:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, Zderzenie łosiem okolicach Zakrzewa - zdjęcie, fotografia
22/01/2019 19:47

Fiat Punto 1.5 km za Zakrzewem na drodze wojewódzkiej uderza w łosia. Są ofiary. Działania służb trwają.

Około 18.40 na drodze wojewódzkiej, 1.5 kilometra za Zakrzewem / kierunek Lipka/ kierujący fiatem wjechał w przechodzącą na drugą stronę jezdni samicę łosia /klępa/ o wadze około 350 kg.. Auto po dachowaniu i 70 metrowym ślizgu zatrzymało się na środku drogi. Kierujący został zabrany do szpitala a klępa łosia straciła życie. Na miejscu działania prowadzi jeden zastęp JRG ze Złotowa oraz strażacy z Zakrzewa. Obecna na miejscu policja ustala przebieg zdarzenia.

 

 

Reklama

Zderzenie z łosiem w okolicach Zakrzewa komentarze opinie

  • Łoś super ktoś - niezalogowany 2019-01-22 20:22:19

    A co z samicą łosia??

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 20:24:26

    Jeżdżą te Janusze jak oszalałe.

  • do łosia super ktosia - niezalogowany 2019-01-22 20:29:55

    Na zdjęciach widać, co z samicą.. leży i czeka, aż zakończą działania i pozwolą jej odejść. Chyba, że pauzę kręci

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 20:38:14

    Janusze powiedzą że trzeba wybić łosie.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 20:55:00

    Wina drzew

  • Do Gość - niezalogowany 2019-01-22 21:15:22

    nie no przecież to ewidentnie wina kierowcy Punto, bo powinien jechać 50kmh a nie 90tka, bo ku*** przecież to jego wina ze mu łoś czy dzik, sarna, jeleń wypie****i, ja tylko jestem ciekaw kto zapłaci za Punto, pewnie nikt bo znając życie stała tablica uwaga zwierzyna, kolo tablicy uwaga koleiny, nad tablicą uwaga ślizga nawierzchnia, i Polska, typowa polska. Mam nadzieję ze nigdy nie znajdę się w takiej sytuacji, nikomu nie życzę a kierowcy Punto współczuję.

  • gość 2019-01-22 21:23:55

    Szkoda Łosia

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 21:24:36

    Żal mi zwierzaka .....człowiek ma mózg którego mu często brakuje ! W naszych rejonach zacofanie totalne i znieczulica. Pewnie nawet nie starali się ratować zwierza... Brak słów.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 21:41:14

    Ta Klępa (samica Łosia) leżała już na drodze, gdyby stała czy przechodziła pojechała by dalej conajmniej na masce. A faktycznie mogłem, gwałtownie odbić i skończyć na drzewie, pozdrawiam Janusze

  • Kinoman - niezalogowany 2019-01-22 21:50:22

    Przystanek Alaska

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 21:56:38

    Wy

  • kierowca tira - niezalogowany 2019-01-22 22:07:40

    mam pytanie czy nie mógł jeden strazak stanac przy stacji paliw w zakrzewie i niepusczac samochodów w strone lipki i koło zjazdu na głomsk drugi strazak..a nie trzeba dojechac do wypadku zeby dowiedziec sie ze jest kolizja i niema przejazdu i niewiadomo kiedy bedzie????

  • gość 2019-01-22 22:24:53

    Jeśli samochód leciał jeszcze 70 metrów to musiał ostro grzać.

  • samica lo - niezalogowany 2019-01-22 22:50:42

    pisze sie klempa takie mam przeczucie

  • gość 2019-01-22 23:04:01

    Samica łosia to klępa.

  • Miks - niezalogowany 2019-01-22 23:05:55

    Z tego co wiem to można starać się o odszkodowanie z koła łowieckiego...

  • Gość - niezalogowany 2019-01-22 23:34:57

    By jechał po mału to by nic mu się nie stało i biedne zwierzę by żyło a jeżdżą jak szaleńcy szkoda zwierzaka i jemu by nic się też nie stało jak uważał i tak nie pędził

  • Algasar - niezalogowany 2019-01-23 06:54:58

    "By jechał po mału to by nic mu się nie stało i biedne zwierzę by żyło a jeżdżą jak szaleńcy szkoda zwierzaka i jemu by nic się też nie stało jak uważał i tak nie pędził" dokładnie...po co z domu wychodził...chociaż w domu też wypadki się zdarzają...szaleniec.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-23 09:10:02

    Wszystkie komentarze łatwe do napisania,ale nikomu nie życzę spotkania na drodze tego zwierza.Miałem taki wypadek z łosiem. Przystanek Olecko - laweta i wszystkie koszty po mojej stronie. Cale wyjaśnienie- stała tablica ,,Uwaga łosie,,. Łoś 300 kg.Życie najcenniejsze i pal licho,a łoś poszedł w sina dal, chociaz był na dachu i jechał 30 m.Uwazajcie na trasie Szczecinek- Bytów/tam dopiero safari.

  • Czesiek - niezalogowany 2019-01-23 15:15:54

    Klępa jest prawidłowo. Klempa to epitet na osobę niechlujną, często z nadwagą, arogancką.

  • gość 2019-01-23 15:18:11

    W Polsce, jak ktoś jedzie ostrożnie, przepisowo, bo trudne warunki, to inni kierowcy mają go za frajera, dziadka. Tak to dziwny kraj.

  • gość 2019-01-23 16:11:57

    Olał tego łosia, a szkoda gościa