Olimpiada w Osowie

Pierwsza kolorowa Olimpiada w Osowie za nami

Dzięki determinacji i doskonałemu przygotowaniu zawodników, mogliśmy oglądać spektakularne zmagania na łonie natury. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 kategorie wiekowe, w których toczyli sportową rywalizację. Wyniki tych zmagań możecie zaobserwować w tabeli poniżej. GRATULUJEMY!

Opis zdjęcia

 

Kategoria open może czuć się nieco poszkodowana, ponieważ zabrakło dla nich czasu na rozegranie wszystkich konkurencji. Ale wiedzcie że pamiętam i nadrobimy to przy pierwszej nadarzającej się okazji.

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się zorganizowane przez Alicję akrylowe warsztaty. Okazało się że stare okno może jeszcze raz zabłysnąć i zachwycić . W rezultacie mamy na podwórku galerię sztuki obejmującą wszystkie główne nurty malarstwa. Pięknie się spisaliście!

Dzień zakończyliśmy ogniskiem i wspólnymi zabawami . W konkurencji „Każdy mokry”, pomiędzy Ala Team i Tomek Team padł remis. Co jest nie lada sztuką bo uczestnicy musieli w małych wiaderkach przenieś nad głowami 10 l wody. Obu ekipom udało się przelać po 7,5 l. Resztę z uśmiechem rozlali na siebie.

Dawid i Kacper bez chwili wytchnienia składają naszego robota i choć ten stawia bierny opór chłopakom idzie coraz lepiej. Jeszcze nogi i dzieło stworzenia dobiegnie końca.

A.Haraf

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu