:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Ludzie i ich pasje, Złotowianki programie Wygraj marzenia - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 06/12/2018 10:15

Już w najbliższy piątek o godzinie 20.35 w TVP 1 odbędzie się emisja programu The Wall. Wygraj marzenia w którym o wielką wygraną powalczą złotowianki Olga i Ewa

Olga i Ewa to koleżanki, które wspólnie pracują w fundacji „Złotowianka”. Olga jest menadżerem fundacji, Ewa pracuje w Niej jako psychoterapeutka. Obydwie walczą o jeden cel.
Olga i Ewa chcą popularyzować mało znaną w Polsce dyscyplinę sportu, którą mogą uprawiać osoby niepełnosprawne „RACERUNNING”. „RACERUNNING” uprawia się na tzw. MOBILERACH. To sport dla niepełnosprawnych albo osób chorych i starszych z dysfunkcjami.

Mobiler, to trójkołowy rower bez pedałów, w którym koła ustawione są pod kątem tak, by można było łatwiej zachować równowagę. Jest w nim specjalna podkładka, na której zawodnik może się oprzeć. Biegacz, który całe życie spędził na wózku może dzięki temu rowerowi w pewien sposób biegać, przesiąść się z wózka i zmierzyć z nową aktywnością.

Na Międzynarodowych Zawodach RACERUNNING, które niedawno rozgrywały się w Kopenhadze ich podopieczna zdobyła dwa złote medale. Za każdy razem, kiedy niepełnosprawna osoba siada na to specjalne urządzenie towarzyszą temu niezwykłe emocje.

Niepełnosprawne osoby mają świadomość, że przekraczają kolejne granice i mierzą się z czymś, co było jeszcze jakiś czas temu dla nich niedostępne.

Czy uda im się pokonać Ścianę i wygrać swoje marzenia? 
Do zobaczenia w piątek o 20:35 w Jedynce!

Reklama

Złotowianki w programie The Wall. Wygraj marzenia komentarze opinie

  • gość 2018-12-06 10:47:11

    teleturniej ok, moze byc ciekawie

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 16:31:02

    Brawo panie z fundacji. Czyniąc dobro nie należy oglądać się za złowrogim skowytem którego u nas nie brakuje. POWODZENIA i jak największej wygranej dla podopiecznych.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-06 17:17:13

    Ja tez chciałbym etat w tej fundacji. Będę pomagał ludziom mając z tego źródło utrzymania. Jakie to wspaniałomyślne.

  • Gość7 - niezalogowany 2018-12-06 19:05:41

    Załóż swoją fundację to będziesz tak zarabiał. Nie znam Pań ale powodzenia życzę! Będę oglądać:)

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 08:20:50

    Człowiek bez problemów w życiu może pisać w ten sposób. Powinieneś się wstydzić za swoje słowa. Wiadomo, że jak osoba pracuje w fundacji to nie żyje wyłącznie powietrzem. Logiczne.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 08:54:12

    Cieszę się,że Złotowianki i to z Fundacji Złotowianka,którą bardzo szanuję i wspieram zaistniały...ale nie oglądam reżimowej telewizji.Nie mam tvp1,tvp2 oraz tvpinfo zakodowanej w telewizorze.Zaczynam poważnie zastanawiać się nad Polsatem...Już widzę wpisy typu pewnie oglądasz tylko tvn i tvn24.Tak to prawda.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 08:54:34

    Cieszę się,że Złotowianki i to z Fundacji Złotowianka,którą bardzo szanuję i wspieram zaistniały...ale nie oglądam reżimowej telewizji.Nie mam tvp1,tvp2 oraz tvpinfo zakodowanej w telewizorze.Zaczynam poważnie zastanawiać się nad Polsatem...Już widzę wpisy typu pewnie oglądasz tylko tvn i tvn24.Tak to prawda.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 10:56:13

    A nie przyszło ci do głowy ze skoro większość telewizji tak mówi to musi być prawda? Według ciebie tylko tvn i tvn 24 mówią prawdę? Te telewizję nie mówią prawdy nawet idiota stwierdzi ze one są antyrządowe a nie niezależne.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 10:58:22

    Te kobiety pracują nie pomagają. A to jest różnica.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 11:18:21

    Jeżeli wszyscy (telewizję prócz tvn) mówią ze PO i opozycja to złodzieje to musi być prawdą.

  • Ania - niezalogowany 2018-12-07 12:18:13

    https://ksiegaszczescia.blogspot.com/ - widzieliście to? Nieźle się rozkręca. Czy tam jest mowa o miejscowości Łąkie? Zobaczcie w pierwszym poście. Czytam ze wzruszeniem.

  • Gość - niezalogowany 2018-12-07 13:04:21

    Ludzie!!!! Zastanówcie się!!!! Zamiast życzyć powodzenia Panią to Wy już urządzacie słowną bitwę polityczną. Święta się zbliżają trochę pokory. I cieszmy się, że są takie osoby, które chcą coś zrobić dla dzieci czy dorosłych niepełnosprawnych. :)

  • Łuki - niezalogowany 2018-12-07 21:23:56

    Gratulacje

  • Iza - niezalogowany 2018-12-07 21:24:58

    Brawo!!!!! Jestem pełna podziwu. Gratuluję tak dużej wygranej!

  • Marta - niezalogowany 2018-12-09 09:37:39

    Super... Cieszę się Waszą wygraną

  • gość 2018-12-09 10:37:51

    Bardzo się cieszę że w końcu ktoś wygrał z mojego miasta BRAWO

  • kled - niezalogowany 2018-12-09 19:13:23

    Te panie wspaniale reprezentowali Złotów! Oglądałem dzisiaj ten program.Jestem pełen podziwu dla tego co te panie robią w Fundacji Złotowianka.Program w którym zgarnęli dla fundacji ponad 270 tys. zł rewelacyjny!

  • Gość - niezalogowany 2018-12-09 19:23:23

    Gratulacje

  • gość 2018-12-12 20:56:01

    Pełen szacun dla tych Pań. I to jest właśnie prawdziwa reklama Złotowa, jego mocnych stron a nie zaklinanie rzeczywistości i robienie Zdroi. Ucz się Burmistrzu jak promować miasto.

  • On - niezalogowany 2019-04-07 12:03:57

    Niby grały o pieniądze dla fundacji i wygrały sporą kwotę. Ponoć przekazały tylko 60 tysięcy. Gdzie reszta?

  • Pan Gość - niezalogowany 2019-04-14 00:34:31

    Zajumala sobie Olga 210 tyś, i to sie nazywa wyrolować wszystkich xD bez mydła

  • Edek - niezalogowany 2019-04-20 17:59:08

    Złotów to małe miasteczko, wszyscy się znają. Wywinąć taki numer to trzeba mieć tupet i odwagę.

Dodajesz jako: |