Reklama

Nicole podbiła serca jury The Voice of Poland

02/09/2018 12:47

Wczoraj program TVP2 wyemitował pierwszy odcinek tegorocznej edycji programu The Voice of Poland, w którym wystąpiła Nicole Kulesza

Podczas przesłuchania w ciemno Nicole swoim głosem sprawiła, że cała czwórka jurorów odwróciła swoje fotele, co oznaczało że przechodzi do dalszego udziału w programie. Jako swojego trenera w programie, złotowianka wybrała Grzegorza Hyżego, z którym zaśpiewała w duecie podczas wczorajszej emisji programu The Voice of Poland. Nicole tak zafascynowała jurorów, iz pozwolili jej zaśpiewać swój autorski utwór "Co się śni niewidomym", który wykonuje podczas koncertów z zespołem Mawn's Gallery !


Gratulujemy Nicole i czekamy na kolejne sukcesy w programie.

Reklama

Posłuchajcie Nicole.

 

Foto i wideo: TVP 2

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2018-09-03 09:21:33

    Piękne wykonanie, tak jak powiedziała Patrycja, artystka kompletna. Talent , wrażliwość , uroda i nie wiało nudą. Powodzenia, bo zauważona została a ci muzycy wiedza kto będzie miał szansę przebić się w ty świecie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Szmira - niezalogowany 2018-09-04 12:53:14

    Jaracie się tym a w ogóle nie znacie sie na muzyce, to w ogóle nie podlatuje do oryginału. amatorka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Do Szmira - niezalogowany 2018-09-07 07:13:13

    Sam jesteś szmira! My może się nie znamy ale Ci którzy ja docenili to artyści więc kto się nie zna ? Oni czy Ty ! Żenada żal dupe ściska !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości