Reklama

Miliony za bank

26/02/2013 00:00
PKO BP sprzedaje złotowską siedzibę. Kwota olbrzymia, ale zainteresowanie jest duże

Bank PKO BP w Złotowie jest za duży. W związku z tym władze firmy próbują go sprzedać. Nieoficjalnie mówi się o kwocie grubo ponad 3 mln złotych, ale rzecznik banku tego nie potwierdza. Tak samo jak nie potwierdza zainteresowania kupnem gmachu przy ulicy Norwida, które jest zaskakująco duże. - Bank sprzedaje nieruchomości zgodnie z wewnętrznymi przepisami Banku. Przyjmuje oferty nabycia przedmiotowej nieruchomości po dogłębnej analizie – informuje Monika Floriańczyk z zespołu prasowego PKO BP w Warszawie.

Co ciekawe, po sprzedaży obiektu bank ma działać w tym samym miejscu. – PKO BP nieruchomość w Złotowie przeznaczył do sprzedaży z tzw. najmem zwrotnym, a co za tym idzie będzie korzystał z części nieruchomości jako najemca – podaje M. Floriańczyk.
[[reklama]]
Widocznie bank uznał, że ze względów ekonomicznych lepiej będzie, jeśli gmachem będzie zarządzał nowy właściciel.

W budynku przy Norwida trwa remont, który zakończyć ma się w marcu. Na połowę tego miesiąca planowane jest jego ponowne otwarcie. - Po zakończonej modernizacji bank będzie prowadził obsługę klientów Oddziału 1 w Złotowe na dotychczasowych zasadach, tj. obsługa będzie obejmowała wszystkie biznesy: obsługa klienta detalicznego, obsługa przedsiębiorstw, finansowanie nieruchomości oraz obsługa bankowości osobistej – zapewnia pracownica zespołu prasowego banku.

W banku PKO BP w Złotowie pracuje 17 osób.

Łukasz Opłatek

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości