Wyniki badań potwierdzają zanieczyszczenia. Bardzo prawdopodobne, że zarośnie jak jezioro Baba. To trzecie z pięciu złotowskich jezior, które ma problem
Chcesz czytać dalej? Wykup subskrypcję e-wydania Aktualności Lokalnych! Zapłać za pomocą BLIK lub przelewem ze swojego banku
Pozostało 99% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Nie kompetentna osoba. Mruk stojący za ładą. Posprzątaj aptekę
"Nie" z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie (np. nieładny, niedrogi, niemały oraz NIEKOMPETENTNY). A tak na przyszłość: nie używaj nicka Złotowianin, zmień sobie na coś bardziej pasującego do ciebie, np. "Złośliwy palant".
Pani od telebimu. Ale to już było!! Pustostan wypacykowany
Aga wstyd. Mało wiedzy - daj sobie spokój ze stołkiem radnego. Tylko zachłanność na kasę.
Pani Agnieszka, to jedna z nielicznych radnych, która chce dla miasta dobrze. Bardzo dobrze, że zwracasz uwagę na problem. Więcej takich osób jak Pani Agnieszka. A komentarze, żałosne. Wstydźcie się
SPP. Pani Agnieszka z swoimi transferami wszędzie, gdzie jej wyborcy nie chcieli jej widzieć znowu próbuje zaistnieć. Ale na są to już nie działa. Do końca kadencji może zajmie się zielenią w mieście w tym parkami, które już parków nie przypominają. Może jako Ekolog, niech pomyśli o obwodnicy. Zawsze zacząć to coś.
Ja też chciałem z jedną panią dobrze ale po prostu mi nie wyszło. Takie życie
Jest pani radną to proszę działać ostro.
Kobieto zostałaś Radną to działaj. Szukaj przyczyn powstania tego problemu a nie idziesz do prasy żeby ludzie widzieli jaka to jesteś zajebista. Radni bezradni ...
Często korzystam z zakupów w aptece gdzie pracuje Pani Agnieszka. Jest zawsze bardzo miła, uśmiechnięta, pomocna. Kto pisze coś przeciwnego, kłamie. Jest bardzo odważną radną, wszyscy to wiemy
Jak kogoś zna to moze jest życzliwa w aptece Ale dla ogółu, beznadziejna. opryskliwa, zarozumiala.
Dwoma rękoma się pod tym podpisuje. Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczną osobą,szkoda,że jest coraz mniej takich ludzi.
Jula ,,, a co? Czy ty byś chciała aby koleżanka/znajoma w pracy była dobra a jako radna już nie. Kobieto, jej obowiązek by w tej trudnej pracy powiązanej z zdrowiem społeczeństwa, pomagać zdezorientowanym klientom w swojej chorobie. Żadna łaska. To jej powinność by być miłym, życzliwym z empatią w całym odniesieniu bo tam przychodzą ludzie chorzy. Nie dość tego, oni płacą olbrzymie kwoty za leki, których wiele razy brakuje a zastępcze też drogie i do niczego o czym przekonują się w domu. Jeśli dziwisz się że pani radna jest uprzejma w aptece a nie musi, to przecież może stanąć w pracy przed maszyną i do niej nic nie mówić. Czy o to ci chodzi. Polityka także ta lokalna i praca, nie powinna być wogóle powiązana z pracą która radny wykonuje. Ten kto decyduje się zostać radnym, musi wiedzieć że nie może łączyć tych spraw z obowiązkami za które mu płacą. Nie można być dobrym w domu a po wyjściu z niego pluć na ludzi. Dowody takiego tłumaczenia masz w zachowaniu Lampart lub też byłej z-cy pewnego stanowiska. One też były i nadal są dobre. Czy tak?
A to jezioro jeszcze istnieje ?
A co z Domem Polskim :(
Pani Radnczyni miasta, czy jak tam was nazywać. Jak pani się nie wstydzi pozować z takim zdjęciem. Od ośmiu lat piszemy, mówimy o tym jeziorze że grozi mu to samo co ,, Babie " a wy pseudo ekolodzy CO? razem z PO a tym samym, PO ptokach. Albo robi pani z nas g.... bez gwiazdek, albo wie kto jest tej sytuacji winny i nic w tym temacie przez osiem lat nie zrobił. Jeśli pani wie kto to jest głównym tego winowajcą i ma odwagę powiedzieć, to niech pani wreszcie to z siebie wykrztusi. Przecież razem tworzycie drużynę, która od ośmiu lat drze koty a z ludzi robi wariatów. To nie tylko jezioro, które opanowały sumy a i rzeka, której śladowe brzegi nawet dzisiaj zimą są ledwo widoczne, znika. Nikt nikogo nie słucha, jeśli mówi się o przyczynach takiego stanu. Gdzie pani była do tej pory, co pani zrobiła w sprawie słynnych Dębów. Po której stronie stanęła pani w sprawie drzew SM. Co pani robi by powstrzymać ,, DEWELOPERSKĄ BETONOZĘ " w mieście. Gdzie pani jest i gdzie pani była jak zaczęto budować osiedle domów jednorodzinnych tuż przy płocie ogrodów działkowych na Wielatowie. Teraz martwi panią jezioro, które swoim smrodem od lat, nie odstrasza tylko imprezowiczów półwyspu rybackiego. A to darcie pierza tam, spaliny samochodów, motocykli i innych gratów to wg. Pani, EKOLOGI nie szkodzi. Co za tupet, w sprawach ważnych odzywać się tylko jesienią czy w czasie kampanii wyborczej. Dość nawijania makaronu na uszy, a o ,, mieście Pięciu Jezior " to może pani zapomnieć. W szybszym zniknięciu wszystkich jezior pomoże zdezelowany sprzęt motorowodny. Jako radni, bezradni tak baliście się o swoje stołki że nie potrafiliście przeciwstawić się nawet groźbom tego który ,, bez Alternatywy stawiał was pod ścianą ". Niech pani powie co w poruszonej sprawie w swojej niemocy, chce pani osiągnąć z obecną władzą. Władza która przy ulicy Plażowej co roku latem widzi ,, Kąpielisko miejskie " 20 tys miasta. Nie dość tego więcej ono zamknięte niz dostępne dla plażowiczów. O Jakiej ekologi pani pisze? Co pani może w tym temacie osiągnąć bez poparcia nas mieszkańców miasta, którzy obecnej władzy mają już dosyć? Występowanie dla występu, nic nie da a jak już to niech pani napisze czy prawdą jest że przy brzegach rowu rzecznego Głomi, ma powstać słynna TĘŻNIA. Co dalej z Funduszami Norweskimi, co z nich już powstało. Dużo by pisać ale jest pytanie; czy jest sens?
ico dalej ,napisałaś w samo sedno!!!! Wyskakuje ze zdjęcie jakby była spacerową rencistką a Agnieszka Jęsiek-Barabasz jest zastępcą Przewodniczącego Pieniążkiewicza i pobiera najwięcej w gotówce diet ponat 3000zł na miesiąc.Jest bardzo długo radną a nic nigdy dla miasta nie zrobiła (wstawiła się jedynie za muszelką i wielkim wc i wycięciem drzew koło Biura Miłoszewskiego aby miał dla klientów parking,żadną ekolog nie jest.Jest Aptekarką po kursie farmaceutycznym) Zawsze przeciwstawia się Burmistrzowi tak jak Koronkiewicz, Żałosna kobieta. Nigdy nie głosować na taką słabiutką,żałosną radną,
Aga to nie wypada.
Nie tylko ,, wyznawcy PiS " są przeciwko obecnemu Burmistrzowi. Ten człowiek z miasta zrobił skansen betonowej karuzeli. Nigdy w ciągu dwóch kadencji nie porozumiał się z mieszkańcami co zresztą obiecywał. Widać u niego też dwa razy obiecać to ani razu nie dotrzymać słowa. Ta Rada Miasta w obecnym stanie, nigdy nie powinna zostać wybrana a jednak mieszkańcy to zrobili. Mieliśmy Komunę i nadal mamy Komunę która myśli tylko o sobie. Co do tej pani radnej to i ona swego czasu przeszła do obozu nieudaczników burmistrza. Ta pani już była wszędzie a że oni po jednych pieniądzach to może wreszcie wyborcy zrozumieją że już czas na całkowite zmiany wykluczające Komunistów i Postkomunistów z zasiadaniem w fotelu Burmistrza i Radzie Miasta. Czas na zmiany na ludzi którzy będą nam mieszkańcom a nie sobie pomocni. Czas na ludzi którzy rozumieją co oznacza Hasło ,, Dobry Rząd na Trudne Czasy ". Samorząd musi być z nami a by tak się stało to i w Złotowie, wreszcie musi się skończyć KOMUNIZM.
Napewno nowy wiceburmistrz deweloper coś zaradzi on jest kompetentny w każdej sprawie . Tak twierdzi
Na pewno tak...
A kto jest nowym vice burmistrzem. O kim mowa.
Tej Pani już podziękujemy...
Przyjaciel polityczny pani Agnieszki, czyli Wełniak niech powie dlaczego niewiele zrobił aby nieoczyszczona deszczówka z naszych ulic lała się do naszych jezior. To przyczyna zanieczyszczeń. I jeszcze jedno. Kiedyś liczyłem że ta pani będzie głosem rozsądku w tej radzie. Bardzo się myliłem. Wybrała milczenie na to co się dzieje w tej strasznej ladzie z radnymi Wełniakiem i Koronkiewiczem którzy są zakałą tej rady.
Toli, gdzie ty mieszkasz? skoro nie wiesz że z miasta prawie całą deszczówka, spływa do oczyszczalni. Jeśli uważasz że ,, deszczówka " jest zagrożeniem dla jezior i rzek, to zgłoś się tam gdzie powinieneś. Nie pisz więcej bo szlak człowieka trafia jak czyta takie brednie, które ty piszesz. Zostaw deszcz w spokoju i zajmij się swoim podwórkiem oraz sraczem i tym co do niego wlewasz.
Tolo Ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, żeby nie Ci dwaj panowie co o nich tak piszesz to byś mieszkał już dawno w betonowym blokowisku dzięki welniakowi mieliśmy ładne miasto czyste i zadbane , rozwijające się a dzięki Koronkiewiczowi wiemy gdzie są nasze pieniądze z podatków czyli w kieszeni tych co dostawali potężne nagrody i dodatki jak również wiemy jak się bawili na basenie po 22. Pomysl jak już coś chcesz napisać no chyba że jesteś przydupadem wszechmogacego
To straszne!!! Ale straszniejsze jest chyba to że tylu mieszkańców wyjechało za pracą w świat. Dlaczego??? Na to pytanie kumaci znają odpowiedź
Złotówa, a co ty o tych którzy wyjechali możesz wiedzieć. Leń z ciebie śmierdzący i nic nie robiąc podpierasz swoje wypociny tymi którzy wyjechali i są zadowoleni. Sam spróbuj a może i tobie się odmieni. Może z oddali zobaczysz, jak żyje się mieszkańcom Złotowa od ośmiu lat i kto do tego doprowadził posługując się sabotażystami politycznymi w Samorządach, opanowanych przez zdradzieckie mordy PO poprzednich Rządach. To że młodzi wyjeżdżają ze Złotowa nie jest winą mieszkańców a tych, których wybrano aby zadbali o to by po 2015r. młodzi z miasta nie wyjeżdżali. Złotówa, napisz co dla młodych od 2015r zrobił samorząd, którego druga beznadziejna kadencja jeszcze trwa. Co oprócz , Kaplicy, Muszli, dla nich samorząd miasta zrobił, gdzie rozwój mieszkaniowy, gdzie rozwój inwestycji przemysłowych. Czy to ma być wizytówką przyszłości młodych. Nie widzę w tym działaniu winy mieszkańców, ich winą jest to ze do Samo-Rządu tak a nie inaczej, wybrali. Teraz nie czas na pisanie o wyjazdach a na zastanowienie się nad tym na kogo ty i inni w 2023r zagłosują. Bądź mądry przed szkodą a nie po szkodzie.
Aga fajna....szkoda, że ten Marek się pojawil...podkochiwalem się w niej...ma piekne oczęta no i zgrabna jest...w aptece też miła... zawsze doradzi tak jak trzeba... poznałem ją kiedyś i to ja zepsulem znajomość....Aga wie;) ale ogólnie nie ma co narzekać....skoro wszyscy tacy tu mądrzy to ciekawe co by zrobili będąc na jej miejscu.....Jak robi...to źle...jak nie robi też źle....ogarnijcie się i dajcie pracować innym.... oczerniać jest łatwiej niż wystawiać pochwały....niech robi jak robi..... potem się efekty oceni.i Tyle w tym temacie.
Jakub, nikt nie mówi że tak nie jest w stosunku do jej urody. Co do pracy i wywiązywania się z niej to pani radna sama ja wybrała i dobrze bo tam ma zasadne uznanie ale tu mowa o zadaniach, które miała do wykonania jako Radna co obiecywała wyborcom i mieszkańcom miasta. Mija osiem lat jej radcowania i nagle CUD, obudziła się i widzi że jezioro znika a czy nie widziała za czyją sprawą. Co? Czy to mieszkańcy wypili wodę z jezior, to mieszkańcy nanieśli miliony ton szlamu?. Coś z jej działaniem nie tak. A dlaczego nie zorganizuje spotkania z mieszkańcami w sprawie nie tylko jezior które znikają. Dlaczego nie ogłosi takiego spotkania tak by dotarło do wielu także przez ogłoszenie w Kościołach. Tak tam i tu nie o politykę chodzi a o środowisko i jego ochronę. Nie należy bać się ocen dotychczasowych działań a może zaniedbań opryskliwej władzy i niemocy samorządu. Jak się mówi A, to należy powiedzieć B. Gdzie spotkania EKOLOGÓW z mieszkańcami. Nie wystarczy pokazywanie zdjęć, my to widzimy na co dzień. Wiemy że nie wystarczy przypinać nekrologów na drzewach Obr. Warszawy, bo my wiemy że to drzewa a jeśli władza nie wie to od czego są radni. Organizować spotkania a nie wydurniać się w bez efektywnych marszach. Organizować spotkania w wszystkich rejonach miasta a nie tylko strzelać z kapiszona po którym marny huk i po sprawie. Po obecnych rządach samorządu miasta o Złotowie jako Krainie Pięciu Jezior, można zapomnieć.
Nie kompetentna osoba. Mruk stojący za ładą. Posprzątaj aptekę
"Nie" z przymiotnikami w stopniu równym piszemy łącznie (np. nieładny, niedrogi, niemały oraz NIEKOMPETENTNY). A tak na przyszłość: nie używaj nicka Złotowianin, zmień sobie na coś bardziej pasującego do ciebie, np. "Złośliwy palant".
Pani od telebimu. Ale to już było!! Pustostan wypacykowany