Wczoraj program TVP2 wyemitował pierwszy odcinek tegorocznej edycji programu The Voice of Poland, w którym wystąpiła Nicole Kulesza
Podczas przesłuchania w ciemno Nicole swoim głosem sprawiła, że cała czwórka jurorów odwróciła swoje fotele, co oznaczało że przechodzi do dalszego udziału w programie. Jako swojego trenera w programie, złotowianka wybrała Grzegorza Hyżego, z którym zaśpiewała w duecie podczas wczorajszej emisji programu The Voice of Poland. Nicole tak zafascynowała jurorów, iz pozwolili jej zaśpiewać swój autorski utwór "Co się śni niewidomym", który wykonuje podczas koncertów z zespołem Mawn's Gallery !
Gratulujemy Nicole i czekamy na kolejne sukcesy w programie.
Posłuchajcie Nicole.
Foto i wideo: TVP 2
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Piękne wykonanie, tak jak powiedziała Patrycja, artystka kompletna. Talent , wrażliwość , uroda i nie wiało nudą. Powodzenia, bo zauważona została a ci muzycy wiedza kto będzie miał szansę przebić się w ty świecie.
Jaracie się tym a w ogóle nie znacie sie na muzyce, to w ogóle nie podlatuje do oryginału. amatorka
Sam jesteś szmira! My może się nie znamy ale Ci którzy ja docenili to artyści więc kto się nie zna ? Oni czy Ty ! Żenada żal dupe ściska !
Piękne wykonanie, tak jak powiedziała Patrycja, artystka kompletna. Talent , wrażliwość , uroda i nie wiało nudą. Powodzenia, bo zauważona została a ci muzycy wiedza kto będzie miał szansę przebić się w ty świecie.
Jaracie się tym a w ogóle nie znacie sie na muzyce, to w ogóle nie podlatuje do oryginału. amatorka
Sam jesteś szmira! My może się nie znamy ale Ci którzy ja docenili to artyści więc kto się nie zna ? Oni czy Ty ! Żenada żal dupe ściska !