Przedstawiamy wyniki spotkań piłkarskich klasy okręgowej, ligi międzyokręgowej i Klasy B
Klasa okręgowa:
Sokół Szamocin - Polonia Jastrowie 6:1
Tarnovia Tarnówka - Włókniarz Okonek 4:4
Zjedn. Kaczory - Fortuna Wieleń 3:1
Kłos Budzyń - Stella Białośliwie 2:3
Noteć Rosko - Noteć Czarnków 0:2
Sokół Damasławek - Radwan Lubasz 4:1
Orzeł Pęckowo - Wenus Jędrzejewo 1:1
Unia Wapno - Polonia Chodzież 3:1
Liga międzyokręgowa:
Leśnik Margonin - Sparta Złotów 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów po faulu na Robercie Troczyńskim zdobył w 58' Szymon Nejman z rzutu karnego
Sparta Oborniki - Vitcovia Witkowo 1:0
Korona Stróżewo - Błękitni Wronki 0:3
Iskra Szydłowo - Zamek Gołańcz 0:2
Lechia Kostrzyń - Płomień Połajewo 4:1
Pogoń Łobżenica - TPS Winogrady 0:3
Murowana G. - Huragan Pobiedziska 1:3
GLKS Wysoka - Wełna Skoki 1:2
Trampkarze:
Sparta Złotów - MOSiR Piła 8:2
Bramki dla Sparty zdobyli: Miłosz Toczek 4, Jonasz Kuźnicki 2, Mateusz Wiedro 1, Piotr Onacki 1.
Skład Sparty Złotów: Maciej Maliszewski, Albert Ratajczak, Kamil Kamowski - Paweł Łuczak, Błażej Jasielonis, Bartosz Bazylak, Mateusz Wiedro, Filip Cieślik, Miłosz Marcinkowski(kapitan), Jonasz Kuźnicki, Hubert Wilk, Dominik Nochowicz, Artur Lupa, Damian Massel, Piotr Onacki, Sławomir Kabattek, Szymon Rzechtalski, Jonasz Czarnotta, Miłosz Toczek, Adrian Tkacz, Jakub Zych, Marcin Manikowski. Trener Mariusz Ziatyk
Młodzicy:
Sparta Złotów Fair-Play Złotów 0:3
Klasa B
Piast Głubczyn - Klub Piłkarski Piła 1:5
Legion Krępsko - Korona Dębno 0:9
GTS Lipka - Korona Brzeźnica 0:2
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Polonia Jastrowie dno jaki zarząd takie wyniki.
NIE MA LUDZI TO TAKIE WYNIKI CZEGO SIĘ CZEPIASZ. PRZYJDŹ I SAM WSPOMÓŻ , A NIE TYLKO SIEDZISZ I PISZESZ ŚMIESZNE KOMENTARZE. ZA RYCHA PŁACIKI PIENIĄDZE GRUBE I NIC Z TEGO TEZ NIE BYŁO
Ponoć jest najlepszy zarząd w powiecie.
Polonia ma ćwierć miliona budżetu z czego 200 tys to dotacja. Na co idą te publiczne pieniądze?
Nic z tego co tu napisałeś wyżej nie jest prawdą. Typowy przykład tępej dzidy....
Gdzie to zapowiadane że Polonia Jastrowie będzie Arką Gdynia - bis? Miała być ścisła współpraca pomiędzy tymi klubami, wsparcie na całej linii a tu 1 : 6 niczym zwycięskie 1 : 27 Polski w PE. Jeszcze trochę a dzieciaki z AP ,,Start'' dokopią seniorom Polonii.
Seniorzy Polonii nie są niczemu winni. I tak należy się im szacunek że graha, bo mając takie warunki to niejeden by już sobie dał spokój.
A klasa czeka Zacznijcie płacić chłopakom to i ludzie się znajdą 97 zł na miesiąc to można na waciki przechulać sezon przygotowawczy bez kasy No i dofinansowanie 200 zł do butów na cały sezon No to ja się pytam gdzie ta kasa ?
O panie gdzieś pan to wyczytał ze Polonia ma budżet 200tys !!!!!!! , z tego co wiem to dostali 90tys z czego 30% idzie na seniorów reszta dla dzieciaków z Ap Polonia Jastrowie, tak ma być seniorzy powinni grać z zamiłowania a nie dla kasy to tylko okręgówka pełna amatorka, pozdrawiam myślących :)
96 tys na pół roku. Więc wystarczy pomnożyć razy dwa. Już tatuś synka nie pokrzywdzi i pewnie da tyle ile obiecał
5 komentarzy Matiego.
Nie matiego tylko kibica który widzi dno w Poloni.
1-6 ALE DNO
Jaki zarzad takie wyniki. Pan Nawalka ma wolny wakat.
Ale jaja organizator bez licencji !!! To będzie hit !!! Smród ciągnie się za tobą !!! I po gwiazdkach !!!
Jednak z tą licencją to prawda?
Polonia Jastrowie dno jaki zarząd takie wyniki.
NIE MA LUDZI TO TAKIE WYNIKI CZEGO SIĘ CZEPIASZ. PRZYJDŹ I SAM WSPOMÓŻ , A NIE TYLKO SIEDZISZ I PISZESZ ŚMIESZNE KOMENTARZE. ZA RYCHA PŁACIKI PIENIĄDZE GRUBE I NIC Z TEGO TEZ NIE BYŁO
Ponoć jest najlepszy zarząd w powiecie.