Dzisiaj w złlotowskim magistracie odbyło się otwarcie ofert do przetargu nieograniczonego - kompleksowa organizacja imprezy plenerowej artystyczno – rozrywkowej, niebiletowanej pn. „Euro Eco Festival Złotów 2019” w dniach 28-30 czerwca 2019 r.


Najbardziej prawdopodobny jest wybór oferty nr 1, gdyż cena jaką przedstawiła firma jest najniższa. Decyzje zapadną w następnym tygodniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Znowu lipa... Skonczcie robić ta imprezę Eco ? A janusze w Złotowie pala śmieciami i syfem Miasto eco kon sie usmial
Ale DNO! A można by było zrobić jeden konkretny koncert! Liczyłam szczerze mówiąc na Chylińską bądź Bajm... Ale cóż- znów Wieś tańczy i śpiewa!
Koncertowo, chciałoby się powiedzieć o.k., ale powiedzcie mnie proszę, jaki sens robić teraz koncert Piersi, skoro chyba rok temu byli tuż za miedzą - w Jastrowiu, i kto chciał to Ich zobaczył?! Logistycznie i twórczo jest to zmarnowana okazja, aby zobaczyć i usłyszeć na żywo coś innego. Przemyślcie to na przyszłość proszę, gdyż to nie pierwsza taka sytuacja w naszym mieście. Natomiast Dąbrowska? - ŚWIETNY WYBÓR! To będzie koncert na dużym poziomie i z ekstremalną frekwencją!
Szpak ma świetny profil na Instagramie. Superowe fotki!
Zgodnie z procedurą oceny ofert wskazaną w postępowaniu 60% cena 30% program artystyczny i 10% atrakcje dodatkowe więc cena to nie wszystko
Wedle procedur przetargu opisanych na stronie 60% cena 30% program artystyczny i 10% atrakcje dodatkowe wygrywa firma nr 3 - ciekawe co będzie
Wedle procedur opisanych na stronie Urzędu wygrywa firma nr 3 ale zobaczymy jak będzie Pozdrawiam wszystkich
Najlepsi artyści dotychczas!!!!!! Jej wreszcie coś normalnego!!! Sztos! Super!!! Jaram się!!!
Agnieszka Chylinska jest aktywna wydala nowa plyte byla juz z ONA w Zlotowie...angazuje sie...moze warto sprobowac..:)
Szpak !!!! Japierdu jest tyle świetnych zespołów a tu dali takie dno masakra coraz gorszej w tym Złotowie
Nazwiska może i znane, ale czy znamy więcej niż jedną piosenkę Piersi czy Szpaka? Żeby pośpiewać, potańczyć przydałoby się coś bardziej rozponawalnego
Znów kiła i mogiła.Chylińską dajcie
Ja chce Margaret bez szpaka i banderowców z eneja.
Czyli co Szpak Dąbrowski pokaze na koncercie swoje PIERSI ? Przecież to facet. Czy ptak? Jakie zgorszenie bedzie. Nic lepszego juz nie bylo ? Ja mogę za darmo pokazac
Szpak hahaha śmiechu warte może burmiszczowi się podoba ten dziwoląg
Dno,kicha.Piersi byli w tamtym roku w Jastrowiu.Zobaczcie jakie oni organizują koncerty i zespoły aż warto obejrzeć
Szpak to chyba jakieś jaja kto go słucha
euro eco to jajas błazenada a okna otworzyc nie mogę tak smierdzi moze wkoncu ktos sie wezmie za tych co byle co pala. nie wiemod czego mamy straz miejska.. Złotów Wielkopolskie Zdroje........... lepiej pasuje złotów Welkopolski Smog
Byle nie Szpak!...Katastrofa
To już lepiej Enej na 100% zamiast Szpaka a nie pożałujecie wszystkim się spodoba..I po co te głosowania jak znów miasto zrobi co będzie chciało o zaś mało ludzi będzie i kicha z Eco.
szpak hahahahahahaha
Czytamy że zrozumieniem: w przypadku tej samej ilości punktów za 2 i 3 kryterium, np. 30+10=40, o tym która oferta "wygra" zadecyduje tylko i wyłącznie cena. Nie ma szans na zmianę zestawu wykonawców zaproponowanych przez oferentów. To tyle w temacie.
Impreza super. Jestem każdego roku i zawsze są tłumy. Zestawy gwiazd ciekawe, a co najważniejsze różnorodne. Każdy znajdzie dla siebie choć jeden ciekawy dzień. Ja lubię Irę, ale na ten zespół raczej szans nie widzę. Z pozostałych też wybiorę coś dla siebie a córka coś dla siebie. Dziękuję Wszystkim którzy angażują się w coroczną organizację tej imprezy. Złotowianie bądźcie dumni z tej imprezy, bo w okolicy trudno takiej szukać. Może zamiast narzekania jakieś konstruktywne i realne propozycje osób niezadowolonych?
Trzcianka Beach Party To jest impreza
Dlaczego nie zaproszą kapele góralską z Zakopanego BACIARY.Która podbiją publiczność w całej Polsce.Odnośnie Szpaka,to już jest dno,Nie ma żadnych sukcesów,nikt już jego nie zaprasza.A Piersi pochodzą ze Świętochłowic z Śląska,którzy uprawiają muzykę raczej satanistyczną i nikt ich już nie zaprasza.
Eco :D
Znowu lipa... Skonczcie robić ta imprezę Eco ? A janusze w Złotowie pala śmieciami i syfem Miasto eco kon sie usmial
Ale DNO! A można by było zrobić jeden konkretny koncert! Liczyłam szczerze mówiąc na Chylińską bądź Bajm... Ale cóż- znów Wieś tańczy i śpiewa!
Koncertowo, chciałoby się powiedzieć o.k., ale powiedzcie mnie proszę, jaki sens robić teraz koncert Piersi, skoro chyba rok temu byli tuż za miedzą - w Jastrowiu, i kto chciał to Ich zobaczył?! Logistycznie i twórczo jest to zmarnowana okazja, aby zobaczyć i usłyszeć na żywo coś innego. Przemyślcie to na przyszłość proszę, gdyż to nie pierwsza taka sytuacja w naszym mieście. Natomiast Dąbrowska? - ŚWIETNY WYBÓR! To będzie koncert na dużym poziomie i z ekstremalną frekwencją!