Polonia Jastrowie, zgodnie z zapowiedzią prezesa, rusza z cyklem turniejów
Najbliższy weekend będzie bardzo pracowity dla Akademii Piłkarskiej Polonii:
W sobotę, o godz. 9.00 w hali sportowo - widowiskowej w Jastrowiu rozpoczną się sparingi grupy "Żak" (rocznik 2010/11) z piłkarzami Akademii Piłkarskiej Sparty Złotów.
Zaraz po nich, bo o godz. 12.15 z rówieśnikami ze Złotowa zmierzą się zawodnicy z roczników 2009/2008, czyli "Orliki".
Ponadto w sobotę, 9 lutego "Trampkarze" AP Polonii wezmą udział w turnieju halowym w Wałczu.
Ostatnim piłkarskim akcentem nadchodzącego weekendu będzie niedzielny turniej grupy "Młodzik". Odbędzie się on w miejscowej hali. Start o godzinie 9:00. Szczegóły na plakacie:

Zapraszamy kibiców.
Łukasz Opłatek, na podstawie MKS Polonia Jastrowie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Mocny powiat w tą piłkę
Mocny powiat w tą piłkę