Wyborcy wskażą kandydata na burmistrza

Klub „Zadbajmy o Złotów” zaprezentował pięć osób spośród których w prawyborach zostanie wybrany kandydat na burmistrza Złotowa w jesiennych wyborach samorządowych

Są to Marcin Batko, Tadeusz Kubów, Jan Maksimczyk i Mariola Wegner. Poparcie dla nich wyborcy będą mogli wyrazić poprzez głosowania na lokalnych portalach internetowych, które potrwają do 6 maja. Prezentacja miała miejsce podczas poniedziałkowej konferencji prasowej zorganizowanej w hotelu Krajna.

Klub „Zadbajmy o Złotów” zaprezentował także kandydatów do Rady Miejskiej Złotowa. Póki co nie wszystkich, choć podczas konferencji zadeklarowano, że z każdego okręgu komitet będzie miał kandydata. W gronie zaprezentowanych w poniedziałkowy wieczór są: Jarosław Białkowski, Wojciech Buczek, Aldona Chamarczuk, Krystian Cichański, Henryk Golla, Roman Hernes, Jerzy Kołodziejczyk, Jacek Lewandowski, Mariola Wegner, Stanisław Wełniak i Krzysztof Żelichowski.

Spośród radnych obecnej kadencji, których komitet wprowadził do rady w wyborach przed czterema laty, o mandat radnego nie będą zabiegać: Alicja Andrzejewska, Anna Rogut i Stanisław Pikulik.

Więcej informacji w najbliższym wydaniu Aktualności Lokalnych

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu