Zobaczcie zapis wideo koncertu zespołu No Fun At All, który odbył się w złotowskim klubie Generator
Zespoł po raz pierwszy koncertował w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia wideo z koncertu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Znowu jakieś hardcorowe zwały. HC = WC Totalny smród.
Jedyna myśl jaka mi przyszła po zerknięciu na filmik to - CO ZA ZJEBY.
Super. Dzięki za film. Koncert mistrzostwo świata. Zresztą, co tu opowiadać widać na filmie ile zabawy i uśmiechniętych mordek. Piona
jedna mysl mi przyszla po zerknieciu na te dwa pierwsze komentarze - CO ZA ZJ**Y. idzcie dalej sluchac SŁAWOMIRA WASZEGO IDOLA
Ja nie słucham Sławomira. Tylko Westside Connection itp. A H-C to dla mnie zjeby. Z angielskiego więcej zrozumiem jak z H-C mimo że nawijają po polsku.
Znowu jakieś hardcorowe zwały. HC = WC Totalny smród.
Jedyna myśl jaka mi przyszła po zerknięciu na filmik to - CO ZA ZJEBY.
Super. Dzięki za film. Koncert mistrzostwo świata. Zresztą, co tu opowiadać widać na filmie ile zabawy i uśmiechniętych mordek. Piona