Akademia Piłkarska MOSIR Piła wywalczyła tytuł mistrzowski OZPN w Pile w kategorii Młodzik
Pilanie pokonali w Finale MKS Polonia Jastrowie 1:0 (pierwszy mecz 2:1 dla MOSiR).
– Bardzo wysoki poziom obu ekip. Z przyjemnością ogląda się tak dobrze grające zespoły. Brawa dla zawodników i trenerów. Widać dobrą pracę. – powiedział Prezes OZPN, Adam Luboński.
Info i foto: OZPN Piła
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Prezes synek burmistrza się lansuje.A Polonia seniorzy na dole w tabeli.Tatuś kasę sypnie.
Przyjdzie czas to i seniorzy będą dobrze grali
Jak zmienią cały nieudolny zarząd z prezesem na czele.
Seniorzy to nie wszystko ale nie długo to się zmieni i niektórzy zapuszczą buraka ze złości.
Ten zarząd jest 100 % lepszy od tego który robił prywatne interesy z kolesiami z Wałcza i opłacał grubą kasą paru pseudokopaczy z Zalesia. Może Riczi o tym pogadamy ? A jest o czym, prawda ?
Akademia funkcjonuje Polonii bardzo dobrze, a najważniejsze że pogonili buraka, a seniorów odbuduja
Przyjdzie zaś na odbudowę jastrowskiej piłki, mam nadzieję ,że tego dożyje
Brawo chłopaki oraz gratulacje dla Trenera
Widziałem mecz w Jastrowiu... kopanina Polonii, nie było czym się zachwycać.
A reprezentacja Polski zachwyca ? Uspokój się człowieku i spójrz w lustro
Jastrowska Polonia to dno tatuś kasę sypnie .Niedługo nad jeziorem otworzą Ratatuj piwko będzie się lało tam spotkamy zarząd klubu.
Ty jesteś dno. Bądź w domu i stukaj w klawiaturę cwaniaku
MKS Polonia Jastrowie to atrapa klubu piłkarskiego, seniorzy dostają baty od każdego, nawet KS Pipiduwa Szmacianka (drużyny zebranej ,,z łapanki''pod budką z piwem).
Przyjdź i pomóż , a nie tylko umiesz komentować
Przyjść i pomagać? Wykonywać polecenia Wojtiuków?
Gratulacje dla drużyny ! oraz dla Trenera. Dobra robota
Brawo brawo brawo dla piłkarzy, trenerów, zarzadu. Wróciłeśmz zagranicy po kilku latach, nareszcie porządek w Polonii.
Ktoś musi rządzić w klubie i widzę, że jest coraz lepiej. Ważne , że najmłodsi nie są traktowani jak przysłowiowe piąte koło od wozu. Tak trzymać i robić swoje dalej.
Tomek ogarnij się. Przecież Gdańsk nie leży za granicą. Ty w Polsce szkoły się skończyles a co dopiero na stypendium zagranicznym
A co z tymi chłopcami co mieli robić karierę w Gdańsku?? Już dawno wrócili do domu.... ot taka kariera. Pozdrawiam Grzesia i Piotrka.
Chyba dla niektórych Gdańsk to ciągle Niemcy ewentualnie Wolne Miasto i myślą że to zagranica
Mateuszek dzbanuszek
Ryszard Ludewicz gratulacje że chłopcy których trenowałeś w tamtym roku zdobyli vicemistrzostwo pamiętam że właśnie w tamtym roku miałeś 2xrazy mistrzostwo OZPN na hali i trawie szkoda że juz nikt nie pamiętał o tym na gali w lutym
RYCHU WIDZĘ NUDZI SIĘ NA BEZROBOCIU
Gratulacje dla Trenera oraz młodzieży , tak trzymać . Pozdrawiam
Gratulacje ! Moim skromnym zdaniem to w Jastrowiu powinna być jedna szkoła prowadząca zajęcia z piłki nożnej , bo to małe miasto i po co je dzielić
Tylko Polonia for ever !!!!
Polonia to nie tylko Prezes i zarząd,to również MŁODZIEŻ i TRENERZY,którzy wylewają siódme poty na treningach i meczach,a co niektórzy zdają się o tym nie pamiętać i tego nie widzieć,to RODZICE,którzy dopingują swoje dzieci i cieszą się z każdej wygranej,a pocieszają przy porażkach. Pozdrawiam wszystkich złośliwców
Prezes synek burmistrza się lansuje.A Polonia seniorzy na dole w tabeli.Tatuś kasę sypnie.
Przyjdzie czas to i seniorzy będą dobrze grali
Jak zmienią cały nieudolny zarząd z prezesem na czele.