SBL Zakrzewo mistrzem Złotowskiej Ligi Piłki Siatkowej

W wielkim finale Złotowskiej Ligi Piłki Siatkowej najcenniejszy puchar wznieśli zawodnicy SBL Zakrzewo, którzy 3:1 pokonali Zabajkę Stawnica. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

Po blisko czterech miesiącach siatkarskich zmagań poznaliśmy wreszcie nowego mistrza ZLPS. W tym roku w ostatnim meczu turnieju triumfowali siatkarze SBL Zakrzewo, którzy o najważniejszy puchar wcześniej otarli się już kilkukrotnie. Ich finałowi przeciwnicy z Zabajki Stawnica w półfinale wyeliminowali utytułowany zespół Piotra i Pawła Trzcianka, ale w ostatnim sprawdzianie musieli uznać wyższość SBL-u. Pierwszy set spotkania należał do zakrzewian, w kolejnym „odgryźli się” zabajkowicze, głośno dopingowani przez swoich oddanych kibiców. Pozostałe części meczu wygrali jednak zawodnicy SBL Zakrzewo i to oni odebrali z rąk burmistrza Adama Pulita „Świętego Graala” Złotowskiej Ligi Piłki Siatkowej. Najlepszym kibicom z Zabajki Stawnica kosz słodyczy wręczył dyrektor ZCAS Sławomir Wilowski. Wyróżnienia indywidualne trafiły do:

- Piotra Winklera (Fiedy Trans) – najlepszy zagrywający

- Szymona Łukasika (Fiedy Trans) – najlepszy przyjmujący

- Małgorzaty Dachtery (Zabajka Stawnica) – najlepsza rozgrywająca

- Adama Czyża (Piotr i Paweł Trzcianka) – najlepiej atakujący

- Łukasza Dachtery (Zabajka Stawnica) – najlepiej blokujący

– Agnieszki Mieli (SBL Zakrzewo) - MVP ligi

 

Podium Złotowskiej Ligi Piłki Siatkowej

1. SBL Zakrzewo

2. Zabajka Stawnica

3. Fiedy Trans

 

Finał ZLPS (10 lutego)

Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie – Zabajka Stawnica 3:1 (25:20, 20:25, 25:21, 25:15)

Mecz o III miejsce nie odbył się ze względu na rezygnację z udziału w nim drużyny Piotra i Pawła Trzcianka, dla której termin rywalizacji okazał się niedogodny. Tym samym z brązowych medali mogą się cieszyć zawodnicy Fiedy Trans.

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu