Reklama

Jest szansa, że obejrzymy „Grę w butelkę”

15/04/2022 07:00

Za kilka tygodni ma dojść do premiery powstającego od wielu lat filmu Leszka Sawickiego

Pokazów związanych z filmem, dla zamkniętego grona odbiorców, było w ostatnich latach kilka. Tym razem wszystko wskazuje na to, że dojdzie do zapowiadanej od dłuższego czasu premiery, a po niej do pokazów, podczas których film będzie mogła obejrzeć szeroka publiczność. Dyrektor Złotowskiego Domu Kultury Beata Reszka–Sygiel potwierdziła nam, że na drugą połowę maja zarezerwowane zostały terminy projekcji filmu.

...

Płatny dostęp do treści

Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku

Pozostało 73% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Was - niezalogowany 2022-04-15 09:15:50

    Kiedy miasto zainteresuje się środkami z funduszu obywatelskiego na to badziewie, które nie może powstać?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bob - niezalogowany 2022-04-15 10:20:24

    Sa dyskoteki w swieta? Bo cos by lyknol i pobawil sie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    głosujaca - niezalogowany 2022-04-15 11:27:54

    kasa z funduszu na ten chłam dwukrotnie rozdana.... szczytem bezczelności będzie kasowanie biletów za ten seans...który defakto powstał w większości za nasze pieniądze. żenada ! kto w ogóle przyjął prywatny projekt do funduszu obywatelskiego ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości