PKO BP sprzedaje złotowską siedzibę. Kwota olbrzymia, ale zainteresowanie jest duże
Bank PKO BP w Złotowie jest za duży. W związku z tym władze firmy próbują go sprzedać. Nieoficjalnie mówi się o kwocie grubo ponad 3 mln złotych, ale rzecznik banku tego nie potwierdza. Tak samo jak nie potwierdza zainteresowania kupnem gmachu przy ulicy Norwida, które jest zaskakująco duże. - Bank sprzedaje nieruchomości zgodnie z wewnętrznymi przepisami Banku. Przyjmuje oferty nabycia przedmiotowej nieruchomości po dogłębnej analizie – informuje Monika Floriańczyk z zespołu prasowego PKO BP w Warszawie.
Co ciekawe, po sprzedaży obiektu bank ma działać w tym samym miejscu. – PKO BP nieruchomość w Złotowie przeznaczył do sprzedaży z tzw. najmem zwrotnym, a co za tym idzie będzie korzystał z części nieruchomości jako najemca – podaje M. Floriańczyk. [[reklama]] Widocznie bank uznał, że ze względów ekonomicznych lepiej będzie, jeśli gmachem będzie zarządzał nowy właściciel.
W budynku przy Norwida trwa remont, który zakończyć ma się w marcu. Na połowę tego miesiąca planowane jest jego ponowne otwarcie. - Po zakończonej modernizacji bank będzie prowadził obsługę klientów Oddziału 1 w Złotowe na dotychczasowych zasadach, tj. obsługa będzie obejmowała wszystkie biznesy: obsługa klienta detalicznego, obsługa przedsiębiorstw, finansowanie nieruchomości oraz obsługa bankowości osobistej – zapewnia pracownica zespołu prasowego banku.
W banku PKO BP w Złotowie pracuje 17 osób.
Łukasz Opłatek
Obserwuj nas na Google News
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Komentarze