:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Zostań jednym z nas - praca w policji

Informacje, Zostań jednym praca policji - zdjęcie, fotografia

Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie

Jeszcze dziś zadzwoń pod numer 19 997

Nasi specjaliści udzielą Ci szczegółowych informacji na temat zasad prowadzonego naboru do służby w Policji.

 

  Więcej informacji znajdziecie klikając w link poniżej.

http://bip.poznan.kwp.policja.gov.pl/KWP/rekrutacja-do-sluzby-w


Zostań jednym z nas - praca w policji komentarze opinie

  • kama - niezalogowany 2018-06-20 20:20:53

    dobre ;) no zem sie uplakala

  • Anya - niezalogowany 2017-05-15 19:13:26

    Spoko ludzie, 500+ zwiększy patolę i chętnych będzie więcej. I będzie Radek milicjant sponsorowany przez 500+.

  • antydog - niezalogowany 2017-05-14 09:15:15

    Jaka Policja?? U nas jest Milicja jeszcze!! Policja to jest profesjonalna, kulturalna i pomaga ludziom...

  • batman - niezalogowany 2017-05-14 04:41:22

    jak scigali mnie po ulicach Gotham zawsze uciekalem przed nimi, bo obawialem sie ze zechca mnie przecwelic i zrobic pionka na uslugach systemu za psie pieniadze wylapujacego z gnatem przy pasie stare emerytki na pasach. tyle w temacie

  • do Czita - niezalogowany 2017-05-13 21:37:06

    Skąd ten nerwowy ton Czita? Uspokój się!

  • do Czita - niezalogowany 2017-05-13 21:36:52

    Skąd ten nerwowy ton Czita? Uspokój się!

  • Czita - niezalogowany 2017-05-13 21:12:30

    A co mnie bsw obchodzi? Bo coś ci się w głowie pomieszalo.

  • Czita - niezalogowany 2017-05-13 21:12:23

    A co mnie bsw obchodzi? Bo coś ci się w głowie pomieszalo.

  • xxx - niezalogowany 2017-05-13 19:26:12

    Przed BSW tez taki mądry jesteś?

  • Aris - niezalogowany 2017-05-13 19:12:37

    Chciałeś/aś napisać kupić. Muszę kupić. Za to ty musisz ukraść interpunkcje.

  • xxx - niezalogowany 2017-05-13 12:57:23

    On może zbiera a ty musisz ukraść

  • Walczący z cebulą - niezalogowany 2017-05-12 21:24:36

    A jak tam w alejce z truskawkami?

  • Zomowiec - niezalogowany 2017-05-12 18:52:24

    Najpierw musisz miec podatna psychikę na sformatowanie i wgranie softu "milicja" potem jak minister wspomniał musisz pochodzić z rodziny patologicznej a potem musisz przestac mysleć i działać instynktownie a wtedy to juz z górki. Po 6 miesiecznym szkoleniu i praniu mózgu zostaniesz Milicjantem aj sorry policjantem. Podobno niektórych "patologicznych" mozna juz przeszkolić po 4 miesiącach?

  • Guma - niezalogowany 2017-05-12 14:33:21

    Zostaniesz policjantem i będą rzucać was po Polsce na komisariaty za ok1900 zł brawo wolę zostać robolem za większą stawke !!! Brawo rząd i minister niech policjanci się wypowiedza

  • asert - niezalogowany 2017-05-12 13:39:12

    NIGDY. Trzeba mieć honor.

  • xxx - niezalogowany 2017-05-12 13:19:53

    A po studiach w Biedronce Lidlu itp. układać towar i na kasie pracować to nie wstyd? W 90-tych latach panował ten sam trend. Wstyd iść do policji. Kto się nie wstydził, ten ma 50 lat i jest emerytem. Ja natomiast sie wstydziłem i teraz je..ę do 65. Żenada.

  • Malgorzata - niezalogowany 2017-05-12 12:34:07

    dzisiaj to troche wstyd w policji pracowac ...zobaczcie co policja wyprawia na manifestacjach ! jak za komuny sie zachowuja !

  • Edu - niezalogowany 2017-05-12 11:49:51

    1850 złotych ciekawe... Ludzie bladego pojęcia nie mają ile kto zarabia i jakie różnice są pomiędzy danymi działami.

  • on - niezalogowany 2017-05-12 11:03:01

    zapomniales dodac rowniez ze jezeli chcesz byc w kryminalnej i zostać łowcą z nagrodami za łapanie wiary ktora ma przy sobie gram marychy to tez badz z nami dostaniesz awans za wybitne zaslugi

  • on - niezalogowany 2017-05-12 10:47:50

    w biedronce placa troche mniej jak zwyklemu kraweznikowi ale ma bezpieczniejsza robote :)

  • Adam12 - niezalogowany 2017-05-12 10:32:49

    Jeśli i Ty chcesz rozwiązywać arcytrudne zagadki jak kradzież setek ton kruszywa z nasypu lub jeśli chcesz zobaczyć jak to jest walić mandatami w groźnych przestepcow przechodzących poza pasami to zostań jednym z nas.

  • pracuś - niezalogowany 2017-05-12 10:12:57

    za 1850 zł hehehe !!!!!

  • 1312 - niezalogowany 2017-05-12 10:01:23

    "Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem." HAHAHAHAHAHAHA. ACAB!

  • mix - niezalogowany 2018-07-25 12:47:52

    nie zostanę policjantem... każdemu złodziej nie miał by ręki .... zboczeniec wiadomo czego... itd.