:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Kościół, Złotowianie nieśli krzyż - zdjęcie, fotografia
06/04/2019 22:06

W sobotni wieczór odbyła się droga krzyżowa złotowską promenadą

Rozpoczęła się przy kościele parafii św. Rocha. W jej organizację włączeni byli księża z tej parafii, a także z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Po przejściu promenadą wokół Jeziora Miejskiego droga krzyżowa zakończyła się właśnie przy kościele WNMP.

Piotr Steffen

Reklama

Złotowianie nieśli krzyż komentarze opinie

  • gość 2019-04-06 23:54:38

    tylko,drodzy parafianie,uważajcie na dzieci...żeby nie kusiły księdza dobrodzieja !!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-07 00:47:43

    A Ty komuchu nie prowokuj !

  • gość 2019-04-07 06:40:43

    Prawdę pisze ! Coś mało tych parafian........

  • gość 2019-04-07 07:52:03

    Należy pamiętać że w tej bajce, gdyby nie Judasz, ten przebieraniec Jezusek nie trafiłby na krzyż. Hołdujecie nie temu co trzeba

  • Gość - niezalogowany 2019-04-07 09:43:30

    Ludzie czy wy wiecie co piszecie. I wy jako ci sami w innych tematach piszecie o tolerancji o równouprawnienia, prawa do wyznawania różnych wiar. Strach pomyśleć jak wy przyjęlibyście imigrantów skoro nie potraficie uszanować swoich , swojego lokalnego środowiska. Jesteście żałośni. Nie lżyjcie z Boga i tych którzy głoszą jego Słowo do wiernych bo przyjdzie czas że będziecie go wołali w dzień w nocy każdego dnia. Byli ,,odważniejsi" od was i nieraz potrzebowali całego życia aby dojść do tego że z Bogiem nikt nie wygra. Dlatego pamiętaj dzisiejszy oszczerco - Nie szydź z drugiego człowieka bo nie wiesz co ciebie czeka -.

  • gość 2019-04-07 11:29:39

    O czym ty bredzisz? ,,Tolerancja, równouprawnienia, prawo do wyznawania różnych wiar'' w wykonaniu katolików? Wy każdego który nie z wami byście publicznie zlinczowali, uważacie się za jedynie słusznych, reszta to albo sekta (w wy nie?) albo poganie, uzurpujecie sobie wyłącznośc do wszystkiego. Klechy są tak tolerancyjni że jeżdżą po inaczej myślących z ambon jak po burej suce a wy im przyklaskujecie. Żyjcie sobie mitami typu Bóg, swymi zasadami, ale nie narzucajcie tego na siłę innym. Więc pamiętaj katoliku: ,,Nie szydź z drugiego człowieka bo nie wiesz co ciebie czeka -.'' (jeśli rzeczywiście istnieje życie pozagrobowe 99% katolików skończy w Piekle).

  • gość 2019-04-07 12:16:42

    bardzo celny ten ostatni komentarz !!

  • gość 2019-04-07 12:53:32

    Chrześcijaństwo charakteryzuje się ekspansjonalnym zdobywaniem wpływów na społeczeństwo, różnymi sztuczkami (kiedyś krucjatami, wyprawami krzyżowymi, grabieniem majątków innych, paleniem na stosach, dziś cwaniactwem i podstępnymi działaniami). M.in. dlatego nie wpuszczają chrześcijan na Wschód, bo dominujące tam prawosławie nie stosuje tak podstępnych i nachalnych metod.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-07 13:14:37

    Oj obłudniku, życie pozagrobowe nie istnieje lecz życie wieczne. Twoja wola gdzie chcesz być czy w piekle czy w raju, wybór należy do ciebie. A teraz podaj przykład gdzie złotowscy katolicy atakują swoich ba wogóle gdzie i kiedy zostałeś zaatakowany przez katolika w swoich prywatnych sprawach. Wyznanie wiary to też prywatna sprawa i powinno się to uszanować, jak widać od ciebie trudno tego oczekiwać. Jeśli chcesz, dąż do piekła ono czeka bo tam wiedzą że życie szybko ucieka.

  • do powyżej - niezalogowany 2019-04-07 15:53:57

    Nic nie jest wieczne, ani życie, ani Wszechświat. Pojęcie ,,życie wieczne'' wymyślone przez człowieka by manipulować ciemnym Ludem. Nikt tego nie udowodnił i nie udowodni, każde wyznanie żeruje na naiwności, manipulacji, wierzenie w coś co jest nie osiągalne jak gwiazdka z Nieba. Jeśli rzeczywiście istnieje piekło i raj (to te czarne dziury we Wszechświecie? Bóg rządzi wszystkimi galaktykami? ma miliardy gwiazd do ogarnięcia?) to żadna istota od szeregowego klechy po papieża nie decyduje kto gdzie trafi, więc jakieś tam ekskomuniki czy gromy z ambony to jedynie straszenie i stawianie w szeregu owieczki przez ludzi mających sie za posłańców Boga, a w rzeczywistości grzeszników jak cała reszta. Może i w Złotowie mohery jeszcze nie zadźgały żadnego nie katolika parasolkami na śmierć, ale nie jednemu swędzi ręka by to zrobić. Masz rację, wyznanie wiary to każdego prywatna sprawa, ale dlaczego katolicy narzucają swe dogmaty całemu społeczeństwu? Dlaczego uzurpujecie sobie wyłącznośc do symboliki krzyża i narzucacie oglądanie tego symbolu w przestrzeni publicznej? Konstytucja RP nie mówi że Polska jest krajem wyznaniowym. Dlaczego na koszt wszystkich podatników (ateistów też) krzewiona jest wiara katolicka w szkołach co obłudnie nazywane jest nauką religii? Nie rozumiesz marny puchu że to wy katolicy jesteście kwintesencją wrogości do tolerancji, demokracji, miłosierdzia? Co się stanie ze mną po śmierci mało mnie to interesuje, i tak przyklepią piaskiem do góry kutaskiem.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-07 17:11:11

    Tyleś się napisał a z tego wynika tylko tyle że twoja mądrość jednak przewyższa największą głupotę ktoś być może pochodzi z wszechświata bo jednak jesteś jego marną ale cząstką.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-07 17:12:06

    Tyleś się napisał a z tego wynika tylko tyle że twoja mądrość jednak przewyższa największą głupotę która być może pochodzi z wszechświata bo jednak jesteś jego marną ale cząstką.

  • gość 2019-04-07 21:01:22

    Według Rocznika Papieskiego w 2011 roku na świecie katolicyzm wyznawało nieco ponad 1,2 mld ludzi, czyli niecałe 16% populacji (cała 7,53 mld), Średnica widzialnego (reszta to nieskończoność) Wszechświata wynosi ok. 91–93 miliardów lat świetlnych, czyli Ziemia i jej mieszkańcy to malutki puszek marny, więc ziemscy katolicy to marna, marniutka, marniuteńka część Wszechświata. PS - jak Bóg jest w stanie Wszechświat ogarnąć? Inni mieszkańcy Wszechświata też katolicy?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-08 00:16:28

    No to ty wg rocznika papieskiego czym się martwisz. Skoro jest nas tak mało to co cię boli a może chciałbyś aby było nas więcej. Jeśli tak to my chrześcijanie i katolicy zapraszamy.

  • gość 2019-04-08 11:07:28

    Najwięcej wyznawców wszelkiej maści sekt jest biedota, bo nic tylko im czekać na cud pański. PS - jaki odsetek katolików jest wśród Marsjan, żadne źródła tego nie podają, a Bóg podobno jest wszędzie?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-10 10:47:52

    Ciekawi mnie czy gdyby te wiadomości nie były anonimowe to byście mieli tyle odwagi i nadal pisali byście takie bzdury i pomówienia. Zgaduje, że pewnie nie bo łatwo pisać oszczerstwa anonimowo prawda ?

Dodajesz jako: |