Zwycięstwo Kadetek Sparty Złotów

Siatkarki Sparty Złotów w lidze kadetek w gr. 10 podejmowały dziś rywalki z UKS Szóstka Rawicz. Gospodynie bez większych problemów wygrały 3:0.

Kadetki Sparty Złotów odniosły swoje pierwsze zwycięstwo w nowym roku 2018

Rok 2017 siatkarki Sparty Złotów zakończyły udanym występem przeciwko drużynie UKS Czwórka Piła. W pierwszym meczu nowego roku złotowskie kadetki potwierdziły zwyżkującą formę, po raz kolejny pokonując siatkarki UKS Szóstka Rawicz (w październiku 2017 r. Sparta wygrałą na wyjeździe 3:0). Tym razem podopieczne trener Beaty Wojtasik zaczęły bardzo mocno, pierwszego seta wygrywając do 7. W kolejnej odsłonie górą także były gospodynie, które zwyciężyły do 16. Trzeci set wydawał się formalnością, ale rozluźnione spartanki doprowadziły do kilku nerwowych momentów. Koniec końców udało się powściągnąć emocje i zapisać na swoim koncie kolejne trzy punkty. Kolejny mecz kadetki MLKS Sparta Złotów rozegrają na wyjeździe z zespołem UKS AUGUSTYNKI Kalisz (21 stycznia). Trzymamy kciuki! Więcej informacji na ten temat znajdziecie w najbliższym numerze Aktualności Lokalnych.

MLKS Sparta Złotów – UKS Szóstka Rawicz 3:0 (25:7, 25:16, 25:20)

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.