Reklama

Młodziki MKS Polonia Jastrowie wicemistrzami OZPN Piła

09/06/2019 15:05

Akademia Piłkarska MOSIR Piła wywalczyła tytuł mistrzowski OZPN w Pile w kategorii Młodzik

Pilanie pokonali w Finale MKS Polonia Jastrowie 1:0 (pierwszy mecz 2:1 dla MOSiR).

Bardzo wysoki poziom obu ekip. Z przyjemnością ogląda się tak dobrze grające zespoły. Brawa dla zawodników i trenerów. Widać dobrą pracę. – powiedział Prezes OZPN, Adam Luboński.

 

Info i foto: OZPN Piła

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gość 2019-06-09 16:05:22

    Prezes synek burmistrza się lansuje.A Polonia seniorzy na dole w tabeli.Tatuś kasę sypnie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2019-06-09 17:00:42

    Przyjdzie czas to i seniorzy będą dobrze grali

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2019-06-09 17:17:08

    Jak zmienią cały nieudolny zarząd z prezesem na czele.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo zlotowskie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości