Walentynki w Caffe Latte [zdjęcia]

W ciepłym nastroju święta zakochanych, w kawiarni Caffe Latte młodzież śpiewała romantyczne piosenki i recytowała wiersze o miłości. Atrakcją wieczoru był występ Mariolki z popularnego kabaretu Paranienormalni.

Miłość to najczęściej spotykany temat w literaturze, malarstwie czy filmie. Jest istotnym elementem życia każdego człowieka. Świat bez miłości byłby światem bez ludzkich wartości, bez piękna, sztuki i moralności. W niedzielę 12 lutego, w kawiarni Caffe Latte odbył się wieczorek poetycko-muzyczny w wykonaniu młodzieży, która o miłości mówiła słowami poetów i śpiewała w uniwersalnych, ponadczasowych piosenkach znanych wykonawców. Było romantycznie, nastrojowo i bardzo wesoło. Zwieńczeniem wieczorku był występ popularnej Mariolki z Kabaretu Paranienormalni. Jak się przekonali licznie zgromadzeni uczestnicy wieczorku, miłość niejedno ma imię i można ją wyznawać na wiele różnych sposobów.

Wykonawcami byli: Robert Spors, Katarzyna, Nikola i Mateusz Błaszczak, Weronika Brodawka, Barbara Glogier, Iga i Mirosława Woźniak, Filip Bednarowski i Patryk Konopiński w roli Mariolki.

Fot. Wanda Bihun

 

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu