:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
teraz 14°C

Zderzenie traktora z autem osobowym w Łobżenicy[WIDEO]

Zderzenie traktora z autem osobowym w Łobżenicy[WIDEO]
Portal zlotowskie.pl 15/07/2019 12:38

Do kolizji doszło około godziny 11:11 w samym centrum miasta

Ze wstępnych, niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że kierowca audi, jadąc ul. Mickiewicza w stronę ulicy 1 Maja, nie zatrzymał się przed znakiem stop i wymusił pierwszeństwo przejazdu. W wyniku tego manewru zderzył się z prawidłowo jadącym ciągnikiem rolniczym. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe m.in. OSP w Łobżenicy, JRG nr 2 w Pile, JRG w Złotowie oraz policja i Zespół Ratownictwa Medycznego. Kierujący autem był w nim zakleszczony. Po uwolnieniu z rozbitego samochodu przez strażaków został przewieziony do szpitala. Droga na czas działań była zamknięta. To drugi w bardzo krótkim czasie przypadek zderzenia na tym skrzyżowaniu, gdzie jadący drogą podporządkowaną nie zatrzymują się przed znakiem stop.

Reklama

Zderzenie traktora z autem osobowym w Łobżenicy[WIDEO] komentarze opinie

  • gość 2019-07-15 14:04:19

    Się wyklepie i się sprzeda, niczym nówkę nie śmiganą.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 14:48:45

    Źle jest oznakowane. Nakaz jazdy na w prost i w prawo i stop powinny byc na jednym znaku. I jeszcze jeden stop wcześniej na osobnym znaku powinien być.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 16:36:53

    I na twoim czole jeszcze jeden znak.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 16:48:20

    Sprowadzi się dwa przystanki autobusowe z za odry, tu się podspawa, tam się podklepie, szpachla, 3 litry farby i będzie jak nowy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 18:05:09

    Rolasy swymi trakrorkami za dotacje unijne też powinni uważać. Oni muszą pokazać, że jadąc w swych traktorkach są najważniejsi na drodze.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 18:18:30

    W końcu te rolasy was kultury jazdy muszą uczyć?

  • gość 2019-07-15 18:33:14

    Ile jeszcze wypadków w tym miejscu musi się zdarzyć aby rozważyć założenie lustra dla poprawy widoczności? Na marginesie należy dodać, że kultury to pseudo inteligenci powinni się nauczyć... Ciągnik rolniczy znajdował się na ulicy z pierwszeństwem przejazdu.

  • Rikardo - niezalogowany 2019-07-15 18:49:33

    Żółte światło pulsujące powinno być jadę mam pierwszeństwo a tu malutki stop

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 19:43:49

    Tonę szpachlu 100 l farby i będzie dalej jeździć.... A Janusz miał takie fajne auto dla buraków całe życie składał ciułał i wymarzone kupił a na traktorze skasował

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 21:46:46

    Czymś takim jeżdżą janusze i domagają się parkingów ,,...bo przecież dwa auta na rodzinę...''

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 07:35:28

    Wartość tego złomu to może jedna opona tego ciągnika.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 07:39:59

    Akurat rolas jechał prawidłowo i miał takie samo prawo jechać jak każdy inny, a ty tłoku nie nasmarowany jak nie wiesz co znaczy droga z pierwszeństwem to się nie wypowiadaj

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 07:46:21

    Wyjazd z ulicy Mickiewicza na skrzyżowanie z 1 maja powinien dodatkowo oprócz znaku stop być wyposażony w lustro, tak samo- gdzie jest znak jednokierunku na ulicy koło kościoła? Każdy skrecajac w kierunku młyna zajmuje prawa stronę a na drodze jednokiernkowej skrecajac w lewo zajmuje się jezdnię przy lewej krawędzi

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 07:50:54

    Wyjazd z ulicy Mickiewicza na skrzyżowanie z 1 maja powinien dodatkowo oprócz znaku stop być wyposażony w lustro, tak samo- gdzie jest znak jednokierunku na ulicy koło kościoła? Każdy skrecajac w kierunku młyna zajmuje prawa stronę a na drodze jednokiernkowej skrecajac w lewo zajmuje się jezdnię przy lewej krawędzi

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 09:23:41

    Pluli na Unię a dzisisj traktorki za unijne nie są już złe. Wredne rolingstonsy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 10:14:30

    Trzeci wypadek w ciągu trzech tygodni...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-16 11:10:46

    Janusze i Grażyny zaczynają się wasze żniwa, wsiadajcie w swoje tratra i wio.

  • gość 2019-07-16 14:02:00

    Ciągnik nie należy do rolnika!!!

  • niezeZłotowa - niezalogowany 2019-07-17 00:08:54

    Geniusze obrażającym tonem piszecie o Rolnikach/napiszcie kim z zawodu jesteście/... no fakt mleko jest z Biedronki, chleb z piekarni, masło z Lidla... Gdyby nie rolnicy byście nie mieli co do pyska włożyć.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 17:56:04

    Jak to kim są z zawodu. Zawodowymi beneficjentami pińcet plus i nieudacznikami.

  • gość 2019-07-17 23:57:05

    To może odpowiedz sam: kim jesteś? Może brakuje Ci 2 zł, może 500+, a może brakuje odwagi na eldorado doliny Łobzonki?

  • Ktoś bliski - niezalogowany 2019-07-20 18:49:08