Katarzyna Konieczna, siatkarka BKS Profi Credit Bielsko-Biała, która 36 razy wystąpiła w reprezentacji Polski, wraz z finałem sezonu 2018/19 zakończy karierę - poinformował w sobotę klub
Zawodniczka, która urodziła się w 1985 r., ma rozegrać w ekstraklasie jeszcze jedno lub dwa spotkania. Bielszczanki rywalizują o piąte miejsce w końcowej klasyfikacji z Bankiem Pocztowym Pałacem Bydgoszcz. W pierwszym meczu BKS wygrał na wyjeździe 3:1, a rywalizacja toczy się do dwóch zwycięstw. Następne spotkanie odbędzie się w poniedziałek w Bielsku-Białej, ewentualne trzecie - 18 kwietnia w Bydgoszczy.
"Kasiu dziękujemy ci za wszystko. Nie tylko za grę dla bialskiego klubu i za twoją piękną karierę, ale przede wszystkim za to, jaką jesteś osobą" - napisano w komunikacie BKS.
Pochodząca ze Złotowa atakująca w tamtejszej Sparcie rozpoczęła przygodę z siatkówką, a następnie grała w SMS PZPS Sosnowiec, AZS AWF Poznań, była zawodniczką dwóch zespołów z Trójmiasta: Energii Gedanii Gdańsk i PGE Atomu Trefla Sopot oraz PTPS Piła, Impelu Wrocław i MKS Dąbrowa Górnicza.
W barwach Atomu Trefla w 2012 roku została mistrzynią Polski.
Po poniedziałkowym spotkaniu BKS z Bankiem Pocztowym ma się odbyć uroczystość oficjalnego pożegnania Koniecznej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze