:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Zdrowie i szpital, Zmarł Roman Runge - zdjęcie, fotografia
Portal zlotowskie.pl 25/03/2019 17:33

Do naszej redakcji dotarła dzisiaj smutna wiadomość

W piątek 22 marca w wieku 66 lat zmarł Roman Runge. Sprawował on mandat radnego Rady Powiatu Złotowskiego przez cztery kadencje, tj. w latach 1998-2002, 2002-2006, 2006-2010 i 2010-2014. W ostatniej z wymienionych kadencji Roman Runge pełnił funkcję członka Zarządu Powiatu Złotowskiego.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Reklama

Zmarł Roman Runge komentarze opinie

  • gość 2019-03-25 18:24:49

    Bardzo porządny, dobry człowiek

  • gość 2019-03-25 18:40:47

    Chodziłem z nim do szkoły....

  • gość 2019-03-25 18:46:12

    Porządny gość, szkoda. Bracia K. z jastrowskiej Policji zdążyli jeszcze dobrze jemu napsuć krwi.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 19:36:56

    bardzo szkoda.....pamiętam go....zawsze miły...uśmiechnięty.....zawsze zaczepił na ulicy żeby porozmawiać.... Żal że tacy ludzie odchodzą tak szybko.....za szybko

  • gość 2019-03-25 19:50:28

    był bardzo dobrym nauczycielem i wychowawca na warsztatach

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 20:19:05

    Bardzo porządny człowiek!! Za szybko Panie Romanie...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 20:20:45

    O braciach k z jastrowskiej policji powinien powstać artykuł w gazecie ... i to nie tylko w lokalnej gazecie . Znalazłoby się na pewno KILKA osób którzy chętnie udzieliliby wywiadu . Bracia K ;) pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 20:36:15

    A wiesz może Gościu za co „napsuli kwi” Panu śp Runge ?

  • Buka - niezalogowany 2019-03-25 20:57:25

    Nie on pierwszy nie ostatni któremu Bracia K napsuli krwi. Niech spoczywa w spokoju

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:02:55

    Za szybko panie romanie wyrazy współczucia dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:03:34

    Za szybko panie romanie wyrazy współczucia dla rodziny

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:05:11

    Dobry człowiek i to oburzające jakim prawem policją i bracia K. Zatrzymują prowadzącego samochód podwpływem radnego powiatowego....wstyd bracia K.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:14:06

    Ten pan został zatrzymany przez policjantów z Jastrowia do kontroli podczas której wyszło, że kierował pod wpływem alkoholu nie on pierwszy nie ostatni . To nie byli bracia k .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:31:18

    Uwielbiam Jastrowską policję, a zwłaszcza braci K. Są wzorowymi policjantami. Oby więcej takich, to na ulicach na pewno będzie bezpieczniej. Nic nie usprawiedliwia jazdy po pijaku, nawet mandat radnego. Policja jest od chronienia obywateli przed takimi ludźmi. Ciekaw jestem komentarza, gdyby spowodował śmiertelny wypadek, albo potrącił dziecko, niech zgadnę " Gdzie była policja". Niech spoczywa człowiek w spokoju.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-25 21:36:24

    Pozostawmy ten artykuł panu Runge i jego pamieci nie wtracajmy wątków nie istotnych dla tak wielkiej tragedii . Każdy robił swoje, a teraz niech spoczywa w spokoju.

  • gość 2019-03-26 12:33:44

    Zatrzymali, bo gość jechał na**bany, no tacy niedobrzy ci policjanci........ :D

  • gość 2019-03-26 19:05:18

    Była to zemsta za wywalenie na..banego rozrabiającego policjanta z byłego baru piwnego na ul.Brzozowej

  • Gość - niezalogowany 2019-03-26 20:14:46

    Bracia K to solidni policjanci,przemili,pomocni jeden jak i drugi!Łączy ich nawet wspólny fryzjer :-)

  • gość 2019-03-26 22:19:23

    to smutne człowiek umiera a ludzie brudy z przeszłości wyciągają.spoczywaj w pokoju bo już żadna krzywda ludzka ci nie grozi,RIP

  • Gość - niezalogowany 2019-03-27 00:35:43

    Bardzo dobry, grzeczny, kulturalny człowiek Szkoda, że tak szybko tacy ludzie odchodzą na drugą stronę! Niech spoczywa w spokoju Składam wyrazy ssrdecznego współczucia rodzinie

  • gość 2019-03-28 13:26:10

    Wyrazy współczucia dla bliskich.

Dodajesz jako: |