W niedzielę 24 lutego w Tarnówce odbył się turniej piłki halowej strażaków powiatu złotowskiego. W zawodach zmierzyło się 7 drużyn, walczących o puchar wójta gminy Tarnówka.
Rywalizacja odbywała się w grupach, a następnie toczyły się pojedynki o konkretne miejsca na podium. Mecze trwające 10 minut budziły ciekawe widowisko i wprowadzały zdrową, wesołą, sportową rywalizację wśród uczestników. Ostatecznie klasyfikacja zajętych miejsc przedstawia się następująco:
Jednostkę OSP Lotyń reprezentowali druhowie: M. Wasilewski, R Chwieduk, P. Nowak, R. Chareński, P. Jaskółka-Stanisz.
OSP Lotyń
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
A zawodowcy ze Złotowa co tak słabiutko?
A zawodowcy ze Złotowa co tak słabiutko?