Burmistrz ogłosił konkurs na stanowisko szefa Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej
Podania składać można od dzisiaj (4 września) do 18 września, do godziny 15:00.
Szczegółowe warunki do spełnienia znajdą państwo na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Złotowie - zlotow.pl
Pracę nowo wybrany dyrektor rozpocząć ma 1 stycznia 2019 roku.
W tej chwili funkcję tę pełni Sławomir Wilowski.
Łukasz Opłatek
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Najpierw trza rozkirzyć ZCAS
No w koncu !!!! moze coś sie zmieni w tym ZCAS.
Michał (ratownik WOPR) widzę Ciebie na tym stanowisku.
Michał (ratownik WOPR) widzę Ciebie na tym stanowisku.
I jedno szczęście, czas juz zastąpić tago obecnego "niby" Pana Dyrektora.
Dlaczego niby dyrektor,wiadomo że pulit go nie cierpi a lepszego i tak nie będzie
To prawda, ze Wilowski, chyba od 10 lat na tym stanowisku, był nieudolny i nieefektywny. Dawno już należało zrobić zmianę.
Potrzeba kogoś energicznego, młodego z optymizmem do działania i nowymi pomysłami - aż się o to prosi. Wiele rzeczy można usprawnić w obecnym ZCAS, zarówno w dziedzinie kultury i sportu (samym Euro-Eco Meetingu). Z drugiej strony nie wszystko było złe, dlatego należy dobre i gorsze działania poddać ocenie, i znaleźć najlepsze wyjście - dla złotowskiej instytucji, jak również samych mieszkańców.
Przyszedł czas na zmiany, które powinny nastąpić jak najszybciej.
Chcecie zmian? Już była zmiana..... burmi....a i co? Jest lepiej? Chyba dla jego rodziny i bliskich znajomych.... Myślę że Sławomir Wilowski to najodpowiedniejszy kandydat na to stanowisko. Sprawdził się i pracował bardzo rzetelnie. To on tworzył ZCAS od samego początku. I co ktoś powie że nic nie robił? Że był mało efektywny? Moim zdaniem kultura jak i sport dziła bardzo dobrze w naszym mieście obiekty sportowe które są na bierząco modernizowane. Mam nadzieję że dyrektor pozostanie ten sam.
No wyżywają się na Sławku a wszyscy wiemy kto nie nadaje się na swoje stanowisko w tym mieście.
Już dawno powinien być ktoś inny, ktoś kto nie pracuje bo musi, tylko wykonuje swój zawód z pasją :-) takiego menadżera z prawdziwego zdarzenia, pytanie czy taki się znajdzie?
nie ma takiego zawodu jak "dyrektor" ;-) każdy pracuje bo musi;-)
Najpierw trza rozkirzyć ZCAS
No w koncu !!!! moze coś sie zmieni w tym ZCAS.
Michał (ratownik WOPR) widzę Ciebie na tym stanowisku.