Reklama

Koniec Festivalu, powraca Euro Eco Meeting

06/02/2025 19:44

Nowe władze Złotowa od samego początku mówiły, że powrócą do dawnej nazwy największej miejskiej imprezy. Powrót zbiegł się jubileuszem 30-lecia wydarzenia. To niejedyne zmiany

Od trzech dni władze miasta informują o artystach, którzy zagrają w tegorocznej edycji Euro Eco. Dziś już wiemy, że oprócz Krzysztofa Cugowskiego i zespołu Łzy, na scenie na Półwyspie Rybackim pojawi się także Andrzej Piaseczny.

Tegoroczna edycja będzie jubileuszową – 30. Przypomnijmy, że 9 lat temu, ówczesny burmistrz Złotowa samodzielnie zmienił nazwę imprezy z Euro Eco Meeting na Euro Eco Festival. Nazwa, która funkcjonowała od samego początku została z dnia na dzień zmieniona. Tamta decyzja wzbudziła sporo kontrowersji, zwłaszcza, że bardzo wielu mieszkańców i tak posługiwało się starym nazewnictwem. Obecny burmistrz Jakub Pieniążkowski, zaraz po wygranych wyborach zadeklarował, że przywróci pierwotną nazwę. W ubiegłym roku jeszcze to się nie udało, ale w tym już tak.

Reklama

Zmianie ulegnie również data imprezy. Władze miasta postanowiły zrobić ją o dwa tygodnie wcześniej aniżeli zazwyczaj. Powodem takiej decyzji było zapewnienie mieszkańcom rozrywki zanim ci wyjadą na wakacje. Kolejną argumentem za wcześniejszym terminem była możliwość zawarcia umów z atrakcyjnymi wykonawcami. Wakacje to w branży muzycznej najbardziej gorący okres, kiedy to stawki za koncerty są najwyższe. Zatem przypomnijmy: w tym roku Euro Eco Meeting odbędzie się w dniach 13-15 czerwca

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/02/2025 20:37
Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Żanada - niezalogowany 2025-02-06 20:00:39

    Cytat "zmienił nazwę imprezy z Euro Eco Festival na Euro Eco Meeting" Weż się w końcu zdecyduj pismaku co chcesz napisać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Vasco da Gama - niezalogowany 2025-02-06 20:20:37

    No tak. Gej być musi. A czarnego nie było? Byłoby jeszcze lepiej

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Mieszkam tu - niezalogowany 2025-02-06 21:33:04

    A to coś zmienia w odbiorze muzyki. Chyba nie. Jak ktoś nie lubi to przecież iść nie musi a już tym bardziej ktoś kto tolerancją nie grzeszy. Przykre takie słowa.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości