Nowe władze Złotowa od samego początku mówiły, że powrócą do dawnej nazwy największej miejskiej imprezy. Powrót zbiegł się jubileuszem 30-lecia wydarzenia. To niejedyne zmiany
Od trzech dni władze miasta informują o artystach, którzy zagrają w tegorocznej edycji Euro Eco. Dziś już wiemy, że oprócz Krzysztofa Cugowskiego i zespołu Łzy, na scenie na Półwyspie Rybackim pojawi się także Andrzej Piaseczny.
Tegoroczna edycja będzie jubileuszową – 30. Przypomnijmy, że 9 lat temu, ówczesny burmistrz Złotowa samodzielnie zmienił nazwę imprezy z Euro Eco Meeting na Euro Eco Festival. Nazwa, która funkcjonowała od samego początku została z dnia na dzień zmieniona. Tamta decyzja wzbudziła sporo kontrowersji, zwłaszcza, że bardzo wielu mieszkańców i tak posługiwało się starym nazewnictwem. Obecny burmistrz Jakub Pieniążkowski, zaraz po wygranych wyborach zadeklarował, że przywróci pierwotną nazwę. W ubiegłym roku jeszcze to się nie udało, ale w tym już tak.
Zmianie ulegnie również data imprezy. Władze miasta postanowiły zrobić ją o dwa tygodnie wcześniej aniżeli zazwyczaj. Powodem takiej decyzji było zapewnienie mieszkańcom rozrywki zanim ci wyjadą na wakacje. Kolejną argumentem za wcześniejszym terminem była możliwość zawarcia umów z atrakcyjnymi wykonawcami. Wakacje to w branży muzycznej najbardziej gorący okres, kiedy to stawki za koncerty są najwyższe. Zatem przypomnijmy: w tym roku Euro Eco Meeting odbędzie się w dniach 13-15 czerwca
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Cytat "zmienił nazwę imprezy z Euro Eco Festival na Euro Eco Meeting" Weż się w końcu zdecyduj pismaku co chcesz napisać.
No tak. Gej być musi. A czarnego nie było? Byłoby jeszcze lepiej
A to coś zmienia w odbiorze muzyki. Chyba nie. Jak ktoś nie lubi to przecież iść nie musi a już tym bardziej ktoś kto tolerancją nie grzeszy. Przykre takie słowa.
Łoj...będzie się działo!!!
I fajnie Brawo Będzie kogo posłuchać Już nie mogę się doczekać ????????
Piasek jest potrzebny jak drogówka na obwodnicy...ale reszta ok.Łzy -bardzo dobry wybór.
Łzy bez Ani Wyszkoni? Zapytaj fanów którzy pokochali Anię czy przyjadą na Łzy w której obecnie śpiewa wokalistka której nazwisko mało kto zna
Zielony lad się kończy , dobrze że w PZL wybrzmiewa jakieś ECO
Wielki sukces nowego durmistrza…
Zmiana nazwy Euro Eco i fajfy
Fajerwerki wrócą i komuna tez??
Jolka ..mam nadzieję,że w tym roku nie będziesz się chowała w tataraku przed ludżmi!!!Jeżeli potrzebujesz pomocy to zadzwoń.Znajdziemy czas i dla Ciebie!!!Po tych 16 miesiącach intensywnej pracy i zmian nawet już czuję"motyle w brzuchu" na sam dzwięk imienia Jolka!!!Poproś o pomoc- to nie ujma a oznaka siły!!!Serdecznie Cię pozdrawiam.I zawsze mam dla Ciebie czas:))))
wam ludziska to juz nikt nie dogodzi ,nic nie bylo to bylo zle cos robia tez zle
Super ... odkąd pamiętam Euro Eco Meeting to był Super zorganizowany weekend i zawsze można było znaleźć coś dla siebie. A taka prawda że wszystkim nie idzie dogodzić i szczerze bardzo się cieszę że odpowiednią osobą jest w końcu na odpowiednim miejscu-tj.J.Pieniazkowski -BRAWOOO
Super !. Brawo Burmistrz! Miasto żyje.
Cytat "zmienił nazwę imprezy z Euro Eco Festival na Euro Eco Meeting" Weż się w końcu zdecyduj pismaku co chcesz napisać.
No tak. Gej być musi. A czarnego nie było? Byłoby jeszcze lepiej
A to coś zmienia w odbiorze muzyki. Chyba nie. Jak ktoś nie lubi to przecież iść nie musi a już tym bardziej ktoś kto tolerancją nie grzeszy. Przykre takie słowa.