla rodziny zmarłej wyrazy współczucia.niech każdy z nas postara się jeździć bezpieczniej....

  • gość 2019-07-04 07:22:37

    Wyrazy współczucia dla całej rodziny wiem bardzo jak to boli ja straciłam 2 osoby najbliżej mojemu sercu w jednym tygodniu bardzo wyrazy współczucia serdecznie pozdrawiam znałam tą dziewczynę serce ściska z żalu

  • gość 2019-07-04 07:41:34

    Polska to dziki kraj. Sprobuj grupa rowerowa pojechac ze Zlotowa do Pily. To prawie samobojstwo. Bydlo nie kierowcy na drogach. Ale to juz taki moralnie i cywilizacyjnie upadly kraj.

  • gość 2019-07-04 08:13:55

    Rowerzysci to juz inna rasa. Zamiast jechac jeden za drugim, to jada obok siebie, mimo, blokujac samochody, a jak cos do nich powiesz, to zaraz wyzwiska leca.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 08:30:01

    Na tej trasie powinna być ścieżka rowerowa zlotow-krajenka bo dużo ludzi porusza się rowerami

  • Rowerzystka - niezalogowany 2019-07-04 08:34:29

    Przepisy mówią jasno, że rowerzyści mogą jechać koło siebie. Widać, że nigdy nie jeździłeś rowerem... Ty byś chciał żeby tylko jechał jeden rowerzysta żebyś mógł go minąć wnet ocierając się lusterkiem o niego, bo tak wygląda wyprzedzanie rowerzystów w naszym kraju. Jak trzeba wyprzedzić rowerzystę tak jak samochód czyli zjeżdżając na lewy pas jezdni to już boli kierowców bo muszą poczekać aż z przeciwnego kierunku jazdy nic nie będzie jechać. Ścieżka rowerowa w tym miejscu powinna być już dawno, a tu ani widu ani słychu żeby cokolwiek powstało... szkoda gadać.

  • gość 2019-07-04 08:49:43

    Czas najwyższy aby wziąć się za budowę ścieżki rowerowej, która połączy wreszcie Złotów z Krajenką a tym samym zwiększy bezpieczeństwo rowerzystów, których jeździ sporo na tej trasie

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 09:17:12

    Tey co dzisij napisałeś ,,Gościu ciebie wsadzić do kicia ...Za kozaka w necie a pizde w świecie."
    Jedno co jako kobieta mogę o tobie powiedzieć to tyle że twoje myślenie już stanowi zagrożenie dla ludzi. Nie trudno sobie wyobrazić co by to było jakbyś usiadł za kierownicą jakiegokolwiek pojazdu. Ty powinieneś sam zgłosić się do aresztu i to zanim zacząłeś pisać niewybredny komentarz. Wiedz że takim anonimowym cwaniakom kpiącym z czyjejś krzywdy prędzej czy później przytrafiają się tragiczne w skutkach zdarzenia. Musisz wiedzieć że życie to nieustanny ciąg przypadków które w mniejszym lub większym stopniu dotykają każdego z nas. Dla swojego dobra radzę tobie zgłoś się do zakładu psychiatrycznego albo policję, oni ci znajdą bezpieczny azyl a jak z niego kiedyś wyjdziesz to może napiszesz coś pozytywnego co mogło by pomóc wielu.
    Życzę powrotu do zdrowia szczególnie tego psychicznego.

  • gość 2019-07-04 10:03:55

    taka rowerzystka, że nie bardzo zna prawo dot. rowerów. „Art. 33. 3a. Dopuszcza się wyjątkowo jazdę po jezdni kierującego rowerem obok innego roweru lub motoroweru, jeżeli nie utrudnia to poruszania się innym uczestnikom ruchu albo w inny sposób nie zagraża bezpieczeństwu ruchu drogowego.”

  • gość 2019-07-04 10:10:34

    Do koleżanki powyżej. Masz całkowitą rację co do tego zasrańca co ludzi od pizd wyzywa. A robi tak pewnie żeby siebie samego dowartościować w ten sposób bo raczej sam jest jak taka PIZDA MALINOWA a innym morały incognito prawi i tylko z siebie cymbała pospolitego robi. Pozdrawiam a rodzinie zmarłej kobiety na wskutek tego tragicznego zdarzenia przesyłam najgłębsze wyrazy współczucia.

  • gość123 - niezalogowany 2019-07-04 11:05:57

    Ludzie dajcie spokój z tym wyzywaniem się pod artykułem. Nijak to się ma do tragedii. Nie po to jest możliwość dodawania komentarzy. Ogromne wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Niewyobrażalna tragedia jechać do pracy i nie wrócić..... :( Przecież to zapewne były ułamki sekund....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 12:28:03

    Ja po zderzeniu z autem na ul. kujańskiej w Złotowie czekałem na karetkę 45 min z licznymi złamaniami ,urazami wewnętrznymi i pęknięta tętnicą udową więc to nie pierwszy taki przypadek .

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 12:48:07

    Zlotow blekwit klukowo krajenka ścieżka rowerowa a stamtad do zalesia i powrot do zlotowa piekna trasa na kolko rowerem

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 12:49:34

    Tyle czasu czekac na karetkę qrwa co tak dlugo
    Ile karetek na zlotow miasto jest? Ja pier*** strach umierać w zlotowie karetka i tak nie zdąży...

  • gość 2019-07-04 13:18:46

    Pieniądze mają na zrobienie promedady w Złotowie w koło wyrzucają pieniądze w błoto a scieżki mają gdzieś takie rządy jak nie umią rządzić to niech idą ulicę sprzątać i w końcu ten rząd otworzy szeroko oczy i zobaczy co się dzieje na szosach i w Klukowie ze strony Błękwitu zrobić światła i przejście a nie na końcu wioski

  • Gość67 - niezalogowany 2019-07-04 15:28:07

    Rower obok roweru nie moze jechac. To jest jednoslad i jezeli ktos jedzie w ten sposob to sam zwieksza skale niebezpieczenstwa podczas wyprsedzania przez samochod. Mamy ruch prawostronny i nalezy jechac jeden za drugim. A co do wyprzedzania to nalezy zachowac 1 metr odstepu od rowerzysty i nie trzeba zmieniac calkowicie pasa na lewy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-04 16:51:14

    Dwa lata temu zginęła w wypadku moja córka wBuntowie drogi pozarastane oczywiście nie było wtedy powycinane dopiero po tragedi potrafili zaraz wyciąć pobocza niestety to znowu powiat złotowskie zero tolerancji od strony zażądu nawet słowa przepraszam nie usłyszeliśmy. Wtym przypadku szkoda tylko dziewczyny żal chłopca który został bez mamy znałam tę dziewczynę serdeczne wyrazy współczucia dla całej rodziny. Myślami jestem z wami wiem co czujecie pozdrawiam. A. O


  • gość 2019-07-04 20:58:49

    Stało się! Szkoda ofiary bez względu na to kto winny. .Wkurza to, że są pieniądze na igrzyska dla gawiedzi typu Euro-Eco a nie ma na karetki pogotowia! Plebs się bawi a nikt nie myśli o tym jak pomóc służbie zdrowia. Jak coś się wydarzy wtedy larum , że ambulans przyjechał za późno a nikt nie pomyśli dla czego? Władze do dupy i myślą o swych profitach a nie o tym, że ich też może spotkać tragedia,czego im nie życzę.A propos tego odcinka drogi - nie 70 km/h a 40 oraz ścieżka rowerowa niezbędna. Po za tym uprawnienia na skuterki niezbędne ,bo większość ich uzytkowników nie zna podstawowych zasad poruszania się po drogach!

  • gość 2019-07-04 21:25:01

    Rodzina powinna zgłosić sprawę do prokuratury o sprawdzenie z jakiego to powodu dotarcie do poszkodowanej zajęło 20 minut. 3,1 kilometra jest od oddziału ratunkowego do miejsca zdarzenia. Może właśnie ta zwłoka w czasie zaważyła , że dzisiaj nie ma już tej kobiety. Tak właśnie wygląda pomoc medyczna w tym kraju.

  • gość 2019-07-05 04:06:04

    Szkoda Kobiety nie była zła brak wyobraźni obu stron . Czasu nie cofniesz. Niech Spoczywa Kobieta w Spokoju!! [*]

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 11:23:30

    Jak miała dziecko to szkoda dziecka.
    Dziecko bez matki!!!!!!

  • GOŚĆ - niezalogowany 2019-07-05 11:32:18

    Ta kobieta miała dziecko !!!!!!!
    Co teraz z tym dzieckiem???
    Dziecko bez mamy!!!!!!??????
    Jak dziecko się czuje bez mamy ????
    Napewno dużo płacze!!!☹️☹️☹️☹️☹️☹️
    Ta droga gdzie był wypadek była zamknięta!!!!!!!

  • gość 2019-07-05 12:30:38

    Rodzina powinna wynająć dobrego adwokata i sprawdzić wiele spraw związanych z tym wypadkiem. Pierwszy raz widzę, że w artykule jest podana przyczyna wypadku zaraz po jego zaistnieniu. W takim przypadku śledztwo potrwa kilka dni lub nawet tygodni, będzie sekcja zwłok. No chyba, że ktoś chce sprawie ukręcić łeb. Jeżeli kobieta kierująca skuterem sygnalizowała zamiar skrętu, to kierowca autobusu NIE MIAŁ PRAWA JEJ WYPRZEDZAĆ!!!!! A czy wogóle ktoś coś wie o panu kierowcy? Czy aby nie jest byłym policjantem, żołnierzem, ewentualnie nie ma w policji złotowskiej rodziny? Jeżeli następuje któryś z tych elementów, rodzina powinna zgłłosić wniosek o przeniesienie śledztwa do innej prokuratury. Bo zakładam, że sami się nie wykluczą, takie standardy w tym kraju.

  • gość 2019-07-05 12:34:02

    Przyjąłbym założenie, że ofiara znała przepisy prawa drogowego. Skuterem jeździła kilka lat i jakoś nie było żadnych chociażby stłuczek. Ale fakt, każdy użytkownik drogi, czy to skuter, czy rower, czy inny pojazd powinien mieć uprawnienia potwierdzone egzaminem państwowym. Czasami wydaje mi się, że piesi też powinni mieć uprawnienia.

  • gość 2019-07-05 20:45:29

    Widziałem ten wypadek na żywo, dziewczyny z autobusu robiły wszystko żeby kobiete z wypadku przytrzymać przy życiu. Karetka jechała prawie pół godziny !! ...A ruchy ratowników to jakaś porażka, załadowali ranną na deskę i sobie poszli-zero jakiejkolwiek pomocy dla niej mimo ze była już nie przytomna i wyglądała że umiera. Ja bym się przyjżał temu co oni wykonali w tym szpitalu zeby ją uratować

  • Gość - niezalogowany 2019-07-05 22:32:06

    Ludzie czy wy nie widzicie że to jest wina kierowcy spójrzcie z której strony ma obtardy bok pojazdu. Redaktor napisał ze kobieta podczas skrętu w lewo wjechała wprost pod wyprzedzający ja autobus, to autobus powinien mieć prawy bok uderzony, a ma lewy. Widać że
    kierowca autobusu nie dostosowal odpowiedniej odległości oraz prędkości kobieta skręcala w lewo, i autobus ja uderzył co idealnie pokazuje zdjęcie uderzonego autobusu w lewy bok...! Wina w 100% leży po stronie kierowcy. Dlaczego policja to tak zostawiła??? Rodzino walczcie o swoje odszkodowanie, niech syn ofiary otrzyma pieniądze na przyszłość.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 01:50:46

    Byłeś tam , kierowca mógł odbić na prawo i sekunda zaważyła żeby nie doszło do tej tragedii, masz coś do powiedzenia idź i złóż zażalenie, mądrzejsi od Ciebie tam pracowali i ustalali jak to było

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 18:31:54

    Ja tą kobietę znałam!!!
    Wyrazy współczócia dla rodziny!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-07-06 18:34:48

    Byłam na miejscu wypadku i to było straszne!!!!‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️

  • gość 2019-07-06 18:47:47

    Codziennie jeżdżę autobusami do i z pracy właśnie na tej trasie. Kierowcy autobusów jak widzą rower czy skuter to od razu kombinują aby nie hamować. Samochód można wyprzedzić na tzw. gazetę, ale nie do licha nie osłoniętego kierowcy jednośladu. Po pierwsze jest przepis , który mówi o wymaganym odstępie, po drugie mało jest osób , które się nie przelękną jak ich minie rozpędzona fura 10 cm od łokci. Sam podmuch może przewrócić lub zassać pod koła jednoślad. KIEROWCY DAJCIE ŻYĆ - na skuterach, rowerach często jadą dzieciaki lub kobiety - nie wstyd WAM !!! Jeszcze potem słyszę te wasze komentarze nagłos w autobusie, że baba nie zjechała na pobocze - żenada !!!
    Tak jak wielu moich przedmówców też jestem zdania, że tyle naszego co na tym forum - samorządowcy mają na to ...
    Bardzo współczuję rodzinie tej kobiety, brak słów - wyjechać z domu i nie wrócić do dziecka.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 19:12:48

    Domagajmy sue sciezki rowerowej do Krajenki. Bedzie bezpieczniej.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 20:49:58

    JAk ktoś będzie wiedział kiedy pogrzeb tej kobiety to napiszcie proszę!!!!!!!?????

  • Gość - niezalogowany 2019-07-09 21:08:48

    Pogrzeb odbył się dzisiaj.

  • gość 2019-07-12 12:25:35

    gdzie był pogrzeb

  • Gość - niezalogowany 2019-07-21 11:15:17

    Pogrzeb odbył się na cmentarzu.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 18:17:01

    W jakiej miejscowości się odbył pogrzeb