W piątek 22 lutego w Złotowskim Centrum Aktywności Społecznej rozegrano Turniej Szachowy o Mistrzostwo Powiatu Złotowskiego Juniorów do lat 9, 11 i 13 w kategoriach chłopców i dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiło 25 uczestników
Nad przebiegiem zawodów, jak zawsze, czuwali sędzia główny Bolesław Wadych i sędzia rundowy Henryk Kotliński. Turniej rozegrano systemem kołowym. Niżej końcowe wyniki:
Do lat 9
Dziewczęta:
Adrianna Kamińska - SP nr 2 Złotów
Chłopcy:
1. Jan Bobak - SP nr 1 Złotów
2. Stanisław Lenartowicz - SP nr 2 Złotów
3. Franciszek Misiak - SP nr 1 Złotów
Do lat 11
Dziewczęta:
1. Magdalena Nowak - SP nr 1 Złotów
2. Iga Mańkus - SP nr 1 Złotów
3. Aleksandra Chełminiak - SP nr 1 Złotów
Chłopcy:
1. Mikołaj Staszewski - SP nr 1 Złotów
2. Jędrzej Jesion - SP nr 1 Złotów
3. Aleks Tereszczuk - SP nr 2 Złotów
Do lat 13
Dziewczęta:
1. Natasza Andruszko - SP nr 1 Złotów
2. Laura Milancej - SP nr 1 Złotów
Chłopcy:
1. Filip Pankanin - SP Kleszczyna
2. Franciszek Lemanowicz - SP nr 1
3. Miłosz Musiał - SP nr 1
Zwycięzcy otrzymali dyplomy i książeczki o tematyce szachowej.
Organizatorami turnieju byli: Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej, Starostwo Powiatowe w Złotowie i złotowski Klub Szachowy "Ziemowit".
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze