Złotowska Liga Piłki Siatkowej – kolejka XI

W XI odsłonie ZLPS wygrywali faworyci. Po 3 punkty dopisały sobie zespoły Piotr i Paweł Trzcianka, Zabajka Stawnica, SBL w Zakrzewie i Daniel Sztych Team.

W konfrontacji wciąż aktualnego mistrza Złotowskiej Ligi Piłki Siatkowej z waleczną ekipą z Kleszczyny 3:0 wygrali rutyniarze z Piotra i Pawła. Zabajka Stawnica w identycznym stosunku uporała się z zawodnikami debiutującego w złotowskiej lidze PIĘĆSETjedenPLUS, a siatkarze Daniel Sztych Team w pojedynku z rywalami z Zalesia oddali zaledwie jednego seta. Najwięcej emocji kibice zobaczyli w starciu obecnego lidera ( SBL Zakrzewo) z trzecim zespołem tabeli (Fiedy Trans). Lepiej w spotkanie weszli ci drudzy. Po pierwszej wygranej odsłonie Fiedy miało już piłkę setową na 2:0. Doświadczona ekipa z Zakrzewa zdołała jednak postawić na swoim i doprowadziła do remisu. Również w dwóch kolejnych setach lepsi okazali się biało-zieloni, którzy dzięki zwycięstwu 3:1 zachowali miejsce na szczycie tabeli. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w najbliższym numerze Aktualności Lokalnych.