:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Złotowianie protestowali dzisiaj na Placu Paderewskiego

13/10/2018 17:14
Spotkania i festyny, Złotowianie protestowali dzisiaj Placu Paderewskiego - zdjęcie, fotografia

Dzisiaj o godz. 16 na Pl. Paderewskiego odbył się marsz przeciw nacjonalizmowi i rasizmowi.

Przybyli na protest mieszkańcy Złotowa wyrazili swoją aprobatę dla obecności Polski w Unii Europejskiej, co zamanifestowali przyniesionymi na wiec flagami.

Odśpiewano hymn Unii Europejskiej i hymn Polski. 

Reklama

Złotowianie protestowali dzisiaj na Placu Paderewskiego komentarze opinie

  • gość 2018-10-13 18:26:35

    Widziałem przejazdem i powiem krótko ,żałosne zgromadzenie starsze panie bez celu w życiu.

  • gość 2018-10-13 18:52:02

    gratuluje i podzwiam starsze panie i popieram

  • Żubr - niezalogowany 2018-10-13 19:04:38

    Można protestować za czymś? To ja protestuję za darmowym piwem !

  • Qwert - niezalogowany 2018-10-13 19:08:27

    Wiara jednak jest slepa...wynik 8 lat rzadow Po-Psl, syf 3 lata rzadow Pis, syf. Pelno banderowcow na ulicach i calej reszty ze wschodu. Tylko w RUCHU NARODOWYM nadzieja

  • Stalin - niezalogowany 2018-10-13 19:21:01

    A co ten twój ruch fanatyków zmieni !?

  • Qwert - niezalogowany 2018-10-13 19:29:37

    Piszac tutaj mniemam ze masz dostep do neta, wiec poczytaj sobie program. Nie bede teraz przeciez pisal ich propozycji. Ruch Narodowy.Facebook Ruch Narodowy.Twitter

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 19:32:04

    Qwert, a w czym Ty jesteś lepszy od "tej calej reszty ze wschodu"? Chcesz, żeby tak samo Ciebie traktowano kiedy wyjedziesz za granicę?(O ile w ogóle kiedykolwiek byłeś gdzieś poza Polską) Podsycasz nienawiść do ludzi, których nawet nie znasz i ktorzy swoją pracą podwyższają nam PKB. Sam chcesz poczuć się lepszy poniżając innych?

  • Obserwator - niezalogowany 2018-10-13 19:44:59

    Żałosne. Tym starszym kobietom znowu w głowach się pomieszało. A znicze zapaliły ? To ich nieodłączny atrybut. Chyba się nudzą. One zawsze muszą protestować przeciw czemuś. A kto tu mówi wychodzeniu z UE. Nikt z rządzących o tym nie mówi. Sztucznie się nakręcają. Może zróbmy demonstrację np. żeby cały czas była słoneczna pogoda. Bez sensu i strata czasu.

  • Józef do qwerta - niezalogowany 2018-10-13 19:52:07

    Co mnie obchodzi program RN. Samym programem nikt niczego nie zmieni. Gdy widzę w tv Bosaka lub Zawiszę to natychmiast przełączam kanał bo nie da się tego słuchać.

  • gość 2018-10-13 20:09:31

    Obserwator pisze: " A kto tu mówi wychodzeniu z UE. Nikt z rządzących o tym nie mówi." - popieram powyższe słowa. Proponuję posłuchać w necie wypowiedzi europosła Sośnierza (chociaż z jego ugrupowaniem nie jest mi po drodze), przekonacie się jakie głupoty, cyrki i szwindle odchodzą w PE. Kiedy Polska wchodziła do UE mówiło się o unii gospodarczej, a dzisiaj wpieprzają wszędzie zupełnie lekceważąc państwa narodowe!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 20:10:46

    Polska dla Polaków. Chcecie takiego syfu jaki jest w Belgii ? Francji i Anglii ? Strach wyjść na ulice. Bija kradną gwalca i zabijaja... żołnierze z bronią i transportery opancerzone jak w stanie wojennym - widok w Brukseli i Antwerpii to norma. A unia ogranicza dostęp obywatelom do legalnej broni. Bo to niby ograniczy liczne zamachow. Hahah jakby terrorysta się martwił tym jakiej broni użyje w zamachu legal czy nielegal.. No ale teraz we Francji modne noze i nagle ataki w metrach czy w sklepach albo na ulicy . Lub auta które wjezdzaja w tłum ludzi.. Na północy w kraju wikingów Szwecja też jest kolorowo i fajnie heheh

  • gość 2018-10-13 20:10:50

    To jest złotowska, zawodowa grupa protestujących :). ŻENADA!!

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 20:22:06

    Te Panie to raz za Kod i PO wolne sądy i konstytucja już pretestowlay... One na wszystko są nie.. Aha odnośnie aborcji też skakaly w proteście

  • gość 2018-10-13 20:37:22

    Ruch Narodowy to nic innego jak współczesny narodowy socjalizm (Nationalsozialismus) o antysemickiej, antydemokratycznej, rasistowskiej ideologi której wzorcem jest Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei. Jak widać niektórzy zapomnieli co to wojna i czasy komuny, reszta ,,szczochów'' nie pamiętających tamtych czasów marzy się pruskim ordnungu i bolszewicki zamordyzm. W tych systemach dziś jesteś swój, jutro idziesz pod ścianę, więc niech sie niektórzy tak nie napalają, bo jutro mogą w najlepszym wypadku trafic do łagru.

  • Qwert - niezalogowany 2018-10-13 20:39:47

    Gdzie napisalem ze jestem lepszy od nich lub ich ponizam hee?? Podwyzszaja nam pkb mowisz? A dlaczego nie wspomnisz ze zanizaja nam tutaj wyplaty co? Podwojne standardy? Zreszta, w gwoli ciekawostki to powiem wam, ze kilka dni temu na ukrainie zatwierdzili oficjalne pozdrowienie armi, ktore w 43 roku bylo pozdrowiem banderowcow. W Kijowie do tej pory odbywaja sie pochody weteranow upa i chwala sie tym, ze nabijali na widly naszych rodakow. Myslisz ze Polak prowadzacy firme zatrudni swojaka czy ukrainca za minimalna lub na czarno jak bedzie mial okazje? I co taki gosc zrobi? Spakuje sie i do rajchu na ogorki bo do gara trzeba cos włożyć. W Polsce jest juz 3-4 mln samych ukraincow, ludzi pracujacych ok 16 mln... Myslisz ze to nie ma i nie bedzie miec zadnego wplywu na strukture tego kraju? Do tej pory bylismy pod wgledem etnicznym czy narodowosciowym monolityczni. Podmieniaja nam spoleczenstwo, wypychaja nas na zachod a sprowadzaja ludzi ze wschodu. Kilka wiekow temu juz ten kraj przerabial wielonarodowosc w spoleczenstwie i jak sie to skonczylo dobrze wiemy. Nie obrazam tu nikogo ale chce zeby nie ktorzy spojrzeli szerzej, ze jest jeszcze wybor poza pisem, po, psl czy sld. Polecam tez stronke ukrainiec NIE JEST moim bratem.Facebook Moze nie ktorym to otworzy oczy, co wyprawia pis i kogo tu sprowadzaja.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 22:04:17

    A ja popieram Ruch Narodowy. Dość już żydostwa w rządzie i samorządach. Dają swoim kasę z naszych podatków a sami ciężko nie pracują. Przykładem jest przekazanie kilkudziesięciu milionów złotych i kamienicę na teatr żydowski w Warszawie przez H.G. Waltz. Nie należy również wspierać narodów które mordowaly naszych obywatelów jak np. Ukraińców bo to się w przyszłości będzie powtarzać. Nasi sąsiedzi mordowali nas od początków istnienia naszego państwa. Tylko Ruch Narodowy.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-13 22:13:37

    Kiepsko widzę przyszłość Polski, jesli mamy więcej takich "obywatelow" jak ten powyżej.

  • Gość i - niezalogowany 2018-10-13 23:51:09

    Pracodawca w Polsce dba bardziej o Ukraińców (banderowcow)to że pracują w naszym kraju,nie jest problemem , problem jest w tym że zarabiają tyle samo co Polacy.To nie jest normalne!!!!!w żadnym kraju takiego zjawiska nie ma!!!!

  • Do qwerta - niezalogowany 2018-10-14 00:02:06

    Co qrwa zmieniłby RN gdyby wygrał wybory? Pierdolisz jakbyś się szmat nażarł!Wasza ideologia jest chora .Wierzysz w rzeczy które ktoś nakładł ci do łba stosując psychomanipulację.Ktoś zmanipulowany nie wie nawet o tym że jest sterowany i powtarza te wszystkie brednie np. Polska tylko dla polaków itd.itp.

  • Dziewczyna - niezalogowany 2018-10-14 00:12:45

    Do pana, który popiera ruch "narodowy". Na początek dygresja: straszne to, gdy "naród" nie zna swojego języka ojczystego lub nie umie się nim posługiwać. Zgaduję po pana wypowiedzi, że teatr to nie jest pańska pierwsza życiowa potrzeba. A moją pierwszą potrzebą jest. Teatr i każda sztuka najwyższej próby. Grecka, polska, żydowska i każda inna (dlatego cieszę się, że idą na nią także moje podatki). Kocham więc sztukę tak jak i "żydostwo" w postaci Leśmiana, Brzechwy, Tuwima i wielu wielu innych. Ale cóż, pan nie ma o tym pojęcia.Myślę, że choćby pod kątem wrażliwości, w tym na piękno, możemy uznać się za dwa różne gatunki i chciałabym, żebyśmy zamieszkiwali osobne planety, ale to niemożliwe niestety. Może więc pan pluć do woli na wszystko i wszystkich wokół incognito a ja muszę znosić, że dzielę z panem jedną ziemię i jedno powietrze. "Takiż to świat. Niedobry świat! Czemuż innego nie ma świata?" PS taki np. Kościuszko czy Wieniawa - Długoszowski to by się porzygał, jakby mógł poczytać komentarze pana i panu podobnych. I za taki "naród" rzucali swój los "na stos". Wstyd i hańba.

  • gość 2018-10-14 00:38:47

    "Pracodawca w Polsce dba bardziej o Ukraińców (banderowcow)to że pracują w naszym kraju" Kupa śmiechu.....Polscy pracodawcy często traktują pracujących u nich Ukraińców jak śmieci, gorzej niż bydło. Zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Słyszałam bardzo wiele takich historii. Znam natomiast osobę, która w okresie studiów pracowała za granicą jako sprzątaczka u wielu różnych ludzi. Powiedziała mi, że z takim szacunkiem do swojej pracy i osoby, jak w niemieckich domach nie spotkała się już nigdy później, u żadnego rodzimego pracodawcy. Polacy to taki ludek, któremu wszystko się należy, najlepiej za pół darmo, ale sam to by się najlepiej niczym nie dzielił i wszystko pod siebie zagarniał. W pigułce to pięknie pokazuje modlitwa Polaka w "Dniu świra". Nic dodać, nic ująć.

  • troybrunovonbalthazaar - niezalogowany 2018-10-14 08:40:35

    Muzułmanie jadą dalej na zachód, u nas w Polsze bieda w porównaniu z socjalem "starej Europy" i w dodatku nie trzeba pracować, tylko się rozmnażać, a obywateli Ukrainy jest już tylu za przyzwoleniem rządów, które z lewej i prawej i zezowatej strony okradały zwykłego szarego obywatela, wypychając go na masową tułaczkę. Nie wspomnę już o "standardach" pracodawców w Polsze, których dzieli przepaść w traktowaniu pracownika w porównaniu z kolegami z Zachodu... Także swoją złość narodowcy, proponuję wyeksponować w stronę j.w.

  • gość 2018-10-14 08:54:25

    Narodowcy pokazali ostatnio w Lublinie jakimi metodami (siłowymi) chcą narzucić swe poglądy tak że aż Brudziński musiał was spacyfikować armatkami wodnymi i pałowaniem.

  • troybrunovonbalthazaar - niezalogowany 2018-10-14 09:21:09

    Ps. A osobom z tego protestu gratuluję tego, że cokolwiek robią jeszcze w swoim życiu i mają odwagę publicznie nie nawoływać do nienawiści... Ps. 2 Ktoś kiedyś powiedział, że jeśli jakaś partia w swojej nazwie użyje górnolotnych zwrotów np. Uczciwość, Prawda, to trzeba się przygotować na kradzież, właściwie grabież na ogromną skalę... Wniosek...? Ciekawy, może się domyślisz o Narodzie :D

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 09:55:52

    Czuję ogromny smutek, iż przyszło mi żyć w tak mrocznych czasach...

  • Qwert - niezalogowany 2018-10-14 09:59:37

    Q***a chcecie glosujcie sobie na pis czy po, kto wam broni. Ale wroze, ze tak sie bedzie odbijac od wyborow do wyborow miedzy jednymi a drugimi. Po chodzila na kolanach do niemiec... Roz***la np cale ofe bo im kasy brakowalo...moje siano wzieli tak oo bez zadnego pytania. Pis zreszta dokonczylo dziela...co nie pamietacie juz??? Taka macie pamiec krotko trwala? Kto nam podniosl wiek emerytalny? Pis obnizylo ale co z tego jak moje podatki sa rozdawane na jakies smieszne socjale Na samym tylko slasku z 500 plus korzysta ok 300 ukrainskich rodzin. Pytam sie jakim prawem moje podatki ida na ukraincow w tym kraju?! Czesto maja darmowa komunikacje miejska, dostaja mieszkania, dofinansowania do studiow itd moglbym wymieniac. Rozdawnictwo pisu i wlazenie ukraincom w dupe...juz bardziej sie nie da. To co pis wyrabia a to jak sie wzbraniali przed sprowadzaniem tu obcych, to sie w glowie nie miesci. Nie zgadzam sie z tym i dlatego glosuje na narodowcow

  • troybrunovonbalthazaar - niezalogowany 2018-10-14 10:18:00

    Do Qwert...Można pójść i zagłosować na nikogo...głos nieważny, ujęty w statystykach, mówiący o tym, że pole manewru w wyborze partii, kandydatów jest kiepski jak 23444985640 odcinek "Mody na sukces". I nie krzycz na forum.

  • MR.HUBAL - niezalogowany 2018-10-14 11:14:25

    Ooooooo... hahahahahh.... NEOMARKISTOWSKIE bojówki eUROkOŁCHOZu stara stalinowska polityka z Polaków patryjotów robić faszytsów co się dziwić żyjemy w bantustanie obszar wisły REPUBLIKA kolonialna OKRĄGŁOSTOŁOWA . Polacy pamiętajcie media w Polsce w większości są KRZYŻACKIE i inne , ANTYPOLSKIE!!! ps.trzymaj się kamracie QWERT tak RUCH NARODOWY po władze po naszą ukochaną POLSKE . [raz sierpem raz młotem czerwoną hołote ] CZOŁEM WIELKIEJ SUWERENNEJ P O L S C E !

  • Może nie jest za późno - niezalogowany 2018-10-14 11:25:42

    MR.HUBAL spróbuj przeczytać ze zrozumieniem wpis "dziewczyny". Raczej nie zdołasz (sądząc po twoim belkocie) ale zawsze warto spróbować...

  • MR.HUBAL - niezalogowany 2018-10-14 12:16:21

    tak tak magisterku powyżej czytając twoje i [ dziewczyna ] wypociny też mam swoje POTRZEBY teraz tą pierwszą potrzebą jest iść zrobić kupe na ten wasz pseudo intelektualny BEŁKOT.

  • faszysta(?) - niezalogowany 2018-10-14 13:29:08

    Cóż więcej zostało tym zgorzkniałym starcom? Na starość człowiek dziecinnieje, to naturalna kolej rzeczy...

  • gość 2018-10-14 14:01:39

    MR.HUBAL, masz ochotę na wojnę polsko-polską? Trzeźwomyślący kontra oszołomy? Jak na terenie byłej Jugosławii gdzie sąsiad sąsiadowi rozwalał głowę siekierą? Może ktoś będzie miał ochotę to zrobić tobie albo komuś z twojej najbliższej rodziny? ,,Ukochana Polska'' tylko wg nacjonalistów spod znaku Ruchu Narodowego? Reszta do utylizacji lub obozów jako gorszy sort? Tego typu poglądy to nic innego jak faszyzm za czasów III Rzeszy, tam też ,,jedynie słuszna'' NSDAP i czysta aryjska rasa, reszta szła do gazu.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-14 14:18:42

    Jak nie ma innych argumentów, to trzeba się uciekać do obrażania ludzi. "Argument" o wieku jest po prostu z szamba, żal mi ludzi którzy się posługują takimi sposobami. Szkoda że nie bylo informacji o tym wydarzeniu wcześniej, popieram w 100% , choćby po komentarzach tutaj widać że źle się dzieje w naszym społeczeństwie.

  • gość 2018-10-14 15:01:20

    Młodzi mają ta wadę że uważają się za ,,pępek Świata'', są ,,w gorącej wodzie kąpani'' i uważają że pozjadali wszelkie rozumy. Starszych traktują jako ramoli. Problem w tym że osoby w podeszłym wieku mają doświadczenie życiowe, a to największa wartość, a nie uniwersytety, fakultety, doktory magistry inżyniery magazyniery. Jakoś dziwnie się składa że gdy młodziak ma problemy życiowe leci po porady do rodziców lub dziadków. Jak widać społeczeństwo idzie ku samozagładzie, z jednej strony krzyczy się o poszanowaniu historii, ale z drugiej depcze budowniczych tej historii.

  • gość 2018-10-14 16:33:24

    BRAWO DLA PROTESTUJACYCH !!!

  • Josef - niezalogowany 2018-10-14 19:02:57

    To jest jakaś sekta mówię wam.

  • Szacunek - niezalogowany 2018-10-14 21:44:58

    Brawo. W takim Złotowie nie jest się anonimowym tym bardziej wielki szacunek. Popieram

  • kled - niezalogowany 2018-10-15 09:17:36

    Stali ulubieńcy gadzinówki?

  • gość 2018-10-15 09:31:08

    emeryturki obcieli sb i ub ze protestuja ? dla tych pan to pewno najlepiej jakby panstwo Polskie przestalo istniec a zamiast niego niemcy lub unia europejska by byla niektorzy slepi nie widza ze unia juz reguluje prawie wszystko nakazuje i zmienia tak jak zsrr...

Dodajesz jako: |