:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Znamy kandydatów do Rady Miejskiej w Złotowie

18/09/2018 03:06
Wybory, Znamy kandydatów Miejskiej Złotowie - zdjęcie, fotografia

Zobaczcie pełną listę kandydatów na radnych Rady Miejskiej w Złotowie, spośród których będziemy wybierać radnych w październikowych wyborach samorządowych

Okręg nr 1

Boh. Westerplatte 1A - 11E, Marii Skłodowskiej-Curie

Mateusz HRYCOŃ (KWW Adam Pulit)

Mariola WEGNER (KWW Zadbajmy o Złotów)

 

 

 

Okręg nr 2

Słowackiego 1-8, Wańkowicza, pl. Wolności, Reymonta

Jarosław BIECKI (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)

Stanisław WOJTUŃ (KWW Połączył nas Złotów)

Anna ZARĘBA (KWW Zadbajmy o Złotów)

 

 

 

Okręg nr 3

Boh. Westerplatte 12, Słowackiego 9, Norwida bez nr 14

Łukasz CZERWIEC (KWW Połączył nas Złotów)

Henryk GOLLA (KWW Zadbajmy o Złotów)

Katarzyna JÓZEFOWSKA (KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska)

 

 

 

Okręg nr 4

Boczna, Konopnickiej, Marii Zientara–Malewskiej, Matejki, Norwida 14, Powstańców, Sienkiewicza, Spacerowa, Staszica, Szpitalna

Alicja FRUZIŃSKA (KWW Adam Pulit)

Grzegorz KOLERA (KWW Połączył nas Złotów)

Jacek LEWANDOWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)

 

Okręg nr 5

Boh. Westerplatte 13 i kolejne

Krystian CICHAŃSKI  (KWW Zadbajmy o Złotów)

Sylwina GŁĘBCZYŃSKA  (KWW Połączył nas Złotów)

Janusz JUSTYNA  (KWW Adam Pulit)

 

   

Okręg nr 6

Brzozowa, Głębinowa, Jarzębinowa, Jodłowa, Kolejowa, Kopernika, Kujańska, Moniuszki 10 i kolejne, Nieznanego Żołnierza, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Wodociągowa, Za Dworcem

Agnieszka JĘSIEK-BARABASZ (KWW Połączył nas Złotów)

Anna NAPORA (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)

 

 

 

Okręg nr 7

600-Lecia, al. Piasta, Janusza Sławińskiego, Moniuszki 1-9

Roman HERNES (KWW Zadbajmy o Złotów)

Jakub PIENIĄŻKOWSKI (KWW Połączył nas Złotów)

Karol WRZALIK (KWW Adam Pulit)

 

   

Okręg nr 8

Bolesława Krzywoustego, Polna, Zielna

Zdzisław ŻEBRYK  (KWW Zadbajmy o Złotów)

Grażyna MOCZARSKA (KWW Adam Pulit)

Krzysztof ŻELICHOWSKI  (KWW Krzysztofa Żelichowskiego)

 

 

 

Okręg nr 9

Al. Mickiewicza, Cechowa, Garncarska, Grochowskiego, Krótka, Mokra, Nowy Rynek, Pasterska, Podolska, Półwiejska, Spichrzowa, Studzienna, Targowa, Towarowa, Wojska Polskiego, Zduny

Lucyna GRUNAU-KURASZ (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)

Krzysztof KULASEK (KWW Połączył nas Złotów)

Zygmunt MUZIOŁ (KWW Adam Pulit)

 

Okręg nr 10

Chrobrego, Dworzaczka, Piotra Skargi, Obrońców Warszawy, Ostra, Panny Marii, pl. Paderewskiego, Półwysep Rybacki, Rybacka, Stary Rynek, Wawrzyniaka, Wodna

Jarosław BIAŁKOWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)

Łukasz PIOSIK (KWW Połączył nas Złotów)

Katarzyna SPYT (KWW Adam Pulit)

 

 

 

Okręg nr 11

Królowej Jadwigi 58 i kolejne, Plut. Michała Robaka, Szkolna, Jagiełły

Tomasz CEGIELSKI (KWW Połączył nas Złotów)

Aldona CHAMARCZUK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)

Zofia KORPUSIK-JELONEK (KWW Zofii Korpusik-Jelonkowej)

Marcin MISZTAL (KWW Adam Pulit)

Mirosław WEGNER (KWW Zadbajmy o Złotów)

 

 

 

Okręg nr 12

Brunona Radowskiego, Chojnicka, Ciesielska, Jana Kocika, Kamieniarska, Królowej Jadwigi 1 - 57, Domańskiego, Łowiecka, Murarska, Przechodnia, Rogatki, Rzemieślnicza, Stolarska, Ślusarska, Świerkowa, Brzezińskiego

Magda BRYLAŃSKA-ZIOMEK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)

Krzysztof KORONKIEWICZ (KWW Połączył nas Złotów)

Zbigniew ZALEWSKI (KWW Zadbajmy o Złotów)

 

 

 

Okręg nr 13

8. Marca, al. Rodła, Antoniego Dorsza, Antoniego Jaśka, Bytomiaków, Franciszka Bartosza, Jana Rożeńskiego, Jaśminowa, Józefa Horsta, Józefa Mozolewskiego, Pellowskiego, Kwiatowa, Kwidzyniaków, Leśna, Marii Gąszczak, Pogodna, Potulickich, Promykowa, Romana Kołodzieja, Rozdroże, Różana, Słoneczna, Teofila Kokowskiego, Zamkowa

Iwona FIDURSKA (KWW Adam Pulit)

Katarzyna FONS (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)

Roman GŁYŻEWSKI (KWW Połączył nas Złotów)

Marzena JAKÓBCZYK-KOWALSKA (KWW Zadbajmy o Złotów)

 

 

 

Okręg nr 14

Działkowców, Jastrowska, Jeziorna, Kresowiaków, Miła, Plażowa, Spokojna, Wędkarska, Wielatowska, Wincentego Witosa, Zaciszna, Żeglarska

Dariusz CIĘŻKI (KWW Adam Pulit)

Stanisław WEŁNIAK (KWW Zadbajmy o Złotów)

Jan ZAMCZYK (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)

 

 

 

Okręg nr 15

Al. P.J. Lenne, Czarna Droga, Dwór Złotowski, Gorzelniana, Grudzińskich, Jerozolimska, Kazimierza Brzuchalskiego, Kościelna, Maćkowiczów, Drzymały, Hubego, Nowa, Okrężna, Partyzantów, pl. Kościuszki, Sportowa, Widokowa, Wioślarska, Zakątek

Marcin BATKO(KWW Zadbajmy o Złotów)

Przemysław MALISZEWSKI (KWW Porozumienie Samorządowe w Złotowskim)

Maciej ZAJĄC (KWW Adam Pulit)

Zbigniew ŻUBRYJ (KWW Połączył nas Złotów)

 

Reklama

Znamy kandydatów do Rady Miejskiej w Złotowie komentarze opinie

  • gość 2018-09-18 04:36:00

    Może tak podacie dokładnie z jakiej partii jest kandydat?? Nie ma PiSowców??

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 06:54:51

    Nie ma komitetu PiS, bo Fidurski dogadał się z Pulitem.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 07:22:23

    No właśnie bo gdzieś ukryli się pełowcy szuje co jeszcze u władzy nie byli.

  • gość84 - niezalogowany 2018-09-18 10:20:31

    co tam robi Zamczyk?? kiedys byl radnym to w dupie mial ten okreg z ktorego startowal. Kasa sie konczy i chce troche podreperowac domowy budzet ??

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 10:24:49

    Ja bym chętnie zagłosował na kogoś z PiS ale przyjrzałbym się jeszcze kto to jest.

  • Obserwator - niezalogowany 2018-09-18 10:57:55

    Trzeba dobrze przyjrzeć się kandydatom i co sobą reprezentują, bo niektórzy to mistrzowie kamuflażu.

  • Zenek - niezalogowany 2018-09-18 12:01:39

    Ja tylko na PIS

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 12:09:44

    Świnie powinno się regularnie wymieniać chyba że któraś to dzik.

  • Świnia Wieprzewska - niezalogowany 2018-09-18 12:14:53

    Ja jestem z KWW ,,połączyło nas koryto" i chętnie też bym wystartowała. Czy mógłby mnie ktoś oświecić jakie trzeba spełnić warunki?

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 13:54:12

    Ja też bym z chęcią zagłosował na dojną zmianę. Pan zero by zrobił co trzeba z tą krainą tak by jeszcze więcej się nachapać.

  • gość 2018-09-18 20:00:51

    Uważam, że oddając swój cenny głos na dana osobę ze swojego okręgu, wiemy jaka ta osoba jest i dokładnie ją znamy. Głosujemy na osobę która ma zostać radną w naszej gminie a nie na partię!!! Najważniejszy jest CZŁOWIEK, a nie PARTIA.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 21:11:30

    Ja napewno nie zagłosuje na ludzi powiązanych z dzisiejszą opozycją bo jak pan Morawiecki powiedział kawał : ,,Dzwoni kuzyn do donalda tuska - cześć donald co robisz? Nic. Jestem w pracy." To nie tylko ze nic nie robili to jeszcze działali na niekorzyść państwa i obywateli. Możecie mówić na PiS dojna zmiana ale jak na razie to ludzie z PO doili Polskę kosztem najbiedniejszych przykładem jest H.G.Waltz.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 21:13:50

    Jak świni plujesz w oczy ona mówi ze to deszcz. Podobnie jest z elektoratem PO.

  • gość 2018-09-18 21:38:57

    Sprzedam wazelinę. Będzie bardzo niektórym potrzebna by wyborcom wejść w ...........

  • Gość - niezalogowany 2018-09-18 23:05:32

    Fidurska i Pulit = PIS , jaki to komitet wyborczy Pulit ?? To PIS , ZARAZA i DŻUMA XXI wieku. Jak nisko trzeba upaść panie Pulit ??

  • Gość - niezalogowany 2018-09-19 08:41:06

    Pan Fidurski rada powiatu Pani Fidurska rada miasta -rodzina na swoim! Można ?

  • gość 2018-09-19 09:23:31

    Połączyła nas destrukcja i niszczenie. TYlko nie Koronkiewicz.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-19 10:16:19

    PO w swoim elektoracie ma ludzi zamożnych którzy mimo że nie potrzebują to jednak pobierają 500+ i krytykują PiS. PO to ludzie zakłamani którym nagle spodobał się projekt 500+ i inne projekty na które nie było pieniędzy w budżecie według nich. Oni obiecają wszystko żeby tylko wrócić do władzy. Większość naszego społeczeństwa nie da się nabrać dlatego będą mieli poparcie głównie u ludzi zamożnych którzy narzekaja na wysokie podatki i zusy ale tylko to jest jedyny sposób aby wyciągnąć od nich kasę i dać obywatelom bo oni nie chcą płacić im wiecej. Twierdzą że płacą godnie wożąc się po świecie na wakacje. Kto nie widział u szefa na biurku zdjęć z wakacji w egzotycznych krajach?

  • Ryszard Wieprz - niezalogowany 2018-09-19 10:22:17

    Ja jestem z KWW Ryszarda Wieprza i tez chciałbym do koryta. Obiecuje ze jak skończę to będzie puste. Moim przyjaciołom prywaciarzom tez obiecuje zlecenia od miasta.Możecie wystawić w kosztorysach tyle zer ile chcecie. Liczę na poparcie.

  • gościu - niezalogowany 2018-09-19 12:59:12

    Wełniak jeszcze kandyduje? Ma 67 lat, to pod koniec kadencji będzie miał 72, ludzie wstydu nie mają, czy oni są przyspawani do tego koryta? Mam nadzieję że się wytłumaczy ze swoich sztandarowych inwestycji jak basen gdzie sprawą zajmuje się prokuratura a mieszkańcy nie mogą teraz z niego korzystać, korty tenisowe obok basenu na których nie da się grać, zwężenie boiska Sparty pod działki dla deweloperów , zepsute fontanny, zalewana promenada nad jeziorem Baba, i hit nr 1 zepsute kaczuszki na kaczym dołku . Za Pulita nie ma takich fuszerek , Jak zrobił Słowackiego to aż chce się po tym chodzić na spacer z pieskiem

  • gość 2018-09-19 15:12:56

    Jakość inwestycji za Pulita to jego duży atut. Dziwne że się tym nie chwali. Fajne inwestycje powstały też za rzeką - Dorsza , Okrężna i Kwiatowa itp. Naprawdę warto !

  • gość 2018-09-19 20:32:50

    O tak, kamieni kupa w Parku Miejskim to najpiękniejsza inwestycja obecnego włodarza. Od niezorientowanych - to ma być pomnik czy fontanna ? Chodziło ponoć o upamiętnienie historii ruchu muzycznego w Złotowie. Rewelacja! Do tego parkowe chodniki - ptasia kloaka.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 10:12:53

    ,, Przyspawani do koryta..." ha ha ha ha .... dobre jesteś mistrzem.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-20 13:50:37

    Gdzie jest Nemo?

Dodajesz jako: |