Współpraca

Portal zlotowskie.pl jest liderem na terenie powiatu złotowskiego i przyległych mu gmin. Co miesiąc odwiedzany jest przez 44 984 niepowtarzalnych osób Łączna liczba odwiedzin to 154 815.

Poziom odsłon stale rośnie i obecnie osiąga poziom 824 443 odsłon/miesiąc (unikalne odsłony 658 986).
Dane: Google Analytics z 3 sierpnia 2015 r. za okres od 1 do 31 lipca 2015

Każda z osób czyta kilka/kilkanaście artykułów, przegląda galerie, ogląda filmy w dziale video i komentuje artykuły. Jest to społeczność jakiej może nam pozazdrościć nie jeden portal działający na podobnym terenie.

Jak wykazały nasze sondaże odbiorcami treści na portalu zlotowskie.pl są głównie osoby w wieku od 18 do 35 lat, czyli osoby wchodzące w dorosłość i aktywne zawodowo.

Przygotowaliśmy bardzo obszerną ofertę reklamową dla firm, instytucji oraz prywatnych osób, które niewielkim nakładem finansowym chcą zaznaczyć swoją obecność na rynku, zwiększyć sprzedaż swoich artykułów i usług

Na portalu zlotowskie.pl można reklamować się już od 20 zł / tydzień!  

Idąc za ogólnoświatowymi trendami i obserwując największe serwisy informacyjne w Polsce i na świecie postawiliśmy nacisk na reklamy umieszczone w treści strony. Teraz Wasza reklama lub ogłoszenie znajdzie się blisko najczęściej odwiedzanych elementów portalu. Daje to nieporównywalnie wyższy poziom skuteczności reklamowanej treści niż w przypadku "ciągów (kolumn) reklamowych", które wyświetlają się po bokach niektórych portali - ich skuteczność jest znikoma. Opierając swoją wiedzę na nowoczesnym marketingu postawiliśmy na promowanie Państwa działalności, usług w skuteczny sposób: odbiorca - czytelnik portalu zlotowskie.pl korzystając z treści portalu jednocześnie "konsumuje" treść reklamy.

Już dziś zyskaj pełnie możliwości jakie oferuje nasz portal.

Subskrypcja na portalu