:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zniszczył samochód papierem ściernym bo sąsiedzi "szurali" meblami w swoim mieszkaniu

Kronika kryminalna, Zniszczył samochód papierem ściernym sąsiedzi szurali meblami swoim mieszkaniu - zdjęcie, fotografia
17/01/2019 16:08

Policjanci Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie ustalili sprawcę zniszczenia samochodu marki Renault Megane. Pojazd ten zaparkowany był na jednym z parkingów w Złotowie

Policjanci Wydziału Kryminalnego wyjaśnili sprawę zniszczenia samochodu marki Renault Megane. Do uszkodzenia pojazdu doszło w listopadzie i grudniu ubiegłego roku. Sprawca zniszczył powłokę lakierniczą auta poprzez jej zarysowanie. Auto było zaparkowane na jednym z parkingów w centrum Złotowa. Straty jakie spowodował pokrzywdzony właściciel pojazdu wycenił na kwotę ponad cztery tysiące złotych. Zniszczeniu uległy przednie i tylne lewe drzwi, tylne prawe drzwi, ściany boczne oraz pokrywa wlewu paliwa.

 


Działania podjęte przez policjantów pozwoliły ustalić i zatrzymać w dniu 14 stycznia br. sprawcę tego czynu.

Wandalem okazał się być 63-letni mieszkaniec Złotowa. Mężczyzna usłyszał zarzut umyślnego zniszczenia mienia, do którego się przyznał. Składając wyjaśnienia mężczyzna powiedział, że zniszczył samochód używając do tego papieru ściernego. Zrobił to celowo, gdyż właściciele samochodu, jego sąsiedzi denerwowali go, głośno się zachowywali i "szurali" meblami w swoim mieszkaniu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.
IW

Reklama

Zniszczył samochód papierem ściernym bo sąsiedzi "szurali" meblami w swoim mieszkaniu komentarze opinie

  • gość 2019-01-17 16:53:06

    i pewnie dostanie zawiasy a to dla takiego to jak prezent. A powinni obciac lapy i zostawic...nauczylby sie imbecyl ze nie swojego sie nie rusza !!

  • Tadek - niezalogowany 2019-01-17 16:56:50

    Po spowiedzi się kasuje!

  • gość 2019-01-17 19:04:39

    Też nie lubię jak sąsiedzi szurają meblami

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 19:35:49

    Mamy super prawo za napad z bronią 5 lat i zato tesz 5 lat

  • gość 2019-01-17 19:48:59

    za rozbój z użyciem broni palnej jest akurat kara od 3 do 12 lat pozbawienia wolności, znawco.

  • Poszkodowany - niezalogowany 2019-01-17 19:57:51

    Do Gość. Powiedz mi jak czteroletnia dziewczynka ma podnieść krzesło ważące kilka kilogramów?

  • Gość-:) - niezalogowany 2019-01-17 20:01:25

    A wystarczy przykleić filc pod nogi krzesła i nie ma szurania, poza tym łatwiej sie odsuwa xD

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 20:02:28

    Kurcze a moi sąsiedzi mają tak skrzypiące drzwi od domu, że chyba pójdę i im zawiasy nasmaruję !

  • gość 2019-01-17 20:05:44

    Kiedyś koleżanka mi opowiadała o takim sąsiedzie na ul. Boh. W-tte. Mieszkala nad nim, miała dywany i małego synka oraz mnóstwo przykrości, że hałasuje. Ci wrażliwi sąsiedzi jeszcze tam mieszkają, tylko lokatorzy powyżej się zmieniają. Problemy wciąż te same. Może to ......

  • Rrr - niezalogowany 2019-01-17 21:08:00

    No nieźle właściciel sobie wycenił starego grata 4tyś zł poniosło go :)

  • gość 2019-01-17 21:11:32

    Sąsiedzi nie liczą się z pozostałymi lokatorami i potrafią dokuczyć.Cierpliwości zabrakło.

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 21:59:19

    Są domy w cenie mieszkania. Jak komuś przeszkadza życie w bloku (co często rozumiem) niech zamieni na dom . Proste?

  • Poszkodowany - niezalogowany 2019-01-17 22:10:22

    Do Rrr. Nie ja wycenilem tylko Rzeczoznawca

  • Tomek - niezalogowany 2019-01-17 22:33:18

    Wolnoć Tomku w swoim domku! Mógł też sobie poszurać a nie niszczyć czyjś dobytek. Są inne sposoby. Szurnięty dziad!

  • Gość - niezalogowany 2019-01-17 22:50:21

    Gosc naprawde chyba nie lubi dzieci z tego co zaobserwowalam

  • RenaultWiliams - niezalogowany 2019-01-17 22:53:28

    Karygodne zachowanie...Ale fakt facet wycenil straty na 4tys a auto warte 3tys

  • gość 2019-01-18 10:54:05

    do rrr jak i RenaultWiliams: prosty rozrachunek, malowanie każdego elementu u lakiernika to ~400zł. Samo to daje ~2500zł. Do tego dolicz prace blacharskie i masz kwotę 4000zł. Blacharka i lakiernictwo się ceni, ale cóż, wystarczy kilka milimetrów na danym elemencie a i tak do malowania jest cała powierzchnia. Rzeczoznawca wycenił jak wycenił, pokrywa 'szkodnik' ;) a druga sprawa - co komu do portfela zaglądacie? :)

  • gość 2019-01-18 11:32:37

    Kwota 4 tys. zł za uszkodzenie karoserii jest normalna. Tyle żąda profesjonalny zakład blacharsko-lakierniczy za pomalowanie trzech elementów. Taki rachunek dostał mój ubezpieczyciel od wykonawcy naprawy.

  • ja - niezalogowany 2019-01-18 14:21:57

    Obok woj.polskiego też jakaś kur porysował mi auto. Jak przyłapię to dowiecie się kto na tym i innym forum

  • Rrrrr - niezalogowany 2019-01-18 17:52:03

    W opisie jest podane że właściciel wycenił na 4tyś a nie rzeczoznawca

  • Lakiernikarz - niezalogowany 2019-01-18 18:12:07

    4tys cebul chyba

  • Gość - niezalogowany 2019-01-18 18:58:18

    Lakiernikarz? Takie słowo istnieję?

  • gość 2019-01-19 10:47:53

    Niezły rzeczoznawca , to chyba ocenił jako szkodę całkowitą

Dodajesz jako: |